Doda i Emil Stępień
East News/TRICOLORS
Newsy

Emil Stępień zemści się na Dodzie po premierze filmu?! "To będzie napalm dla niej"

Emil Stępień odpowiada na słowa Dody. Odważył się na mocny komentarz i ostrzega: "Do czasu premiery będę milczał a potem..."

Nie milkną echa afery wokół filmu "Dziewczyny z Dubaju". Po tym jak Doda i Maria Sadowska nie zostały wpuszczone do montażowni, aby dokonać ostatecznego montażu filmu, piosenkarka na drugi dzień od tego incydentu zdecydowała się zorganizować konferencję prasową, podczas której nie szczędziła gorzkich słów swojemu ex partnerowi, Emilowi Stępniowi. Padły mocne słowa, które już odbiły się szerokim echem w mediach. 

Teraz do sprawy odniósł się sam Emil Stępień w komentarzach na swoim Instagramowym profilu! Co uważa o słowach Dody i co planuje po premierze filmu? Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Doda o aferze wokół "Dziewczyn z Dubaju" i Emilu Stępniu: "Nie dam już się zastraszać"!

"Dziewczyny z Dubaju": Konflikt Dody i Emila Stępnia miał wpływ na pracę aktorów? Zdradza Paulina Gałązka

Emil Stępień zemści się na Dodzie po premierze "Dziewczyn z Dubaju"?

Podczas konferencji prasowej, którą Doda zorganizowała w miniony wtorek dowiedzieliśmy się, że piosenkarka nie ma zamiaru poddać się bez walki i pomimo przeciwności, chce dokonać ostatecznego montażu filmu. Jak sama przyznała, jeśli będzie trzeba, zdecyduje się na bardzo mocne kroki, byleby dobro filmu zostało obronione. Przy okazji live'a, gwiazda odniosła się również do swojego małżeństwa z Emilem Stępniem. Z relacji wokalistki wynika, że związek z producentem bardzo odbił się na jej psychice

- Przepracowałam to rok temu. Odbiło się to u mnie jak wiecie depresją, lękami, atakami paniki. […] Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam je życiem. On dobrze o tym wie. [...] Rok temu może bym skoczyła z okna. Teraz mam siłę, aby powiedzieć "nie" - podsumowała Doda - mówiła między innymi piosenkarka. 

Doda o trudnej sytuacji związanej z filmem
Instagram @ dodaqueen

Zobacz także: Doda pokazała, jak znosi trudny okres po aferze wokół "Dziewczyn z Dubaju"! Ma ogromne wsparcie

To jednak nie były jedyne mocne słowa Dody odnośnie Emila Stępnia. Gwiazda wspomniała między innymi o tym, że jej ex małżonek wysyła niepokojące wiadomości do jej mamy. Ponadto piosenkarka podejrzewa, że mogła zostać oszukana przez Emila Stępnia w sprawie filmu "Dziewczyny z Dubaju":

- Podpisywałam wszystkie dokumenty, które mi podsunął pod nos. Więc teoretycznie mogłam mu podpisać coś i zrzec się swoich praw. Właśnie to sprawdzają teraz moi prawnicy - powiedziała Doda.

	Doda o trudnej sytuacji związanej z filmem
Instagram @dodaqueen/VIPHOTO/East News

Na instagramowym profilu Emila Stępnia pojawiło się mnóstwo komentarzy w tej sprawie. Część fanów broni producenta i współczuje sytuacji:

- A ja Panu Emilowi współczuję również mimo wszystko. Nie jest osobą publiczną i ciężko się wtedy bronić. Fajnie się ocenia kiedy widzi się tylko jedną stronę medalu - napisała jedna z Internautek - brzmi jeden z komentarzy.

Na ten komentarz producent postanowił zareagować. Z jego wpisu dowiadujemy się, że po premierze filmu "Dziewczyny z Dubaju" Emil Stępień chce ujawnić jakieś fakty z życia ex partnerki, o których teraz nie wiemy. Jego komentarz brzmi przerażająco, a konsekwencje ujawnionych informacji porównuje do... napalmu:

- Szanowni Państwo, dziękuje za ciepłe słowa, ale ja nie potrzebuje współczucia. Ja mam się świetnie. A trudno abym tłumaczył się z tego, że kiedyś kogoś za darmo wprowadziłem do mojego biznesu i za darmo oddałem 50proc majątku. Do czasu premiery będę milczał. Potem dowiecie się Państwo kim jest p. Dorota Rabczewska. To będzie napalm dla niej - napisał Emil Stępień. 

Ponadto były partner Dody stwierdził, że cierpienie wokalistki jest tylko grą...

- Jej łzy to gra. Ludzie, ze Wy jeszcze tego nie rozgryźliście. Obrażacie sami swoje IQ. Ona ma gdzieś tych ludków, z którymi rozmawia. Spójrz je: Wy jesteście na jej zawołanie. A jak ktoś z Was podejdzie na ulicy, to gna Was jak podludzi. Myślcie - dodał Emil Stępień. 

Wygląda więc na to, że konflikt pomiędzy byłymi partnerami szybko się nie zakończy...

Emil Stępień zemści się na Dodzie?
Instagram/Emil Stępień

Emil Stępień komentuje słowa Dody: dopuściła się recydywy, za którą ma już wyrok. Odpowiedziała!
@dodaqueen, Instagram/TRICOLORS/East News
Newsy
Wojna Dody i Emila Stępnia coraz ostrzejsza: "Znęcałeś się nade mną, zostaw moją matkę w świętym spokoju"
Konflikt pomiędzy Dodą, a Emilem Stępniem zaostrza się! Po tym jak producent skomentował zarzuty artystki podczas konferencji dotyczącej "Dziewczyn z Dubaju", Doda nagrała InstaStory, odpowiadając byłemu małżonkowi w ostrych słowach.

Afera wokół jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów - "Dziewczyny z Dubaju" - nie milknie. Emil Stępień odniósł się do słów Dody, które padły podczas konferencji prasowej zorganizowanej na jej profilu na Instagramie. Producent filmowy zaprzeczył, jakoby miał wysyłać zastraszające wiadomości do mamy swojej byłej partnerki i skomentował jej relacje z rodzicami. Na reakcję artystki nie musieliśmy długo czekać. Na opublikowanym InstaStory Doda w mocnych słowach zwraca się do Emila Stępnia!  Ostatni raz cię ostrzegam. Straszyłeś mnie, że zrzucisz na mnie napalm, kto napalmem wojuje, ten od napalmu ginie - grzmiała Doda. Afera wokół "Dziewczyn z Dubaju" Po tym, jak kilka dni temu Doda opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagrania, na których razem z  Marią Sadowską wyznały, że nie biorą odpowiedzialności za film  "Dziewczyny z Dubaju", ponieważ nie zostały wpuszczone do studia, by dokonać ostatecznego montażu, wokół produkcji wybuchła prawdziwa afera. A wraz z nią narósł konflikt pomiędzy byłymi partnerami. Emil Stępień odpowiedział Dodzie i Marii Sadowskiej w bardzo mocnych słowach i stwierdził, że film jest już ukończony Film jest już ukończony i zabezpieczony do dystrybucji w Polsce i poza jej granicami. Panie mogą bawić się w film, ale nie za pieniądze moje, jak i moich inwestorów. Maria Sadowska powinno skupić się na mniej wymagających filmach, a pani Rabczewska być wdzięczna, że na moich produkcjach przedłuża swoje medialne życie. Film jestem produktem biznesowym. Jak panie chcą się bawić, niech idą do Smyka - mówił dla serwisu Plotek.pl Po tych słowach głos zabrał menagment Dody , a następnie artystka zorganizowała live'a na swoim profilu na Instagramie, który był jednocześnie...

Doda odpowiada Emilowi Stępniowi
JACEK DOMINSKI/REPORTER
Newsy
Doda o szokujących wpisach Emila Stępnia: "To groźby karalne. Zrzuć ten napalm teraz"
Konflikt małżonków zaognia się. Po oświadczeniach Dody głos w sprawie "Dziewczyn z Dubaju" zabrał Emil Stępień, zapowiadając zemstę. Jest reakcja piosenkarki.

Emil Stępień jakiś czas temu zabrał głos w sprawie "Dziewczyn z Dubaju" i skandalu, o którym od kilku dni mówi Doda. Konflikt małżonków zaostrza się, a ich wpisy w sieci są naprawdę przerażające. Teraz piosenkarka odpowiedziała na wpisy producenta filmowego, który zapowiedział, że po premierze obrazu wszyscy "dowiemy się, kim jest Dorota Rabczewska". Jest ostro. "Dziewczyny z Dubaju" - wielki skandal przed premierą filmu. Co się wydarzyło? Chyba jeszcze o żadnym filmie przed premierą nie mówiło się tak wiele jak o "Dziewczynach z Dubaju". W ostatnich dniach emocje sięgnęły zenitu po tym jak Doda, producentka kreatywna obrazu, opublikowała serię zaskakujących nagrań w sieci. A więc po kolei. Na początku gwiazda i reżyserka filmu, Maria Sadowska, poinformowały, że nie mogą dokonać ostatecznego montażu, ponieważ nie zostały wpuszczone do studia.  Doda tłumaczyła, że Emil Stępień, producent wykonawcy, zabronił jakiejkolwiek ingerencji. Po oświadczeniach artystek przyszedł czas na komentarz Emila, który stwierdził, że film jest dokończony i zabezpieczony , a obie panie nie są na tyle utalentowane, żeby cokolwiek modyfikować w "Dziewczynach z Dubaju". Piosenkarka postanowiła więc nie brać odpowiedzialności za finalną wersję filmu.  Następnie zorganizowała na Instagramie konferencję prasową, podczas której zdradziła wiele szokujących szczegółów współpracy z Emilem Stępniem, jak i tego, co działo się w jej życiu przez ostatni rok. Zostało złamane prawo. Nielegalnie zostałam niewpuszczona i materiały, które należą również do mnie, zostały mi nieumożliwione do skrócenia bezprawnie, dlatego jeżeli sytuacja będzie miała miała miejsce kolejnym razem, będę zmuszona interweniować z policją - zapowiadała...

Oświadczenie Emila Stępnia w sprawie Dziewczyn z Dubaju
Piotr Molecki/East News
Newsy
Emil Stępień wydał mocne oświadczenie w sprawie "Dziewczyn z Dubaju". Uderza w Dodę i powołuje się na jej mamę
Kontrowersje wokół filmu "Dziewczyny z Dubaju" nie milkną. Po oskarżeniach Dody długie oświadczenie wydał Emil Stępień.

Emil Stępień wydał oświadczenie w sprawie "Dziewczyn z Dubaju". Producent filmowy po oskarżeniach Dody postanowił zabrać głos w sprawie i zaprezentował swoją wersję wydarzeń. Stępień zapewnia, że film jest już gotowy, a to, co mówi jego żona, to atak o charakterze osobistym. Przeczytajcie całość. Oświadczenie Emila Stępnia w sprawie "Dziewczyn z Dubaju" Choć do premiery "Dziewczyn z Dubaju" ponad miesiąc, o filmie nadzwyczaj głośno jest już teraz. Wszystko za sprawą wiadomości, które mediom przekazała Doda. Wraz z reżyserką obrazu, Marią Sadowską, poinformowały, że nie mogą dokonać ostatecznego montażu.  Kolejne wypowiedzi artystki były coraz mocniejsze, pojawiły się bardzo poważne oskarżenia, a nawet i groźby. Teraz swoje oświadczenie wydał Emil Stępień. Producent zapewnia, że wszelkie ataki w jego stronę są o charakterze osobistym: W związku z ostatnimi publikacjami dotyczącymi filmu "Dziewczyny z Dubaju", wobec pojawiających się w nich nieprawdziwych informacji, czuję się w obowiązku przypomnieć kilka faktów historycznych związanych z tą produkcją. Jednocześnie wyrażam swoje zaniepokojenie tym, że kwestie profesjonalne - wszystkie związane z filmem - stają się bronią wymierzoną przeciwko mnie w walce o czysto osobistych charakterze Stępień nie rozumie, dlaczego Doda i Maria chcą zmian w montażu na miesiąc przed premierą, skoro, jak zapewnia, wszyscy zaakceptowali finalną wersję filmu już kilka miesięcy temu podczas pokazów prasowych: Należy przede wszystkim podkreślić, że zupełnie niezrozumiałe dla mnie jest to, że producentka kreatywna i reżyserka teraz (nagle i trzy miesiące po pierwszych przedpremierowych pokazach) chce "dokończyć" film Całą afera wokół tego "dokończania" filmu wynika z tego, jak...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner