Kto wygrał Big Brother 2?
x-news

To już koniec programu "Big Brother"? Reality show wróci na antenę TVN? Wiemy!

Kto wygrał Big Brother 2?
x-news

Powstanie kolejna edycja programu "Big Brother"? Czy reality-show wróci jeszcze na antenę TVN7? Zaledwie kilka dni temu odbył się wielki finał drugiej edycji reaktywowanego po latach telewizyjnego hitu. Jak już wiemy, ostatnią odsłonę show wygrał Kamil Lemieszewski. W finale znaleźli się: Martyna Lewandowska, Wiktor Stadniczenko oraz właśnie Kamil Lemieszewski, który zdobył najwięcej głosów od widzów i zgarnął 100 tysięcy złotych i samochód. Chociaż emocje po finale "Big Brothera" jeszcze nie opadły to fani z pewnością już zastanawiają się, czy powstanie trzecia edycja show! Czy program wróci kiedyś na antenę?

Co dalej z programem "Big Brother"?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl program "Big Brother" najprawdopodobniej wróci na antenę za rok. Stacja jednak nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie trzeciej edycji show. 

Na razie pracujemy nad ramówką wiosenną, w której czeka nas kilka nowości. Oczywiście po tak dobrych wynikach, rozmawiamy także o kontynuacji „Big Brothera” w przyszłym roku - w rozmowie z portalem zdradziła Katarzyna Mazurkiewicz, szefowa TVN7. 

A ile osób oglądało drugą edycję "Big Brothera"? Jak informują wirtualnemedia.pl główne wydanie reality-show oglądało średnio 494 tysiące osób. Okazuje się, że w porównaniu do pierwszej odsłony program stracił 264 tysiące widzów. Najwięcej osób obejrzało ostatni, finałowy odcinek "Big Brothera"- show przyciągnęło wówczas przed telewizory 1,06 mln widzów!

Chcielibyście, żeby "Big Brother" wrócił na antenę TVN 7? Czekacie na kolejną odsłonę hitowego reality-show?

Zobacz także: Oliwia z "Love Island" była dziewczyną uczestnika "Big Brothera"?! Fani show nie mają wątpliwości

Stacja TVN 7 nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie 3. edycji "Big Brothera".

Big Brother 2 - kto wygrał?

Drugą edycję show wygrał Kamil Lemieszewski.

Kamil Lemieszewski z Big Brothera

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13