Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Tomasz Zarzycki, Mister Polski
instagram
Newsy

TYLKO U NAS! Nowy Mister Polski ma dziewczynę?! Zobacz, co nam zdradził!

 

Tomasz Zarzycki właśnie został Misterem Polski 2018 roku! 26-latek zdeklasował konkurencję i będzie teraz reprezentował nasz kraj w konkursie Mister Supernational! Wzięliśmy pod lupę jego profil i okazało się, że serce Mistera najprawdopodobniej jest już zajęte! Ale czy na pewno? O to zapytaliśmy głównego zainteresowanego! 

 

Nowy Mister Polski już przeszedł do historii! Dlaczego? Poznaj go bliżej!

Tomek Zarzycki jest wolny?

Tomasz Zarzycki pochodzi z Łodzi. 26-latek, który studiował logistykę zajmuje się modelingiem. Prowadzi również konto na Instagramie, które obserwuje już blisko 12 tysięcy osób! Mister jest bardzo aktywny w social mediach, gdzie z chęcią pokazuje zdjęcia bez koszulki. Na kilku fotografiach dopatrzyliśmy się jednak obrączki! Czy serce Tomka jest już zajęte? Zapytaliśmy! 

Obrączka to prezent od mamy, więc ma dla mnie ogromne znaczenie. Jeżeli chodzi o moje serce to... jest w nim wiele miejsca dla moich najbliższych. Czy wśród nich jest kobieta? Wolałbym pozostawić na tym zasłonę tajemnicy :) - odpowiedział Party.pl Tomek. 

 

Czy Tomek w najbliższym czasie przedstawi nam swoją miłość? A może będzie chronił prywatność? Na odpowiedzi pozostaje nam czekać! 

 

Zobacz też: Tomasz Zarzycki został nowym Misterem Polski! Kim jest? Skąd pochodzi? Wiemy wszystko!

 

Tomek Zarzycki to nowy Mister Polski

Instagram

Kibicowałyście mu?

Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
East News
Newsy
Tomasz Zarzycki został nowym Misterem Polski! Kim jest? Skąd pochodzi? Wiemy wszystko!
Tomasz Zarzycki w finale Mister Supranational 2019
ONS
Newsy
Wybory Mister Supranational 2019 za nami! Które miejsce zajął Tomasz Zarzycki?
Wybory Mister Supranational 2019 już za nami! Które miejsce w konkursie zajął Polak? Właśnie dziś, 7 grudnia, w Katowicach odbył się finał konkursu w którym wzięło udział 40 kandydatów.

Wybory Mister Supranational 2019 już za nami! Które miejsce w konkursie zajął Polak? Właśnie dziś, 7 grudnia, w Katowicach odbył się finał konkursu w którym wzięło udział 40 kandydatów. Na imprezie wystąpiła Cleo i Barbara Kurdej-Szatan, a w jury zobaczyliśmy m.in. Agnieszkę Kaczorowską, Agnieszkę Hyży, Paulinę Sykut i Mistera Supranational 2018.  Polskę rezprezentował Tomasz Zarzycki- przystojny Mister Polski z 2018. Rok temu w międzynarodowym konkursie nasz kraj reprezentował Jakub Kucner, który ostatecznie zdobył tytuł 1 Wicemistera Supranational 2018. Czy Tomasz Zarzycki powtórzył sukces swojego poprzednika? Zobaczcie, które miejsce zajął Polak!  Finał konkursu Mister Supranational 2019 Podczas wielkiego finału zaprezentowało się 40 kandydatów, którzy walczyli o tytuł Mistera Supranational 2019. Polak pokonał wielu przystojniaków i trafił do finałowej piątki! Zobaczcie, które kraje znalazły się w TOP 5: - Brazylia - USA - Wenezuela - Peru - Polska Które miejsce ostatecznie zajął Polak? Tomasz Zarzycki zdobył  tytył III Wicemistera Supranational 2019!  IV Wicemister Wenezuela III Wicemister Polska II Wicemister Peru I Wicemister Brazylia Misterem Supranational 2019 został Mister Stanów Zjednoczonych! Gratulujemy!  Zobacz także:   Oto nowa Miss Supranational 2019! Ładniejsza od Polki? Oglądaliście wybory Mister Supranational 2019? Mister Stanów Zjednoczonych otrzymał tytuł Mistera Supranational 2019.  

Mister International kontra Mister Polski
Newsy
Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna na świecie! Ładniejszy od naszego Mistera Polski? ZAGŁOSUJ!

Najprzystojniejszy mężczyzna na świecie nazywa się Pedro Mendes i pochodzi ze Szwajcarii. 28-latek właśnie zdobył tytuł Mistera International! Przystojniak na co dzień mieszka w Genewie i zajmuje się profesjonalnie modelingiem. Czy zasłużenie zdobył ten tytuł? Porównajcie zdjęcia nowego Mistera z naszym kandydatem, Rafałem Jonkiszem!   Nowy Mister Polski - Rafał Jonkisz - nie dostał się do finałowej piętnastki. Jednak jest bardzo zadowolony ze swojego występu i możliwości pobytu w Filipinach, gdzie odbywał się konkurs:   Wróciłem przed chwilą z after party po finale MISTER INTERNATIONAL, wziąłem prysznic i zaczynam się pakować, bo tu już prawie rano, a wieczorem wracam już do Polski. Powiem Wam szczerze, że mimo tego, że nie znalazłem się w TOP 15 nie żałuję nawet minuty spędzonej na tym konkursie. Mając 18 lat osiągnąłem już tak dużo, że to się aż w głowie nie mieści. Zostałem Misterem Polski, reprezentowałem Was, tutaj na Filipinach, nie odwaliłem żadnego głupiego numeru i zdobyłem przychylność mieszkańców tego pięknego kraju i przeżyłem przygodę życia. I jeszcze coś zyskałem - pewność siebie, otwartość do ludzi i super kumpli z całego świata, którzy zapraszają ,,baby Poland'' do swoich krajów i mówią, że mnie ugoszczą i pokażą swoje kraje. Pewnie wielu z Was powie, ale te chłopaki są próżne - myślą tylko czy dobrze wyglądają i nie mają dużo w głowie. Nie będę tego tłumaczył, bo po co, skoro prawda i tak jest zupełnie inna. Który z nich wygląda lepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie!   Zobacz także: Przystojniacy na salonach: Rafał Maślak i nowy Mister Polski Rafał Jonkisz. Zaprzyjaźnią się?   Rafał Jonkisz o wyborach Mister International     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s);...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner