Tomasz Zarzycki, Mister Polski
instagram

 

Tomasz Zarzycki właśnie został Misterem Polski 2018 roku! 26-latek zdeklasował konkurencję i będzie teraz reprezentował nasz kraj w konkursie Mister Supernational! Wzięliśmy pod lupę jego profil i okazało się, że serce Mistera najprawdopodobniej jest już zajęte! Ale czy na pewno? O to zapytaliśmy głównego zainteresowanego! 

 

Tomek Zarzycki jest wolny?

Tomasz Zarzycki pochodzi z Łodzi. 26-latek, który studiował logistykę zajmuje się modelingiem. Prowadzi również konto na Instagramie, które obserwuje już blisko 12 tysięcy osób! Mister jest bardzo aktywny w social mediach, gdzie z chęcią pokazuje zdjęcia bez koszulki. Na kilku fotografiach dopatrzyliśmy się jednak obrączki! Czy serce Tomka jest już zajęte? Zapytaliśmy! 

Obrączka to prezent od mamy, więc ma dla mnie ogromne znaczenie. Jeżeli chodzi o moje serce to... jest w nim wiele miejsca dla moich najbliższych. Czy wśród nich jest kobieta? Wolałbym pozostawić na tym zasłonę tajemnicy :) - odpowiedział Party.pl Tomek. 

 

Czy Tomek w najbliższym czasie przedstawi nam swoją miłość? A może będzie chronił prywatność? Na odpowiedzi pozostaje nam czekać! 

 

Zobacz też: Tomasz Zarzycki został nowym Misterem Polski! Kim jest? Skąd pochodzi? Wiemy wszystko!

 

Tomek Zarzycki to nowy Mister Polski

Instagram

Kibicowałyście mu?

Instagram

Więcej na temat Mister Polski