Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Weronika Rosati z córką na rękach
Instagram
Newsy

Weronika Rosati po raz pierwszy pokazała twarz córeczki. Podobna do mamy?

Z okazji urodzin córki Weroniki Rosati, aktorka zamieściła na Instagramie wzruszający wpis. W jednej z relacji mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć twarz trzyletniej Elizabeth.

Weronika Rosati jest szczęśliwą mamą małej Elizabeth. Gwiazda w piątek świętowała trzecie urodziny ukochanej córeczki, która jest owocem związku z byłym partnerem aktorki, Robertem Śmigielskim. Z tej okazji dumna Weronika Rosati opublikowała na swoim profilu Instagramie post z wyjątkowymi życzeniami , a także zamieściła kilka wspólnych zdjęć ze swoją pociechą. Na jednym z nich po raz pierwszy ujrzeliśmy twarz dziewczynki!

Zobacz także: Weronika Rosati zniknie z „M jak miłość”?! Nie wróciła na plan serialu

Czy córka Magdy Narożnej pójdzie w ślady mamy? Wokalistka zdradziła nam plany swojej pociechy!

Weronika Rosati pokazała twarz małej Elizabeth!

Z okazji urodzin córki Weroniki Rosati, aktorka podzieliła się z internautami wspólnymi zdjęciami z trzyletnią Elizabeth. Nie zabrakło czułych życzeń, do których natychmiast przyłączyli się fani, a także znani i lubiani, jak Katarzyna Zielińska. Słowa, które gwiazda pokierowała w stronę swojej córki zachwyciły internautów.

Myszko, życzę ci byś żyła w świecie sprawiedliwym, bez uprzedzeń, i pełnym miłości, wolnym od nienawiści, przemocy i bezprawia . Życzę ci byś w swoim życiu miała wokół siebie samych dobrych ludzi, byś spełniała marzenia z radością i pewnością siebie, by nigdy nikt i nic nie podciał ci skrzydeł, byś mogła być silna kobieta której nikt nie ograniczy praw i wolności wyboru. Jesteś najwspanialsza osóbka jaka w życiu poznałam i całym moim światem - miej cudowny dzień. Happy birthday Elizabeth - napisała gwiazda.

Aktorka nie kryje, że przywiązuje ogromną uwagę do szczęśliwego dzieciństwa swojej córki, dlatego też pilnie strzeże prywatności bliskich. Co więcej Weronika Rosati postanowiła podziękować przyjaciołom i rodzinie, którzy okazują jej ogromne wsparcie, a także okazać swój podziw dla wszystkich matek.  

Jestem wdzięczna za bliskich i przyjaciół, którzy mnie we wszystkich wspierają i jestem wdzięczna za te piękne, idealne, beztroskie momenty jak na moim Instagramie i tyle w temacie. Szacun dla wszystkich matek, zwłaszcza dla tych, które samodzielnie sobie radzą ze wszystkim - podsumowała.

 

Weronika Rosati po raz pierwszy pokazała twarz córeczki! Podobna do mamy?

Instagram

Elizabeth Valentina to córka Rosati i jej byłego partnera Roberta Śmigielskiego. 11 grudnia dziewczynka skończyła trzy latka!

Instagram

Weronika i jej córka żyją między Polską, a słoneczną Kalifornią. 

Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati na planie Zawsze warto
mat. prasowe
Seriale
QUIZ! Co wiesz o Marcie (Weronika Rosati) z serialu "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Po Dorocie i Adzie czas na Martę! Oto nasz nowy quiz - jak dużo wiesz o bohaterce Weroniki Rosati z serialu Polsatu "Zawsze warto"? Los okrutnie ją doświadcza, o co na pewno zapytamy w naszym quizie! Jeśli jesteś fanem serialu, poradzisz sobie z nim doskonale!

Czas start!

Zobacz także: Którą z bohaterek serialu "Zawsze warto" jesteś? Sprawdź! PSYCHOTEST!

Po Dorocie i Adzie czas na Martę! Oto nasz nowy quiz - jak dużo wiesz o bohaterce Weroniki Rosati z serialu Polsatu "Zawsze warto"? Los okrutnie ją doświadcza, o co na pewno zapytamy w naszym quizie! Jeśli jesteś fanem serialu, poradzisz sobie z nim doskonale! Czas start! Zobacz także:  Którą z bohaterek serialu "Zawsze warto" jesteś? Sprawdź! PSYCHOTEST!

Weronika Rosati w białek koszulce, Julia Wieniawa w niebieskiej bluzce
Instagram
Newsy
Julia Wieniawa pokazała twarz córki Weroniki Rosati! Aktorka komentuje: "Na to nie zezwalam!"

Weronika Rosati należy do grona gwiazd, które nie pokazują publicznie wizerunku swoich dzieci. Aktorka podobnie jak m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Socha czy Paulina Krupińska nie publikuje w sieci zdjęć na których widać twarz dziecka. Niestety, ostatnio jedna z kolażanek Weroniki Rosati nie była zbyt ostrożna i pokazała małą Elizabeth podczas relacji na InstaStories! Nagranie z córeczką Weroniki Rosato pojawiło się na profilu Julii Wieniawy, która przez pomyłkę opublikowała wizerunek dziewczynki. Filmik zniknął już z Instagrama, a mama Elizabeth skomentowała zachowanie Wieniawy! Co powiedziała? Weronika Rosati apeluje do internautów Julia Wieniawa nagrała i opublikowała film z małą Elizabeth, kiedy dziewczynka odwiedziła swoją mamę na planie serialu "Zawsze warto". Julia skasowała już nagranie, które zobaczyli jej fani podczas relacji na InstaStories. Aktora zapewniła, że film został opublikowany przez pomyłkę. Jak całą sprawę skomentowała Weronika Rosati? Koleżanka Julki z serialu Polsatu opublikowała w sieci nagranie, w którym przyznaje, że nie ma do niej żalu, ale prosi internautów, żeby nie publikowali i nie rozpowszechniali wizerunku jej córeczki.  Cześć, słuchajcie, dzisiaj Julka jest trochę półprzytomna na planie po wczorajszej imprezie i opublikowała przypadkiem zdjęcie Elizabeth. Chciałam tylko powiedzieć, że nie ma problemu, nadal ją kocham. Bardzo proszę jednak o niepublikowanie wizerunku mojej córki, bo na to nie zezwalam. Jest osobą prywatną i  chciałam zachować jej prywatność. Bardzo wam dziękuję - powiedziała Weronika Rosati.  Przypominamy, że podobną wpadkę jak Julia Wieniawa jakiś czas temu zaliczyła również Marina. Kilka miesięcy temu piosenkarka opublikowała nagranie na którym pokazała...

Weronika Rosati
EastNews
Newsy
Weronika Rosati i Robert Śmigielski nie mogą dogadać się w sprawie nazwiska córki. Jakie żądania ma ojciec Elizabeth?

Atmosfera między Weroniką Rosati i Robertem Śmigielskim cały czas jest gorąca. Ostatnio para spotkała się w sądzie, aby ustalić wysokość alimentów i porozumieć się w sprawie, tego kiedy ojciec może widywać córkę. Jednak na sądowym korytarzu doszło do ostrej wymiany zdań między dawnymi partnerami. Okazuje się, że para ma jeszcze jeden sporny temat. Jest nim nazwisko małej Elizabeth! Jakie nazwisko nosi córka Weroniki Rosati? Niedawno Weronika Rosati opublikowała na Instagramie zdjęcie z córeczką, które podpisała hashtagiem #elizabethvalentinarosati. Tym samym ujawniła, że mała Elizabeth nosi jej nazwisko. Okazuje się, że zmieniła je dziecku bez zgody ojca. Jak donosi se.pl Robert Śmigielski zamierza walczyć w sądzie o jego przywrócenie.  Weronika Rosati zmieniła nazwisko córce w Stanach Zjednoczonych, w miejscu urodzenia dziecka. Ojciec dziewczynki został poinformowany o tym fakcie dopiero na sądowym korytarzu, gdzie usłyszał: Tak, zmieniłam nazwisko, bo ojciec stosował przemoc domową i w Stanach za przemoc domową byłbyś aresztowany - powiedziała Weronika Rosati.  Jakie żądania w sprawie nazwiska ma ojciec Elizabeth? Robert Śmigielski zamierza w sądzie dochodzić przywrócenia jego nazwiska córce i udowodnić, że Weronika Rosati bez jego wiedzy i zgody zmieniła Elizabeth nazwisko ze Śmigielska na Rosati: Śmigielski po konsultacjach z prawnikami dowiedział się, że Weronika nie mogła bez jego wiedzy i zgody zmienić nazwiska córce. Dlatego też zamierza iść z tą sprawą do sądu i przywrócić dziewczynce swoje nazwisko - twierdzi informator se.pl Czy Weronika Rosati i Robert Śmigielski dojdą w końcu do porozumienia dla dobra córki? Zobacz także :  Ostra wymiana zdań między Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim: "Masz się trzymać...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner