Wersow i Friz już niedługo powitają na świecie swoją upragnioną córeczkę. Do porodu zostało jeszcze troszkę czasu, ponieważ Weronika Sowa jest dopiero w 6. miesiącu, jednak młodzi rodzice postanowili już zacząć kompletować wyprawkę. Przyszedł czas na wybranie odpowiedniego wózka dla maleństwa. Najpopularniejsi influencerzy w Polsce zrelacjonowali swoją wizytę w sklepie z wózkami dla dzieci. Już coś wybrali?

Reklama

Wersow i Friz o wózku dla córki

Weronika Sowa początkowo ukrywała, że spodziewa się dziecka. Fani jednak szybko odkryli jej tajemnicę. Influencerka ogłaszając ciążę nagrała specjalną piosenkę ("Ten Jeden Moment"), której słowa skierowała do maleństwa, a fani jej ciążowy brzuszek po raz pierwszy mogli ujrzeć właśnie w tym klipie. Wersow i Friz zdradzili płeć dziecka, urządzając Gender Reveal Party, czym również podzielili się w sieci. Już nie jest tajemnicą, że spodziewają się córeczki, która przyjdzie na świat już na początku lata. Niedawno ciężarna Wersow wyjechała na Bali, gdzie postanowiła odpocząć przed porodem. Właśnie wróciła do Krakowa i wraz z Frizem rozpoczęli pierwsze kompletowanie wyprawki.

Jadę już z Karolem do pierwszego sklepu z wózkami, z rzeczami dla dzieci, żeby już sobie coś konkretniejszego wybrać - zakomunikowała przyszła mama.

Instagram @wersow

Zobacz także: Wersow jest w 6. miesiącu ciąży. Teraz radosną nowiną dzieli się Kasia i Wujek Łuki

Relację ze sklepu z wózkami w sieci opublikował również Friz. Przyszły tata pokazał na zdjęciu kilka modeli, które zamierza obejrzeć wraz z Wersow. Na tę chwilę jednak nie wiadomo, na jaką brykę dla córki zdecydują się "Frizoluszki". Myślicie, że zaszaleją i wybiorą jeden z najdroższych dostępnych modeli a ich córeczka będzie woziła się w lepszym wózku niż córki Lewandowskich? Mała z pewnością będzie robiła furorę.

Instagram @frizoluszek

Zobacz także: Wersow pokazała ciążowe krągłości i ujawniła termin porodu! "Nie mogę się doczekać"

Zobacz także
Reklama

Nie ma wątpliwości, że powiększenie rodziny jest spełnieniem jednego z największych marzeń Wersow. A jak do kwestii ojcostwa podchodzi Friz, który na co dzień jest bardzo zajętym influencerem? W końcu jego pomysł na "Ekipę" wyrósł do rangi najbardziej rozpoznawalnej marki wśród influencerów. Aktualnie zakończył 2 sezon projektu "Twoje 5 minut", i sprawuje pieczę nad młodymi twórcami, którym wytacza ścieżkę kariery. Niedawno zdradził, że pracuje nad kolejnym programem, a jednocześnie jego życie prywatne obraca się o 180 stopni. Niedługo na świecie pojawi się jego córeczka i właśnie to jest dla niego najważniejsze. Jakim ojcem będzie Friz? "Mam nadzieję, że najlepszym" - deklarował w wywiadzie z Pudelek.pl.

Instagram/wersow
Instagram @wersow
Reklama
Reklama
Reklama