Tym razem załoga programu „To był rok!” – Marzena Rogalska oraz kapitanowie Ania Mucha i Antek Królikowski zabiorą nas w nostalgiczną podróż do roku 2000. Czasu, kiedy na światowych listach przebojów konkurowały Christina Aguilera i Britney Spears, a w Polsce wszyscy nuciliśmy „Czerwone korale”, „Bal wszystkich świętych” i „Lornetkę”. Składy drużyn uzupełnią Ania Wyszkoni, którą wzruszy wspomnienie wygranej „Szansy na sukces” oraz Michał Wiśniewski, z fryzurą równie czerwoną, jak w 2000 roku, kiedy to w salonie fryzjerskim zabrakło niebieskiej farby! Drużyny będą rywalizować na wiedzę o roku, w którym na skoczniach narciarskich pierwsze sukcesy odnosił Adam Małysz, zaś za całokształt twórczości Oscarem nagrodzony został Andrzej Wajda.

 

to_byl_rok_tvp
Mat. promocyjne

 
Usłyszymy dlaczego Anna Wyszkoni nie została księgową i jakie drzwi otworzył jej utwór „Długość dźwięku samotności”. Michał Wiśniewski opowie nam jak wyglądała jego droga na szczyt, który deklarował wtedy, że „A wszystko to, bo ciebie kocham”. Towarzyszyć nam będą historie o rywalizacji Anny i Michała na „30 ton – liście, liście przebojów”. Porównamy dwa słynne sweterki: „Pana Józka” ze skeczów Grzegorza Halamy oraz „Gruchy” z klasycznej gangsterskiej komedii „Chłopaki nie płaczą”. Dzięki pewnej tajemniczej postaci wrócimy na Mecz Gwiazd ligi NHL, a występ Cleo z piosenką „Waiting for tonight” sprawi, że przez moment poczujemy się jak na koncercie młodej Jennifer Lopez.

 

Kosmetyki i perfumy w promocji? Tak, to możliwe! Wejdź na stronę EZEBRA.PL kody rabatowe.

 

to_byl_rok_tvp
Mat. promocyjne


 Zdobywca statuetki roku 2000 będzie musiał wykazać się refleksem, doskonałą pamięcią oraz brakiem apetytu na popcorn. Wszystkiemu przyglądać się będzie młoda widownia, która tamten rok pamiętać może co najwyżej jako czasy głębokiego dzieciństwa. Biodrówki czy bojówki? Kto cierpiał na „Małyszomanię”? Jakie dystanse pokonał Korzeniowski, by wrócić ze złotem z Sydney? Odpowiedź na te pytania poznacie 15 marca o 20:35 w TVP1!

 

Materiał powstał we współpracy z TVP