Klara Lewandowska - zdjęcia z 1 urodzin
Rodzice stanęli na wysokości zadania
1/7
Klara Lewandowska - zdjęcia z 1 urodzin

 

4 maja 2018 roku swoje pierwsze urodziny świętowała Klara Lewandowska - córka Anny i Roberta Lewandowskich. Z tej okazji rodzice wyprawili dla niej, ale również dla swoich znajomych i rodziny bajeczne przyjęcie! Nie zabrakło pałacyku księżniczki i tysięcy poduszek. Wszystko utrzymane w pastelowych kolorach. Zobaczcie zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie!

 

Urodziny Klary Lewandowskiej 


Na ten dzień czekali wszyscy w rodzinie Lewandowskich. Ich największy skarb, Klara, ma już roczek. Od całej rodziny dziewczynka dostała mnóstwo prezentów. Ten najważniejszy, niematerialny - od mamy, bo to właśnie dziś ruszyła jej strona internetowa, poświęcona dla mam, inspirowana narodzinami Klary! 

 

Zobacz: "Brudna, niewyspana, ale najszczęśliwsza na świecie". Wzruszający wpis Ani Lewandowskiej z okazji urodzin Klary!

 

Ale to nie wszystko. Co dostała od babci? Jak wyglądało przyjęcie? Zobaczcie zdjęcia!

 

Zobacz także: Mamy pierwsze zdjęcie z urodzin Klary Lewandowskiej! Wiemy, kto jest ojcem chrzestnym córki Roberta i Ani

2/7
Urodziny Klary Lewandowskiej
Instagram

 

Anna Lewandowska z okazji urodzin Klary zamieściła w sieci wzruszający wpis na temat jej urodzin:

 

Rok, który zmienił nasze życie. Klara.💞 Mija rok, od kiedy urodziłam naszą Córeczkę Klarę. To był magiczny czas, pełen miłości, niespodziewanych wrażeń, poznawania małego człowieka i siebie na nowo. Odgadywania Jej potrzeb i swoich emocji. Ogromnych zmian, za które jestem Jej wdzięczna. Nasza miłość! 💞 

Lewandowski z kolei napisał:

Happy 1st Birthday My Love My Princess (wszystkiego najlepszego moja kochana, moja księżniczko).

 

3/7
Urodziny Klary Lewandowskiej
Instagram

 

Córeczka Anny i Roberta w swoje 1. urodziny wyglądała jak prawdziwa księżniczka.  Świętowała więc naprawdę w pięknej scenerii! 

 

4/7
Urodziny Klary Lewandowskiej
Instagram

 

Goście zostali zaproszeni do ogrodu Lewandowskich, tam przygotowane były dla nich słodko zastawione stoły. Sama Klara również miała ochotę na tort ;) 

 

5/7
Urodziny Klary Lewandowskiej
Instagram

 

Klara dostała wiele prezentów, ale ten od babci jest najbardziej wzruszający. Mama Ani, Maria Stachurska, podarowała wnuczce obraz przedstawiający patronkę dziewczynki - czyli świętą Klarę.

 

Zobacz: Mama Ani Lewandowskiej dała Klarze niezwykły prezent na pierwsze urodziny! PIĘKNY

6/7
Urodziny Klary Lewandowskiej
Instagram

 

Robert nie mógł nacieszyć się Klarą w dniu jej urodzin. Niestety, już jutro czeka go mecz, a więc najprawdopodobniej szybko uda się na trening!

 

7/7
Urodziny Klary Lewandowskiej
Instagram