Bajkowa posiadłość Michaela Jacksona w stylu francuskiego zamku licząca ponad 1600 metrów kwadratowych, położona w samym sercu Los Angeles, obok willi Hugh Hefnera i Jeffa Bridgesa, ponownie została wystawiona na sprzedaż. Nawet fakt, że po śmierci piosenkarza, wartość willi zmalała o 10 milionów dolarów, nie pomógł w znalezieniu nabywcy.

Reklama

Willa została wystawiona na sprzedaż po raz pierwszy w sierpniu 2010 roku za 29 milionów dolarów. Chociaż oferta cieszyła się ogromną popularnością, głównymi zainteresowanymi byli fani, których nie stać było na zakup, a jedynie chcieli zwiedzić miejsce śmierci swojego idola. W willi znajduje się siedem sypialni, trzynaście łazienek, sala kinowa, winiarnia, siłownia, winda oraz dwanaście działających kominków. Dom położony jest na działce o powierzchni ponad 6 tysięcy metrów kwadratowych.

Obecnie posiadłość jest do nabycia za 23 miliony dolarów i według plotek żyje w niej duch Michaela Jacksona, który zaraz po jego śmierci dostrzegli widzowie stacji CNN. Czyżby strach przed spotkaniem z Królem Popu był większy niż zamieszkanie w tak ogromnej posiadłości?

Zobacz luksusy w jakich mieszkał i zmarł Jackson >>

Zobacz także
Reklama

chimera

Reklama
Reklama
Reklama