"Dziewczyny z Dubaju"
Kiono Świat
Newsy

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu "Dziewczyny z Dubaju"! 

Już jest oficjalny zwiastun "Dziewczyn z Dubaju"! O tym fakcie poinformowali zarówno Doda, jak i Emil Stępień. Co napisali?

Tysiące fanów czeka na premierę filmu "Dziewczyny z Dubaju", która odbędzie się pod koniec listopada. Teraz w końcu możemy zobaczyć choć część tego, co będzie nas czekało w kinie! Właśnie do sieci trafił oficjalny trailer filmu, którym pochwalił się również na swoim Instagramie Emil Stępień. Także Doda, która obecnie przebywa w Portugalii pochwaliła się zwiastunem, jednak zaznaczyła, że nie wszystko jest takie, jak chciała. Dlaczego? Sprawdźcie szczegóły!

Zobacz także: Wojna Dody i Emila Stępnia coraz ostrzejsza: "Znęcałeś się nade mną, zostaw moją matkę w świętym spokoju"

"Dziewczyny z Dubaju": Konflikt Dody i Emila Stępnia miał wpływ na pracę aktorów? Zdradza Paulina Gałązka

Oficjalny zwiastun filmu "Dziewczyny z Dubaju" trafił do sieci!

Wokół filmu "Dziewczyny z Dubaju" ostatnio jest sporo emocji. Wszystko za sprawą sporu, jaki toczy się pomiędzy Dodą, a jej byłym partnerem, Emilem Stępniem. Odkąd piosenkarka i reżyserka filmu, Maria Sadowska nie zostały wpuszczone do montażowni, aby dokonać ostatecznego montażu filmu, rozpętała się medialna burza. Doda publicznie nie szczędzi gorzkich słów w kierunku byłego partnera - podczas konferencji prasowej zorganizowanej w miniony wtorek dowiedzieliśmy się między innymi, że związek z Emilem Stępniem bardzo odbił się na psychice piosenkarki.

- Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam je życiem. On dobrze o tym wie - mówiła Doda.

Z kolei Emil Stępień odpiera ataki byłej partnerki i nawet zapowiedział, że po premierze filmu "wszyscy dowiedzą się, jaka jest Dorota Rabczewska" i podkreśla, że te informacje to będzie "napalm dla niej". 

- Do czasu premiery będę milczał. Potem dowiecie się Państwo kim jest p. Dorota Rabczewska. To będzie napalm dla niej - napisał Emil Stępień w jednym z komentarzy na swoim Instagramie.

 

Doda na Flesz Fashion Night, i Emil Stępień
Piotr Molecki/East News,VIPHOTO/East News

Teraz jednak na fanów "Dziewczyn z Dubaju" czeka miła niespodzianka - w sieci właśnie pojawił się oficjalny zwiastun filmu! Jako pierwszy o tym fakcie poinformował Emil Stępień na swoim Instagramie: 

- Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy, Przepych, luksus i wielkie pieniądze mają swoją cenę. Przedstawiamy nowy zwiastun „Dziewczyn z Dubaju®”. [...] Film w kinach od 26 listopada - napisał producent.

Niedługo potem swój wpis w tym temacie zamieściła Doda. Gwiazda również pochwaliła się, że zwiastun jest już w sieci, jednak zaznaczyła, że niestety nie spełniła się prośba fanów o zamieszczenie w nim piosenki, którą stworzyła razem z Marią Sadowską na potrzeby filmu.

- Oficjalny trailer „dziewczyn z Dubaju”. Ile mogłam -ZROBIŁAM. Widzicie już tego małą część w obrazku trailera.Reszta w kinie🖤Proszę,nie pytacie dlaczego do mojej koncepcji trailera została użyta znowu piosenka z „50 twarzy greya”,a nie jak sugerowałam i Wy prosiliście tytułowy utwór „girls to buy”z filmu „dziewczyny z Dubaju” ,który został napisany specjalnie przez Maria Sadowska i zaśpiewana przez nas obie i użyty w filmie.Mimo iż 100 000 osób na moim insta story zagłosowało na niego. No przecież logiczne i marketingowo 🎯😂 - napisała Doda.

Poniżej możecie zobaczyć pełny trailer. Jak Wam się podoba i czy wybierzecie się na film? 

 

Doda odpowiada Emilowi Stępniowi
JACEK DOMINSKI/REPORTER
Newsy
Doda o szokujących wpisach Emila Stępnia: "To groźby karalne. Zrzuć ten napalm teraz"
Konflikt małżonków zaognia się. Po oświadczeniach Dody głos w sprawie "Dziewczyn z Dubaju" zabrał Emil Stępień, zapowiadając zemstę. Jest reakcja piosenkarki.

Emil Stępień jakiś czas temu zabrał głos w sprawie "Dziewczyn z Dubaju" i skandalu, o którym od kilku dni mówi Doda. Konflikt małżonków zaostrza się, a ich wpisy w sieci są naprawdę przerażające. Teraz piosenkarka odpowiedziała na wpisy producenta filmowego, który zapowiedział, że po premierze obrazu wszyscy "dowiemy się, kim jest Dorota Rabczewska". Jest ostro. "Dziewczyny z Dubaju" - wielki skandal przed premierą filmu. Co się wydarzyło? Chyba jeszcze o żadnym filmie przed premierą nie mówiło się tak wiele jak o "Dziewczynach z Dubaju". W ostatnich dniach emocje sięgnęły zenitu po tym jak Doda, producentka kreatywna obrazu, opublikowała serię zaskakujących nagrań w sieci. A więc po kolei. Na początku gwiazda i reżyserka filmu, Maria Sadowska, poinformowały, że nie mogą dokonać ostatecznego montażu, ponieważ nie zostały wpuszczone do studia.  Doda tłumaczyła, że Emil Stępień, producent wykonawcy, zabronił jakiejkolwiek ingerencji. Po oświadczeniach artystek przyszedł czas na komentarz Emila, który stwierdził, że film jest dokończony i zabezpieczony , a obie panie nie są na tyle utalentowane, żeby cokolwiek modyfikować w "Dziewczynach z Dubaju". Piosenkarka postanowiła więc nie brać odpowiedzialności za finalną wersję filmu.  Następnie zorganizowała na Instagramie konferencję prasową, podczas której zdradziła wiele szokujących szczegółów współpracy z Emilem Stępniem, jak i tego, co działo się w jej życiu przez ostatni rok. Zostało złamane prawo. Nielegalnie zostałam niewpuszczona i materiały, które należą również do mnie, zostały mi nieumożliwione do skrócenia bezprawnie, dlatego jeżeli sytuacja będzie miała miała miejsce kolejnym razem, będę zmuszona interweniować z policją - zapowiadała...

Doda i Emil Stępień
East News/TRICOLORS
Newsy
Emil Stępień zemści się na Dodzie po premierze filmu?! "To będzie napalm dla niej"
Emil Stępień odpowiada na słowa Dody. Odważył się na mocny komentarz i ostrzega: "Do czasu premiery będę milczał a potem..."

Nie milkną echa afery wokół filmu "Dziewczyny z Dubaju". Po tym jak Doda i Maria Sadowska nie zostały wpuszczone do montażowni, aby dokonać ostatecznego montażu filmu, piosenkarka na drugi dzień od tego incydentu zdecydowała się zorganizować konferencję prasową, podczas której nie szczędziła gorzkich słów swojemu ex partnerowi, Emilowi Stępniowi. Padły mocne słowa, które już odbiły się szerokim echem w mediach.  Teraz do sprawy odniósł się sam Emil Stępień w komentarzach na swoim Instagramowym profilu! Co uważa o słowach Dody i co planuje po premierze filmu? Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Doda o aferze wokół "Dziewczyn z Dubaju" i Emilu Stępniu: "Nie dam już się zastraszać"! Emil Stępień zemści się na Dodzie po premierze "Dziewczyn z Dubaju"? Podczas konferencji prasowej, którą Doda zorganizowała w miniony wtorek dowiedzieliśmy się, że piosenkarka nie ma zamiaru poddać się bez walki i pomimo przeciwności, chce dokonać ostatecznego montażu filmu. Jak sama przyznała, jeśli będzie trzeba, zdecyduje się na bardzo mocne kroki, byleby dobro filmu zostało obronione. Przy okazji live'a, gwiazda odniosła się również do swojego małżeństwa z Emilem Stępniem. Z relacji wokalistki wynika, że związek z producentem bardzo odbił się na jej psychice .  - Przepracowałam to rok temu. Odbiło się to u mnie jak wiecie depresją, lękami, atakami paniki. […] Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam je życiem. On dobrze o tym wie. [...] Rok temu może bym skoczyła z okna. Teraz mam siłę, aby powiedzieć "nie" - podsumowała Doda - mówiła między innymi piosenkarka.  Zobacz także:   Doda pokazała, jak znosi trudny okres po aferze...

Emil Stępień komentuje słowa Dody: dopuściła się recydywy, za którą ma już wyrok. Odpowiedziała!
@dodaqueen, Instagram/TRICOLORS/East News
Newsy
Wojna Dody i Emila Stępnia coraz ostrzejsza: "Znęcałeś się nade mną, zostaw moją matkę w świętym spokoju"
Konflikt pomiędzy Dodą, a Emilem Stępniem zaostrza się! Po tym jak producent skomentował zarzuty artystki podczas konferencji dotyczącej "Dziewczyn z Dubaju", Doda nagrała InstaStory, odpowiadając byłemu małżonkowi w ostrych słowach.

Afera wokół jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów - "Dziewczyny z Dubaju" - nie milknie. Emil Stępień odniósł się do słów Dody, które padły podczas konferencji prasowej zorganizowanej na jej profilu na Instagramie. Producent filmowy zaprzeczył, jakoby miał wysyłać zastraszające wiadomości do mamy swojej byłej partnerki i skomentował jej relacje z rodzicami. Na reakcję artystki nie musieliśmy długo czekać. Na opublikowanym InstaStory Doda w mocnych słowach zwraca się do Emila Stępnia!  Ostatni raz cię ostrzegam. Straszyłeś mnie, że zrzucisz na mnie napalm, kto napalmem wojuje, ten od napalmu ginie - grzmiała Doda. Afera wokół "Dziewczyn z Dubaju" Po tym, jak kilka dni temu Doda opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagrania, na których razem z  Marią Sadowską wyznały, że nie biorą odpowiedzialności za film  "Dziewczyny z Dubaju", ponieważ nie zostały wpuszczone do studia, by dokonać ostatecznego montażu, wokół produkcji wybuchła prawdziwa afera. A wraz z nią narósł konflikt pomiędzy byłymi partnerami. Emil Stępień odpowiedział Dodzie i Marii Sadowskiej w bardzo mocnych słowach i stwierdził, że film jest już ukończony Film jest już ukończony i zabezpieczony do dystrybucji w Polsce i poza jej granicami. Panie mogą bawić się w film, ale nie za pieniądze moje, jak i moich inwestorów. Maria Sadowska powinno skupić się na mniej wymagających filmach, a pani Rabczewska być wdzięczna, że na moich produkcjach przedłuża swoje medialne życie. Film jestem produktem biznesowym. Jak panie chcą się bawić, niech idą do Smyka - mówił dla serwisu Plotek.pl Po tych słowach głos zabrał menagment Dody , a następnie artystka zorganizowała live'a na swoim profilu na Instagramie, który był jednocześnie...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik