Torebki LOFT37 w Biedronce za 99 złotych
Instagram

Torebki Loft37 w Biedronce za 99 złotych! Ich regularna cena to minimum 500 złotych

Torebki LOFT37 w Biedronce za 99 złotych
Instagram

Biedronka znów nawiązała współpracę z polską marką Loft37 i już od 2 marca w Biedronce będziecie mogły kupić torebki tej marki za jedyne 99 złotych. W kolekcji, opartej na trzech kolorach: czarnym, brązowym i szarym, znalazły się klasyczne pudełkowe torebki noszone w dłoni oraz przewieszane przez ramię listonoszki w kształcie kuferka. Delikatne, złote logo marki widoczne na każdej torebce idealnie współgra z dyskretnym okuciem w tym samym kolorze, dodając całości eleganckiego i wyrafinowanego charakteru.

Każdy z czterech modeli torebek dostępnych w Biedronce idealnie sprawdzi się w codziennych stylizacjach oraz jako uzupełnienie wieczornego, imprezowego looku. Na który z modeli się skusicie?

Zobacz także: Lidl przecenił kultowe sneakersy Fila! To model idealny na wiosnę 2020

Przypomnijmy, że to nie pierwsza tego typu współpraca Biedronki z markami. Niedawno Biedronka współpracowała z Kubotą (kultowe klapki za 25 złotych), Łukaszem Jemiołem czy Maciejem Zieniem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna B (@asio71)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez M. (@pikamalinaa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oliwia Komorowska ♡ (@xxlivian)

Już od 2 marca już po raz kolejny podejmuje współpracę z polską Loft37! Wcześniej w Biedronce można było kupić baleriny i loafersy Loft37.

Torebki LOFT37 w Biedronce za 99 złotych

Torebki Loft37 w trzech wariantach kolorystycznych będą dostępne w sklepach sieci Biedronka od 2 marca 2020 r. w cenie 99 złotych.

Torebki LOFT37 w Biedronce za 99 złotych

 

Więcej na temat Biedronka Loft 37
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04