East News
1/6
East News

 

Wiemy już, kto zastąpi Jakuba Kucnera i przez kolejny rok będzie nosił tytuł Mistera Polski. Podczas finałowej gali Tomasz Zarzycki nie miał sobie równych! Ten pochodzący z Łodzi przystojniak zostawił w tyle swoich kolegów. Podczas gali finałowej, która odbyła się 9 stycznia w Teatrze Capitol, jury i widzowie mogli obserwować finalistów w kilku prezentacjach: w garniturach, strojach sportowych oraz spodenkach i bokserkach. Tomasz Zarzycki nie miał sobie równych! Teraz czeka go sporo wyzwań. Nowy Mister Polski będzie bowiem reprezentował nasz kraj na międzynarodowych konkursach. Kim jest Tomasz Zarzycki? I przede wszystkim czy jego serce jest zajęte? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej! 

 

POLECAMY: Oto kandydaci do tytułu Mistera Polski 2018 bez koszulek! Który z nich wygra?

2/6
Instagram

 

Kim jest Tomasz Zarzycki, nowy Mister Polski 2018?

 

Tomasz Zarzycki ma 25 lat i pochodzi z Łodzi. Od dłuższego czasu zajmuje się modelingiem. Jest wziętym modelem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tomek Zarzycki w przeszłości studiował logistykę. Musiał jednak zrobić sobie przerwę ze względu na zobowiązania zawodowe. Tomasz Zarzycki prywatnie jest bardzo ciekawym człowiekiem. Czym się zajmuje? Zobaczcie kolejny slajd i dowiedzcie się więcej! 

3/6
Instagram

 

Tomasz Zarzycki uwielbia podróże, sporty ekstremalne oraz motoryzację. Czynnie uprawia snowboard i wakeboard. Nowy Mister Polski kocha dobrą książkę oraz muzykę, która go odpręża. Spełnienie daje mu świadomość szczęścia rodziny i najbliższych. Na pytanie, co jest najtrudniejsze w życiu, Tomek odpowiedział: "życie". 

 

Zobacz także: Tak prezentują się kandydaci do tytułu Mistera Polski 2018. Zobacz zdjęcia!

 

A jak wygląda jego sytuacja uczuciowa. Czy Tomasz Zarzycki ma dziewczynę? Zobaczcie kolejny slajd, aby dowiedzieć się więcej! 

4/6
Instagram

Czy Tomasz Zarzycki ma dziewczynę?

 

Przeglądając Instagram Tomka Zarzyckiego można odnieść wrażenie, że jego serce nie jest jeszcze zajęte. Mister Polski 2018 nie publikuje bowiem zdjęć z żadną kobietą. Myślicie, że teraz będzie otrzymywał więcej ofert matrymonialnych? 

 

Na zdjęciu w spodenkach marki Saxx. 

5/6
Tomasz Zarzycki nowym Misterem Polski

Co za ciało!

6/6
East News

Czy Tomasz Zarzycki był waszym faworytem? A może chcieliście, aby tytuł Mistera Polski 2018 zgarnął ktoś inny?

Więcej na temat Mister Polski