Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - warunek miłości? Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w Międzyzdrojach Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska całują się
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - warunek miłości?
1/4
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - warunek miłości?

 

Mikołaj Roznerski jest zakochany po uszy! Aktor, po wielu nieudanych związkach, w końcu znalazł szczęście u boku ślicznej Adriany Kalskiej. Ich uczucie rozkwitło na planie serialu "M jak miłość", gdzie wcielają się w postacie rozdzielonych kochanków. Oboje nie chcą jednak zbyt często komentować swojego związku. Mikołaj Roznerski zrobił wyjątek i udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o ukochanej kobiecie. Aktor zachwycał się między innymi urokiem swojej partnerki. Jednak jej najnowsze zdjęcie, które opublikowała na Insatgramie, może być dla niego lekkim szokiem. O co chodzi? Zobacz naszą galerię i dowiedz się więcej! 

 

POLECAMY: Adriana Kalska o związku z Roznerskim. "Wszyscy wiedzą, że..."

2/4
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski razem w Międzyzdrojach
FORUM

 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nie tylko rzadko mówią o swojej miłości, ale również starają się nie pokazywać nigdzie razem publicznie. Dlatego ich fani byli w szoku, gdy zakochani chodzili za rękę podczas tegorocznego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Co więcej, Roznerski i Kalska, choć nieco speszeni, chętnie pozowali wspólnie do zdjęć! 

 

- Po trzydziestce zmieniły mi się priorytety. Z głowy wyparowało młodzieńcze „fiu-bździu” i teraz najważniejsze jest dla mnie dziecko, bliscy, moja kobieta oraz to, żeby iść przez życie z własnymi przekonaniami. A praca? Jak nie ta, będzie inna. Jestem oddany wspaniałej kobiecie, która jest u mojego boku, wbrew różnym pojawiającym się ostatnio plotkom - powiedział niedawno Mikołaj Roznerski w rozmowie z "Tele Tygodniem". 

 

A co aktor sądzi o najnowszym zdjęciu swojej ukochanej, które pojawiło się na jej Instagramie? Musimy przyznać, że nas wbiło ono w fotel! Zobaczcie sami!

3/4
Instagram

 

Nie jest tajemnicą, że Adriana Kalska będzie jedną z gwiazd, które wezmą udział w najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka typowana jest na faworytkę. Ostatnio gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się pierwszym zdjęciem z planu show Polsatu. 

 

- próby,proby,próby... @twojatwarzbrzmiznajomo od jesieni na antenie :) pozdro od ufolka. 😘 - napisała Adriana Kalska pod wspomnianym zdjęciem. 

 

Musimy przyznać, że jej metamorfoza już na tym etapie jest zaskakująca! Ciekawe, co będzie dalej! 

4/4
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska całują się

 

Jak myślicie, czy Mikołaj Roznerski będzie wspierał swoją ukochaną wśród publiczności "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?