Małgorzata Kożuchowska w minimalistycznych sandałach na obcasie
ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu i w rozczochranych włosach! Na najnowszym zdjęciu jest nie do poznania

Małgorzata Kożuchowska w minimalistycznych sandałach na obcasie
ONS.pl

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się nowym zdjęciem na swoim InstaStory. Gwiazda najwyraźniej zakończyła trening i postanowiła uwiecznić się na fotografii tuż po wykonaniu ćwiczeń. Trzeba jednak przyznać, że na tym zdjęciu naprawdę ciężko jest rozpoznać aktorkę.  Bez makijażu wygląda jak nastolatka. Zobaczcie i oceńcie sami! 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska zaczepiona na Instagramie o brak drugiego dziecka: "Byłaby pani szczęśliwsza..." Odpowiedziała!

Małgorzata Kożuchowska zachwyca nowym zdjęciem. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliśmy

Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie zgromadziła już ponad 1 mln fanów - jest to jeden z najlepszych wyników w polskim show biznesie. Wielbiciele gwiazdy uwielbiają śledzić jej losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda jest bardzo aktywna, dzięki czemu na bieżąco wiadomo, co słychać u pięknej aktorki. 

Na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej możemy zobaczyć zdjęcia związane nie tylko z jej karierą zawodową, ale także piękne kadry z życia prywatnego. Aktorka często zachwyca też swoimi nienagannymi stylizacjami - jak wiadomo, Małgorzata Kożuchowska już od wielu lat jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Stawia na eleganckie i pełne klasy total looki, które podkreśla delikatnym makijażem. 

Ale tym razem aktorka postanowiła uchwycić się w nieco innej odsłonie. Na swoim InstaStory zamieściła fotografię, na której widzimy gwiazdę zaraz po treningu. Kożuchowska pozuje w sportowym ubraniu, bez makijażu,  w rozczochranych włosach i z wypiekami na policzkach... Ale nawet w takiej wersji po prostu zachwyca. Zobaczcie sami!

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu
Instagram

Przyznamy jednak szczerze, że w pierwszej chwili nie poznaliśmy aktorki! A Wam, jak się podoba Małgorzata Kożuchowska w takiej naturalnej wersji? 

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu
East News/Instagram

Aktorka w dalszym ciągu zachwyca swoją urodą. Aż trudno uwierzyć, że w kwietniu Małgorzata Kożuchowska skończy... 50 lat! 

 

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43