Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na urodzinach Klary
Instagram
Newsy

Lewandowscy na urodzinach córki Klary! Zobacz, jak wyglądała impreza urodzinowa! ZDJĘCIA

Lewandowscy na urodzinach córki Klary! Zobacz, jak wyglądała impreza urodzinowa! ZDJĘCIA
Klara ma już roczek!
Anna Lewandowska na urodzinach Klary
Instagram
Newsy
"Brudna, niewyspana, ale najszczęśliwsza na świecie". Wzruszający wpis Ani Lewandowskiej z okazji urodzin Klary!
Klara Lewandowska świętuje pierwsze urodziny!

  4 maja to dla nich wyjątkowa data. To właśnie wtedy na świecie pojawiła się upragniona córeczka Anny i Roberta Lewandowskich. Klara świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji rodzice wyprawili jej huczne przyjęcie .     Rok, który zmienił nasze życie. Klara.💞 Mija rok, od kiedy urodziłam naszą Córeczkę Klarę. To był magiczny czas, pełen miłości, niespodziewanych wrażeń, poznawania małego człowieka i siebie na nowo. Odgadywania Jej potrzeb i swoich emocji. Ogromnych zmian, za które jestem Jej wdzięczna. Nasza miłość! 💞 Nowy post 👉🏻 www.hpba.pl 💞 🍬🌸🍦🍭💞 wszystkiego Najlepszego Skarbie nasz! The year that changed everything. Klara. 💞 A year has passed since I gave birth to my baby Daughter. It’s been a magical time, full of love, unexpected feelings, getting to know a little human being and myself. Guessing Her needs and my emotions. A year of huge changes that I am grateful to Her for. 💞🍭🍬🍦🌸 new post www.hpba.pl #happybirthday #Klara #myLove #Love #Family #LeeandowscyTeam #RobertLewandowski #annalewandowska #photo @martawojtal @babybyann #OneYearOld #happybirthdayKlara Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) Maj 4, 2018 o 12:54 PDT   Anna Lewandowska postanowiła uczcić urodziny córeczki również w inny sposób. Na swoim blogu opublikowała pełen emocji wpis, w którym podsumowała miniony rok. Anna Lewandowska podziękowała córce między innymi za to, że umocniła jej związek z Robertem Lewandowskim . To niesamowite, że trzecia istota jeszcze bardziej łączy dwójkę zakochanych ludzi. Dziecko zbliża rodziców, uwalnia zakopane pokłady uczuć, uświadamia, że są dla siebie najważniejsi. Dla tatusia nocne pobudki stały się równie ważne, co strzelanie goli w najważniejszych meczach, a to połączenie wrażliwości i siły jest jeszcze bardziej...

Lewandowscy
Instagram
Newsy
Klara Lewandowska stawia swoje pierwsze kroki! Zobacz urocze zdjęcie z Robertem!
Klara Lewandowska stawia swoje pierwsze kroki! Zobacz urocze zdjęcie z Robertem!

  Klara Lewandowska już za dwa tygodnie - 4 maja - będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Dumni rodzice niedawno pokazali, że mała już chodzi. Czasami potrzebuje wsparcia, ale generalnie sama też daje sobie radę. Ania Lewandowska niedawno zrobiła urocze zdjęcie ze spaceru Klary z tatą. Mała trzyma Roberta za ręką i stara się sama stawiać kolejne kroki.   Klara Lewandowska chodzi z tatą za rękę!    Postępy małej w chodzeniu są szybkie. Jeszcze na początku lutego Klara głównie raczkowała. Niedawno oglądaliśmy filmik w sieci, jak mała Lewandowska chodzi, pchając przed sobą mały wózeczek. W takim tempie to Klara na swoje urodzin będzie już chodzić pewnie bez niczyjej pomocy ;)    Zobaczcie ostatnie urocze foto Klary z tatą.   Zobacz także:  Klara Lewandowska to słodziak! Spójrzcie tylko jakie ma pyzate policzki! ;) ZDJĘCIA     Ale Lewandowscy nie żyją tylko samym rodzicielstwem:) Znajdują też czas dla siebie. Niedawno byli na koncercie Macklemore.   To już ostatnie takie chwile Klary w wózku.

v
Newsy
Tylko my wiemy, jaki wspaniały prezent Klara Lewandowska dostanie od rodziców na pierwsze urodziny!
Zobaczcie!

  Takiego prezentu od swoich rodziców nie dostało żadne dziecko w Polsce! Z okazji przypadających 4 maja pierwszych urodzin swojej córeczki Anna i Robert Lewandowscy szykują mnóstwo niespodzianek. Planują m.in. przyjęcie, na które zaproszą grono najbliższych przyjaciół z dziećmi. Ale na tym nie koniec! Dokładnie tego dnia Anna i jej przyjaciółka Ewa Puchowska (mama dwójki maluchów) zapowiedziały start swojego portalu internetowego Baby by Ann. Jak go rekomenduje Anna? „Mamy dla mam, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci”, zapowiedziała Lewandowska na Instagramie.   Co Klara Lewandowska dostanie na urodziny? Co na to jej przyjaciółka? "Ania widzi potencjał w różnych polskich markach i chce je wspierać. Planuje skupić wokół swojego portalu najlepszych ekspertów oraz młode mamy, które będą mogły się tam dzielić ciekawymi i inspirującymi historiami", mówi „Party” Ewa Puchowska.   ZOBACZ: Lewandowscy każdą wolną chwilę poświęcają Klarze. Wyznanie Roberta o rodzinie chwyta ze serce!    

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner