Typowania bukmacherów w Tańcu z gwiazdami
ONS
Newsy

Bukmacherzy typują przed "TzG": Zając i Siwiec bezkonkurencyjne. Najmniejsze szanse ma...

Na kim można zarobić najwięcej? Zaskakujący ranking

Już w piątek rusza pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami", który jest najbardziej wyczekiwaną premierą telewizyjną tej wiosny. Show wraca na antenę po dwóch latach i serii zmian. Nowi jurorzy, nowi prowadzący, nowa scenografia, a nawet nowe logo - Polsat wszelkimi sposobami chce przyciągnąć do siebie jak najwięcej widzów. Jak na razie produkcje stacji jak np. "Must Be the Music" zyskują największą oglądalność w swoim paśmie. Jednak to uczestnicy wzbudzają najwięcej emocji. Już dziś typowani są zwycięzcy odcinka według bukmacherów.

Zobacz: Popielewicz o Zając i Siwiec w "TzG": Wcale nie są najlepsze

Najmniej zarobimy obstawiając triumf Anety Zając. Za każdą postawioną na nią 1 złotówkę zarobimy tylko 4 złote. Podobnie sprawa wygląda w przypadku ewentualnego zwycięstwa Natalii Siwiec i Joanny Moro (5 złotych). Najwięcej obłowimy się w przypadku wygranej Violi Arlak (aż 30 złotych!) i Jacka Lenartowicz (20 złotych). Co ciekawe, bukmacherzy nie dają żadnych szans na zwycięstwo młodziutkiemu Dawidowi Kwiatkowskiemu (15 złotych), który wygrywa w naszym sondażu, wyprzedzając Anetę Zając i Natalię Siwiec.

Jesteście zaskoczeni wynikami?Aneta Zając i Stefano Terrazzino w Tańcu z Gwiazdami 2014


Viola Arlak i Krzysztof Hulboj w Tańcu z Gwiazdami 2014

Gwiazdy "TzG" na imprezie Polsatu:

Wyniki drugiego odcinka Tańca z Gwiazdami
Polsat
Newsy
Drugi odcinek "TzG" za nami. Z programem pożegnał się...
Zaskakująca decyzja telewidzów

Premierowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie postawił wysoką poprzeczkę - oglądało go blisko 4 miliony osób, nie zabrakło również wielkich emocji i niespodziewanych rozstrzygnięć. Telewidzowie również pokazali, kogo darzą największą sympatią. Przypomnijmy: Siwiec, Zając czy Moro? Która dostała najwięcej głosów od widzów w "TzG"? W dzisiejszej odsłonie programu do rywalizacji stanęli znani panowie: Piotr Gruszka , Jacek Rozenek , Dawid Kwiatkowski , Jacek Lenartowicz , Antek Królikowski oraz Rafał Brzozowski , który oprócz tańca zaprezentował również swoje możliwości wokalne. Gwiazdorzy zaprezentowali się w walcu angielskim i cha-chy. Zobacz: Ups... Wpadka podczas ogłaszania wyników w pierwszym odcinku "TzG" Drugi odcinek rozpoczął się od występu zagranicznej gwiazdy, Kim Cesariona , który ze wsparciem grupy Volt dał na wstępie niezłe show. Potem zaczęły się prawdziwe emocje, a jurorzy wytykali każdy, nawet najmniejszy błąd. Po pierwszych tańcach punktacja przedstawiała się następująco: Piotr Gruszka - 25 punktów , Rafał Brzozowski - 28 punktów , Antek Królikowski - 22 punkty , Jacek Lenartowicz - 20 punktów , Dawid Kwiatkowski - 35 punktów , Jacek Rozenek - 34 punkty . Los Natalii Siwiec z poprzedniego odcinka podzielił dzisiaj Antek Królikowski , który zapomniał kroków, a w trakcie występu jego partnerka, Kamila Kajak , próbowała szeptać mu do ucha, jak mają dalej tańczyć.   Drodzy państwo, ubawiłam się niesamowicie, bo tak poza rytmem to jeszcze nikt nie tańczył - skomentowała Iwona Pavlović . Panie z kolei zaprezentowały się w grupowym tańcu i odtańczyły żywiołowo salsę. Prym wiodła Aneta Zając , dzisiaj w wyjątkowo seksownym wydaniu i wspomniana już Siwiec, która radziła sobie tym razem zdecydowanie lepiej niż przed tygodniem. Werdykt telewidzów był ciężki do...

Siwiec, Zając,Szostak z największą ilością głosów widzów w TzG
ONS
Newsy
Siwiec, Zając, a może Szostak? Na kogo najchętniej głosowali widzowie "TzG"?
Telewidzowie potrafią zaskoczyć

Emocje po trzecim odcinku " Tańca z Gwiazdami " wydają się jeszcze nie opadać. Program stał się hitem, a gwiazdy w nim występujące to najgorętsze nazwiska tej wiosny. Już teraz niektórzy typują, kto zostanie zwycięzcę i otrzyma Kryształową Kulę. A my mamy nieoficjalne informację, kto otrzymał najwięcej esemsów. Zobacz: Wpadki, dziwne figury i mnóstwo humoru. Trzeci odcinek "Tańca z Gwiazdami" za nami! W trzecim odcinku każda z 10 par, zatańczyła zupełnie inny taniec. Według jurorów najlepiej poradziła sobie Joanna Moro , która wraz z Rafałem Maserakiem wykonała zmysłową rumbę. Para otrzymała prawie maksymalną ilość punktów, co pozwoliło jej ostatecznie zająć 1. miejsce po zsumowaniu głosów jurorów i publiczności. Z naszych ustaleń wynika, że najwięcej esemesów otrzymali również: Aneta Zając i Stefano Terrazino , którzy z 6. miejsca wg jurorów awansowali na 4. w ogólnym zestawieniu, a także Karolina Szostak (9. miejsce jurorów - 7. w ogólnej klasyfikacji) oraz Natalia Siwiec , która otrzymała najniższe noty tego wieczoru, ale pokonała Antoniego Królikowskiego , który zajął ostatnie, 10. miejsce, mimo iż otrzymał taką samą ilość głosów jak aktorka "Pierwszej Miłości".  Równie dobrze w głosowaniu jurorów wypadli Piotr Gruszka i Dawid Kwiatkowski , panowie znaleźli się na podium. A Wy na kogo głosowaliście? Zobacz:  Piękne stroje gwiazd w trzecim odcinku "TzG" Aneta Zając zachwyca w "TzG":

Pierwszy odcinek Tańca z gwiazdami. Kto odpadł z pierwszego odcinka Tańca z gwiazdami. Kto tańczył w Tańcu z gwiazdami
materiały prasowe Polsat
Newsy
Pierwszy odcinek "TzG" za nami. Z programem pożegnała się...
Zaskakująca decyzja telewidzów

Najbardziej oczekiwane show tej wiosny wreszcie wystartowało. "Taniec z gwiazdami" po raz pierwszy zdecydował się zrealizować Polsat, przejmując show po TVN. Przed startem programu spekulowano o tym kto zatańczy na parkiecie, a kto zasiądzie za stołem jurorskim. Ostatecznie w programie zdecydowały się wystąpić najgorętsze gwiazdy polskiego show biznesu. Zobacz: Zdjęcia z pierwszego odcinka "Tańca z gwiazdami"! W pierwszym odcinku o awans do kolejnego odcinka walczyły panie: Aneta Zając , Joanna Moro, Karolina Szostak, Klaudia Halejcio, Natalia Siwiec , Viola Arlak . Panowie wystąpili we wspólnym tańcu - za tydzień to oni będą rywalizować o pozostanie w programie. Program otworzył wspólny występ wszystkich tancerzy biorących udział w show oraz jurorów. Pierwsze minuty i już wielkie zaskoczenie - w roli prowadzących Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski . Duet przekazał pałeczkę nowym prowadzącym - Krzysztofowi Ibiszowi i Ani Głogowskiej . Gwiazdy zaprezentowały się w dwóch tańcach: cha-cha oraz walc angielski. Zobacz: Ups... Wpadka podczas ogłaszania wyników "TzG" Emocje były wielkie. Nowa sceneria, nowi prowadzący i zasady. Nie zastosowano żadnej taryfy ulgowej w stosunku do gwiazd, jurorzy wytykali im najmniejsze potknięcia. Po pierwszych tańcach punktacja przedstawiało się następująco: Aneta Zając - 26 punktów , Joanna Moro - 32 punkty, Karolina Szostak - 22 punkty, Klaudia Helejcio - 29 punktów, Viola Arlak - 27 punktów, Natalia Siwiec - 18 punktów. Najlepsza była Joanna, najsłabsza - Natalia, mimo, ze była typowana do zwycięstwa. To właśnie jej oberwało się najbardziej. Po jej tańcu Iwona powiedziała: Nie było bioderek, nie było nóżek. Nie było nic. Ciesz się, bo jest tak źle, że teraz może być już tylko lepiej. Chciałam dać ci 1 , ale Beata mi zabrała. Dwójkę też. W związku z tym daję 3. Po wspólnym tańcu...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner