Newsy

Rosati opowiada o kulisach Złotych Globów: "Gdy zaczynają się podziękowania, oni są pijani". WIDEO

Rosati opowiada o kulisach Złotych Globów: "Gdy zaczynają się podziękowania, oni są pijani". WIDEO

Weronika Rosati za pomocą mediów społecznościowych podzieliła się ostatnio zdjęciami z rozdania nagród na gali Złote Globy. Jak zaznacza aktorka, były to fotografie z afterparty, a nie ceremonii wręczenia statuetek. Na tej bowiem pojawiają się tylko nieliczni. Dlaczego Weronika uważa jednak, że nie ma czego żałować? Opowiedziała o kulisach wielkiej gali w rozmowie z Party.pl.

Wiem od moich znajomych, że trzeba tam być tak od 13:00/14:00. Zanim się zrobi wywiady, przejdzie przez dywan... Dlatego oni wszyscy, gdy mówią swoje mowy dziękczynne są już trochę pijani. Ponieważ siedzą przy tych swoich stolikach od wielu godzin i tak naprawdę najedzą się i potem zostaje im tylko pić szampana.

Czy tak samo wygląda to podczas gali oscarowej? Posłuchajcie!

 

Zobacz także: Weronika Rosati nie chce pieniędzy od Piotra Adamczyka. Mamy komentarz aktorki!

 

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk na afterparty po Złotych Globach w 2015 roku.

Jak Weronika Rosati spędziła urodziny?
Newsy
Jak Weronika Rosati spędziła swoje 32. urodziny? Z przyjaciółmi i... wielką gwiazdą!
Jak Weronika Rosati spędziła swoje 32. urodziny? Z przyjaciółmi i... wielką gwiazdą!

Weronika Rosati skończyła 32. lata ! Jak aktorka spędziła swoje urodziny? Jakie otrzymała prezenty? Odpowiedź można znaleźć na jej Instagramie! Urodziny Weroniki Rosati! Weronika ten dzień spędziła z przyjaciółmi w USA w jej ulubionej restauracji Soho House w Los Angeles. Wcześniej spotkała się z wielką gwiazdą amerykańskiego kina - Tippi Hedren - znaną wszystkim z roli Melanie Daniels w filmie Alfreda Hitchcocka "Ptaki". A jaki prezent sprawiła sobie Weronika? Aktorka wylicytowała piękną fotografię aktorki Avy Gardner z jej autografem.   Weronika ma co świętować. W wieku 32 lat zagrała w ponad 50 filmach i serialach, także za granicą. Od jakiegoś czasu robi karierę w USA. W Polsce zaś dostaje coraz więcej ciekawych ról. Już niedługo będziemy ją podziwiać w kolejnym sezonie "Strażaków".    Weronice jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!   Zobacz:  Aleksandra Kwaśniewska zazdrości Weronice Rosati. Wiemy czego   Weronika Rosati z przyjaciółmi w restauracji     Birthday celebration with @jonathantybel @kasiavarnishka 🍾🎂👯👯 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Weronika Rosati (@weronikarosati) 10 Sty, 2016 o 12:49 PST   Weronika Rosati z legendarną gwiazdą kina - Tippi Hedren     So cool to meet this lady #TippiHedren #birds #alfredhitchcock ⭐️ Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Weronika Rosati (@weronikarosati) 9 Sty, 2016 o 1:33 PST   Prezent Weroniki Rosati na urodziny     My bday gift for myself #AvaGardner #autograph ⭐️🔥💥 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Weronika Rosati (@weronikarosati) 9 Sty, 2016 o 1:56 PST    

Weronika Rosati w sukni Teresy Rosati na Złotych Globach
Instagram
Newsy
Weronika Rosati na Złotych Globach! Gwiazda chwali się zdjęciami z przyjacielem. A jeszcze rok temu...
Weronika Rosati na Złotych Globach! Gwiazda chwali się zdjęciami z przyjacielem. A jeszcze rok temu...

Weronika Rosati bawiła się na gali Złotych Globów! Polska aktorka pojawiła się na wielkiej gali obok takich gwiazd jak Leonardo DiCaprio czy Cate Blanchett. Zdjęciami z wielkiej gali w Los Angeles pochwaliła się na Instagramie. Weronika Rosati na Złotych Globach - zdjęcia i film Weronika Rosati dzieli swoje życie między Warszawą, a Los Angeles, ale ostatnie tygodnie spędziła w Hollywood. Tam świętowała swoje urodziny z wielką gwiazdą amerykańskiego kina oraz wylicytowała fotografię aktorki Avy Gardner z jej autografem. Następnego dnia aktorka pojawiła się na gali Złote Globy . Zobaczcie zdjęcia, jakimi gwiazda pochwaliła się na Instagramie:     #goldenglobes2016 dress @teresamariarosati Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Weronika Rosati (@weronikarosati) 11 Sty, 2016 o 1:41 PST       @kasiavarnishka photobombed my selfie #goldenglobes2016 🙉 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Weronika Rosati (@weronikarosati) 10 Sty, 2016 o 10:34 PST       The night is young and the fun has just begun ⭐️#goldenglobes2016 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Weronika Rosati (@weronikarosati) 10 Sty, 2016 o 7:57 PST       🙈🙉🙊 #goldenglobes2016 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Weronika Rosati (@weronikarosati) 10 Sty, 2016 o 10:15 PST   Gwiazda pokazała też filmik z afterparty po Złotych Globach. Aktorce towarzyszył jej przyjaciel - Jonathan Tybel.     Shake it off #goldenglobes2016 Film zamieszczony przez użytkownika Weronika Rosati (@weronikarosati) 10 Sty, 2016 o 10:37 PST   A jeszcze rok temu Weronika bawiła się na Złotych Globach z... Piotrem Adamczykiem:     Zobacz:  Weronika Rosati...

Rosati wygrała z Żuławskim w sądzie
ONS
Newsy
Andrzej Żuławski wykonał wyrok sądu i przeprosił Weronikę Rosati w gazecie!
Andrzej Żuławski wykonał wyrok sądu i przeprosił Weronikę Rosati w gazecie!

Weronika Rosati ma powody do satysfakcji. W prasie ukazały sie przeprosiny od Andrzeja Żuławskiego. Weronika, po czterech latach procesu wygrała proces ze znanym reżyserem i pisarzem.  Sąd nakazał Żuławskiemu zapłatę 100 tysięcy odszkodowania oraz przeprosiny za treści obraźliwe dla aktorki. "Gazeta Wyborcza" opublikowała przeprosiny Żuławskiego w poniedziałek. Jakiej treści? Andrzej Żuławski przeprasza Panią Weronikę Rosati za naruszenie jej dóbr osobistych wynikające z publikacji książki "Nocnik", w której bohaterce książki - postaci fikcyjnej - nadał cechy pozwalające zidentyfikować Weronikę Rosati, a tym samym przypisać jej treści fałszywe i obraźliwe - czytamy w ogłoszeniu. Reżyser i pisarz jeszcze niedawno odgrażał się, że na pewno będzie odwoływał się od wyroku i nie przeprosi, ani nie zapłaci Rosati zasądzonej kwoty, bo postać wymieniona w jego książce "Nocnik" - Esterka - według niego nie jest Weroniką Rosati. Był taki moment, że panna Weronika Rosati krzyczała do mnie przez telefon, że ona mnie zniszczy, że będę musiał sprzedać dom, że pójdę z torbami. A ja starałem się jej wytłumaczyć, żeby powtarzała za mną, że ona nie jest Esterką - opowiadał w rozmowie z dziennikarzem Newsweeka. Wygląda na to, że Żuławski skapitulował. Zobacz: Zapadł wyrok w sprawie głośnego procesu Rosati i Żuławskiego Weronika Rosati zamieściła przeprosiny Żuławskiego na swoim Instagramie:     A photo posted by Weronika Rosati (@weronikarosati) on Dec 8, 2015 at 1:34am PST   Andrzej Żuławski w Cannes: Andrzej Żuławski i Weronika Rosati, prawie nie mają wspólnych zdjęć:  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner