Anna Skura, What Anna Wears, Tomasz Mackiewicz Anna Skura, What Anna Wears, Anna Skura, What Anna Wears, Anna Skura, What Anna Wears, Anna Skura, What Anna Wears,
Anna Skura, What Anna Wears, Tomasz Mackiewicz
Instagram
Poruszające słowa!
1/5
Anna Skura, What Anna Wears, Tomasz Mackiewicz
Instagram

Od kilku dni historia Tomasza Mackiewicza i Elisabeth Revol wzbudza ogromne emocje i dzieli Polaków. Jedni uważają ich za bohaterów, walczących o swoje marzenia i podziwiają za wytrwałość oraz zdobycie Nanga Parbat. Inni natomiast w domowych zaciszach ostro krytykują postępowanie himalaistów. Teraz o Tomku Mackiewiczu, jego towarzyszce i akcji ratunkowej wypowiedziała się znana blogerka! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Martyna Wojciechowska o Tomku Mackiewiczu i komentarzach w sieci po jego wyprawie! "To niepokojące zjawisko"

2/5
Anna Skura, What Anna Wears,
Instagram

O Tomaszu Mackiewiczu długi post na Facebooku oraz Instagramie zamieściła blogerka modowa What Anna Wears, czyli Anna Skura. Fani blogerki doskonale znają jej styl życia, lecz nie każdy może wiedzieć, że pasją Anny są nie tylko ubrania... Blogerka jest niezwykle aktywną osobą i uprawia wiele sportów, wśród których jest również wspinaczka wysokogórska! Anna Skura zdobyła już kilka szczytów, m.in. Mont Blanc.

 

Zobacz: To ostatnia wiadomość, jaką wysłał Tomasz Mackiewicz. Potem już tylko cisza...

3/5
Anna Skura, What Anna Wears,
Instagram

Nie dziwi zatem fakt, że wielu fanów pytało ją o opinię w sprawie Tomka Mackiewicza. Co napisała?

 

Czy Eli powinna zostawić Tomka? Czy ekipa powinna wejść wyżej, ryzykując swoim bezpieczeństwem, a może i życiem…? Czy istniała szansa na ratunek? Nie mnie jest wydawać opinię i wdawać się w dyskusję. Nie mnie i żadnej osobie, która nigdy nie znalazła się w takich warunkach i podobnej sytuacji. Zanim wydasz osąd zastanów się chwilę. Tak jak ja nie wypowiem się na temat tego co czuje matka, lub ktoś kto stracił bliską osobę, bo nigdy nie znalazłam się w takiej sytuacji. Nie kieruj się tym, co piszą inni w komentarzach, teraz każdy może być specjalistą do spraw wszystkiego… .... - napisała.

 

Blogerka wyjaśniła też, co czuje się na szczycie góry.

 

Zobacz: Siostra Tomasza Mackiewicza o MSZ: "Spławili mnie". Teraz ministerstwo odpowiada na jej zarzuty!

4/5
Anna Skura, What Anna Wears,
Instagram

Anna Skura zdradziła, co ona czuła, gdy zdobywała szczyty, a także jak himalaiści udowadniają, że weszli na szczyt.

 

Na szczycie jedyne o czym myślisz to „ ufff jak dobrze, że to już koniec” i żeby jak najszybciej stamtąd uciekać. Przynajmniej ja tak miałam. Oczywiście z racji tego, że zawsze chcę podzielić się z Wami wyjątkowymi przeżyciami robię zdjęcia, nagrywam filmiki. Czemu o tym pisze? Bo dostałam od Was kilkadziesiąt wiadomości na temat tego jak himalaiści udowadniają zdobyty szczyt. Metod jest wiele, ale żadna tak dokładna jak ta, że himalaistom wierzy się na słowo. I to nie powinno podlegać żadnym negacjom!

 

Zobacz: Elisabeth Revol opowiedziała o dramatycznym momencie rozstania z Tomaszem Mackiewiczem: "Po zdobyciu szczytu, nie mógł już zejść"

5/5
Anna Skura, What Anna Wears,
Instagram

Anna Skura dodała także:

 

Wiem jedno - taka sytuacja nie powinna być powodem do kłótni i hejtu, którego czytam w internecie całą masę. Nie oceniajmy, nie szukajmy niepotrzebnej sensacji. Okażmy szacunek i empatię. Dziękuje 🙏🏾🙏🏾🙏🏾

 

To najważniejsze podsumowanie we wszystkich dyskusjach!

 

Zobacz: Po wywiadzie Revol o tym, co działo się na Nanga Parbat, himalaista ma wątpliwości: "Jej opowieść zawiera luki"!

Więcej na temat Tomasz Mackiewicz