Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach Klary Anna Lewandowska na urodzinach Klary Piotr Stachurski na urodzinach Klary Lewandowskiej Urodziny Klary Lewandowskiej Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach Klary
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach Klary
Instagram
Klara ma już roczek!
1/5
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach Klary
Instagram

Na fanowskim profilu Klary Lewandowskiej na Instagramie pojawiły się zdjęcia z imprezy urodzinowej córki Ani i Roberta. Choć urodziny Klary przypadają na dziś ( 4 maja), rodzina Lewandowskich zaczęła świętować już 3 maja. Być może ma to związek z faktem, że Robert ma jutro mecz, dlatego już dziś będzie musiał się zapewne stawić na treningu. Jak wyglądała impreza urodzinowa Klary? Nie zabrakło na niej rodziny i przyjaciół Lewandowskich. Zobaczcie zdjęcia na następnych slajdach!

ZOBACZ: Robert Lewandowski pokazał buzię Klary! To najsłodsze zdjęcie, jakie dziś zobaczysz

2/5
Anna Lewandowska na urodzinach Klary
Instagram

Anna Lewandowska z córką Klarą na jej pierwszych urodzinach!

 

Rok, który zmienił nasze życie. Klara.💞 Mija rok, od kiedy urodziłam naszą Córeczkę Klarę. To był magiczny czas, pełen miłości, niespodziewanych wrażeń, poznawania małego człowieka i siebie na nowo. Odgadywania Jej potrzeb i swoich emocji. Ogromnych zmian, za które jestem Jej wdzięczna. Nasza miłość! 💞 - napisała na Instagramie Ania Lewandowska w dniu urodzin Klary. 

 

Przypominamy, że już 4 maja, w dniu urodzin Klary Lewandowskiej, jej mama Ania startuje ze swoim nowym projektem - serwisem Baby by Ann.

 

- Ania widzi potencjał w różnych polskich markach i chce je wspierać. Planuje skupić wokół swojego portalu najlepszych ekspertów oraz młode mamy, które będą mogły się tam dzielić ciekawymi i inspirującymi historiami", mówiła „Party” jej znajoma Ewa Puchowska.

 

ZOBACZ: Jak Anna i Robert Lewandowscy uczczą pierwsze urodziny Klary?

3/5
Piotr Stachurski na urodzinach Klary Lewandowskiej
Instagram

Brat Ani Lewandowskiej, Piotr Stachurski pochwalił się zdjęciem z urodzin córki Ani i Roberta, na którym widać Klarę! Przy okazji potwierdził plotki o tym, że to on jest ojcem chrzestnym Klary. Na imprezie brat Ani pojawił się ze swoją dziewczyną. 

 

B-day party ✨✨ #godfather - napisał na Instagramie Piotr Stachurski. 

 

Przypominamy, że chrzest Klary odbył się w tajemnicy przed mediami. Para nigdy nie pochwaliła się zdjęciami z uroczystości. Według medialnych informacji, rodzicami chrzestnymi Klary są - brat Ani, Piotr oraz siostra Roberta, Milena. 

 

ZOBACZ: Organizacja chrztu – o czym trzeba pamiętać

4/5
Urodziny Klary Lewandowskiej
Instagram

Tak wyglądała impreza urodzinowa Klary Lewandowskiej!

Przypominamy, że ten tydzień był trudny dla Roberta Lewandowskiego - klub piłkarza Bayern Monachium nie dostał się do finału Ligi Mistrzów, a o porażkę zespołu był też obwiniany sam Robert. Teraz jednak polski piłkarz może odpocząć po ciężkim tygodniu i spędzić czas z rodziną. 

ZOBACZ: Robert Lewandowski na czułych zdjęciach z córeczką!

5/5
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach Klary
Instagram

Rodzina i przyjaciele Ani i Roberta Lewandowskich świętowali urodziny Klary Lewandowskiej. Tata Klary napisał na Instagramie:

 

Happy 1st Birthday My Love My Princess ❤️😘

 

ZOBACZ: Pierwsze kroki Klary! Zobacz, jak chodzi córka Roberta Lewandowskiego! Mamy WIDEO