Judyta Turan z "M jak miłość" nie żyje
Facebook

Niewykłe ostatnie pożegnanie Judyty Turan, gwiazdy "M jak miłość". Po uroczystości fani rozpalą ognisko

Judyta Turan z "M jak miłość" nie żyje
Facebook

Judyta Turan znana widzom z wielu ich ulubionych seriali: "M jak miłość", "Na Wspólnej", "Klan" i "Barwy szczęścia" zmarła 13 lutego po walce z nowotworem piersi i kości. Aktorka do ostatnich dni była aktywna zawodowo i wierzyła, że uda się jej wyzdrowieć.

Informacja o jej śmierci wstrząsnęła chyba wszystkimi:

W wieku zaledwie 37 lat zmarła Judy Turan, polsko-węgierska aktorka teatralna i telewizyjna. Widzom dała się poznać dzięki rolom w serialach, takich jak „Klan”, „M jak miłość”, „Diagnoza”, „Barwy szczęścia” czy „Na Wspólnej”. Występowała również na deskach Teatr Druga Strefa . Chorowała na raka piersi - osierociła dwie córeczki 8-letnią Emmę i 6-letnią Gretę [*] - napisano na profilu "Kultura wokół nas" na Facebooku. 

W sieci pojawiły się już informacje dotyczące ostatniego pożegnania. Uroczystość będzie nietypowa, uczestnicy mają przyjść ubrani kolorowo, wieczorem odbędzie się palenie ogniska. 

Pogrzeb Judyty Turan

Judyta Turan była Polko-Gruzinką. Aktorka zostanie pochowana na Cmentarzu Powązkowskim. Organizatorzy uroczystości informują, jak będzie wyglądał pogrzeb:

4 marca pożegnamy się z Judy Turan. Spotkajmy się o godz. 14:30 przed VI bramą Cmentarza Powązkowskiego (od strony ul. Jana Ostroroga). Prosimy, ubierzcie się kolorowo i przynieście ze sobą kolorowe wstążki, którymi wspólnie udekorujemy nagą brzozę i stworzymy Drzewo Życia napełnione wspomnieniami i miłością. Wspomnienia możecie napisać na owych wstążkach lub po prostu wypełnić nimi powietrze. - napisano na Facebooku. 

Po uroczystości pogrzebowej wieczorem uczestnicy uroczystości, fani, którzy będą chcieli pożegnać aktorkę, mogą uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu:

Tego samego dnia o godz. 19:00 rozpalimy ogniska na plaży Poniatówka przy Moście Poniatowskiego (strona praska). Poprzez ogień i popiół połączymy się z Judy i uśmiechniemy się w stronę gwiazd. Weźcie ze sobą drewno, rozpałkę, koce, ciepłe ubrania, dobre wino i miłość, którą zawsze obdarzała nas Judy. Pamiętajcie o reżimie sanitarnym, maskach i bezpiecznej odległości. Ze względu na zmieniające się regulacje prawne w zakresie organizacji pogrzebów, warunki udziału w uroczystościach mogą ulec zmianie - czytamy w oświadczeniu organizatorów.

Judyta Turan osierociła dwie córeczki: sześcioletnią Gretę i ośmioletnią Emmę. Dziewczynki zdawały sobie sprawę, że mama choruje, jednak nie wiedziały, jak poważna jest to choroba. W wywiadzie dla "WP abcZdrowie" aktorka mówiła, że nie wyobraża sobie nie uczestniczyć w ich życiu w przyszłości:

Nie dopuszczam myśli, że nie będę uczestniczyć w ich dorosłym życiu, nie zobaczę swoich wnucząt… Ja to cały czas widzę i pielęgnuję w moich medytacjach. Naprawdę jestem zdeterminowana, żeby wyzdrowieć i nie dopuszczam innej opcji.

 Pomimo heroicznej walki, Judyta Turan zmarła, mając zaledwie 37 lat. 

Zobacz także: Nie żyje Aleksander Doba. "Zmarł, zdobywając najwyższy szczyt Afryki". Miał 74 lata

Uroczystość pożegnalna odbędzie się 4 marca. 

 

4 marca pożegnamy się z Judy Turan. Spotkajmy się o godz. 14:30 przed VI bramą Cmentarza Powązkowskiego (od strony ul....

Opublikowany przez Judy Turan Actor Środa, 24 lutego 2021

 

Judyta miała 37 lat. 

Judyta Turan z "M jak miłość" nie żyje
Instagram

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03