Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Uczestnikom "Dance Dance Dance" puszczają nerwy! Podczas treningów padły ostre słowa!

Przygotowania do najnowszego odcinka "Dance Dance Dance" przerosły uczestników show!

Przygotowania do najnowszego odcinka "Dance Dance Dance" przerosły uczestników show! Podczas ostrych trenigów gwiazdom puściły nerwy- padły mocne słowa i przekleństwa! Kto miał już dość nauki skomplikowanych układów choreograficznych? 

- Jestem zestresowany, czuję się dziwnie ze sobą. Nie zatańczę tego układu. Nie ma takiej szansy... - wyznał podczas treningów zestresowany Mateusz Janusz z Fit Lovers, który w sobotnim odcinku zatańczy m.in. do utworu „They Don’t Care About Us” z repertuaru Michaela Jacksona. 

- Zrobiłem krok wstecz. Kompletnie nie pamiętam kolejności - mówił zdezorientowany Aleksander Sikora.

Zobaczcie sami, jak wyglądały przygotowania uczestników do programu! Przypominamy, że kolejny odcinek "Dance Dance Dance" zostanie wyemitownay już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 oczywiście na antenie TVP2.  

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Co dalej z "Tańcem z Gwiazdami" i innymi programami Polsatu?! Zapadła ważna decyzja! 

Jak na treningach radzili sobie Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora?

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora w Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy
"Dance Dance Dance": Bracia Jonkisz o rywalizacji z Fit Lovers: "My trenujemy zawodowo!"
"Dance Dance Dance": Bracia Jonkisz o rywalizacji z Fit Lovers: "My trenujemy zawodowo!"

Bracia Jonkisz, Rafał i Krzysztof, radzą sobie w programie "Dance Dance Dance" coraz lepiej. Obaj uwielbiają sport i są niezwykle sprawni fizycznie - trenują akrobatykę zawodowo. Ich sprawność fizyczną można porównać do sprawności pary Fit Lovers, dla których sport jest również sposobem na życie, jak i pracą. Czy bracia Jonkisz czują, że to właśnie Pamela i Mateusz są dla nich największą konkurencją? Jak oceniają ich taniec i podejście do programu? Posłuchajcie, czy to właśnie ich obawiają się najbardziej! Zobacz także:  Ostre słowa Anny Muchy, łzy i wielkie emocje w "Dance Dance Dance" 2. Który duet okazał się najlepszy? Fit Lovers w "Dance Dance Dance" mogą pochwalić się swoją sprawnością. Co o parze sądzą bracia Jonkisz?

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy
Kasia Stankiewicz ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Reakcja Muchy ostra jak zawsze: "Nie kumam...”
Kasia Stankiewicz nie kryła radości na wieść o tym, że odpada z "Dance, Dance, Dance"!

W drugim odcinku "Dance, Dance, Dance", pożegnaliśmy pierwszą parę. Po zsumowaniu ocen jurorów okazało się, że najmniejszą ilość punktów zgromadziły Kasia i Ania Stankiewicz. Jednak reakcja wokalistki na wiadomość, że jej duet rozstaje się z show, zaskoczył jurorów. Piosenkarka nie kryła swojej radości, że to właśnie ona i jej siostra opuszczają program!  Zobacz także:  Pierwsza para odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Zobaczcie co wydarzyło się w drugim odcinku programu! Kasia Stankiewicz nie kryła radości, że odpada z "Dance. Dance. Dance"!  Program "Dance, Dance, Dance" to przede wszystkim świetna zabawa, która dostarcza widzom wspaniałej rozrywki. Uczestnicy show muszą jednak włożyć sporo pracy, aby później móc zaprezentować się na scenie jak najlepiej. Okazało się, że dla Kasi Stankiewicz udział w programie był naprawdę wyczerpujący. To właśnie wokalistka i jej siostra Anna odpadły z show jako pierwsze. Jednak piosenkarka w ogóle nad tym nie ubolewała.  Kiedy ogłoszono werdykt jury i okazało się, że to właśnie siostry Stankiewicz opuszczają program, wokalistka... bardzo się ucieszyła! Zachowanie piosenkarki zdziwiło jurorów, a zwłaszcza Annę Muchę . Nie kumam tego. Nie rozumiem! [...] Jestem rozczarowana. Jestem autentycznie zawiedziona, jest mi przykro. Mam poczucie, że Kasia przede wszystkim oddała ten program i udział w tym programie walkowerem. Jest mi strasznie przykro, spodziewałam się gry fair play. Dlaczego ktoś oddaje program, kiedy ma wszystkie warunki, atuty po swojej stronie? - powiedziała Anna Mucha.  Sama wokalistka po zakończeniu odcinka przyznała, że udział w programie był dla niej wyczerpujący i zapewne nigdy więcej nie zdecyduje się na coś podobnego. A wy jak oceniacie zachowanie Kasi...

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy
Kasia Stankiewicz odpowiada na krytykę Anny Muchy: "Stałam się obiektem jednoosobowego tandetnego show"
Kasia Stankiewicz wyjawiła, dlaczego ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Padły mocne słowa!

W sobotę 7. marca z programu "Dance, Dance, Dance" odpadła pierwsza para. Po zsumowaniu ocen jurorów okazało się, że to Kasia Stankiewicz i jej siostra muszą opuścić show. Wokalistka bardzo ucieszyła się na tę wiadomość, a jej reakcja zszokowała jurorów i niektórych widzów. W niedzielny poranek w "Pytaniu na śniadanie" Kasia Stankiewicz wyjawiła, dlaczego zareagowała w taki sposób! Padły naprawdę mocne słowa!  Zobacz także:  Kasia Stankiewicz ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! Reakcja Muchy ostra jak zawsze: "Nie kumam...” Kasia Stankiewicz zdradziła, dlaczego ucieszyła się, że odpadła z "Dance, Dance, Dance"! W drugim odcinku "Dance, Dance, Dance" oczywiście nie zabrakło emocji, wzruszeń i przede wszystkim ostrych ocen najsurowszej jurorki show - Anny Muchy ! Niestety, z programem musiała też pożegnać się pierwsza para. Okazało się, że według jurorów najsłabiej zaprezentowały się siostry Stankiewicz i to one musiały opuścić show. Kasia wyglądała jednak na bardzo szczęśliwą i nie kryła swojej radości, że to właśnie ona i jej siostra opuszczają program. Zachowanie wokalistki mocno zdziwiło jurorów, a przede wszystkim Annę Muchę!  Nie kumam tego. Nie rozumiem! [...] Jestem rozczarowana. Jestem autentycznie zawiedziona, jest mi przykro. Mam poczucie, że Kasia przede wszystkim oddała ten program i udział w tym programie walkowerem. Jest mi strasznie przykro, spodziewałam się gry fair play. Dlaczego ktoś oddaje program, kiedy ma wszystkie warunki, atuty po swojej stronie? - powiedziała Anna Mucha.  W niedzielny poranek Kasia i Ania Stankiewicz gościły w programie "Pytanie na śniadanie". W rozmowie z Marceliną Zawadzką i Tomaszem Wolnym wokalistka zdradziła, że odebrano jej chęć nauczenia się czegoś...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner