Justyna Steczkowska odpowiada Edycie Górniak
EastNews
Newsy

Teorie Edyty Górniak wywołały burzę w sieci! Wpis Justyny Steczkowskiej to riposta idealna

Edyta Górniak mówi o statystach w szpitalach i nie wierzy w pandemię. Gwiazdy i lekarze krytykują Edytę Górniak.

O Edycie Górniak, na jej życzenie, znów jest głośno. Niestety, ale mowa nie o nowej płycie czy utworach, zaś o teoriach spiskowych, które od propaguje na swoim Instagramie. W sieci zawarzało po tym, jak diva, zaliczana do grona "koronasceptyków", stwierdziła m.in. że noszenie maseczek jest zaplanowane i ma skłócić Polaków, a w szpitalach leżą statyści, a nie chorzy na koronawirusa. Nad wszystkim ma czuwać sam Bill Gates.

Na jurorkę "The Voice of Poland" spadła ogromna fala krytyki, m.in. ze strony lekarzy oraz gwiazd. 

Jak ja słyszę od jednej publicznej osoby, że my w szpitalach przetrzymujemy statystów i że nie ma koronawirusa, to ta osoba pewnie swoją wiedzę ma z czasów starożytności. Warto byłoby ją czasami uaktualnić. W związku z tym takie postawy negujące istnienie koronawirusa i z tym związane niebezpieczeństwa, powinny być ścigane wręcz. Ścigane - jako obowiązek państwa! - powiedział w wywiadzie dla TVN24 prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, profesor Andrzej Matyja.

Fałszujesz koleżanko! - grzmiała Magda Gessler na Instagramie. Szanować ludzkie zycie i persona el medyczny !!! Pani Edyta !!! Zalec M spacer po szpitalach .. przez cały dzien bez maseczki na oddziałach covid - napisała w sieci restauratorka (pis. oryginalna).

Leon Myszkowski o Allanie Krupie: Jest bardzo utalentowany. Mam nadzieję, że w przyszłości razem...

Justyna Steczkowska o opiece nad mamą i pracy lekarzy

W sieci pojawiło się mnóstwo memów, komentarzy i wpisów drwiących z Edyty Górniak i jej teorii spiskowych. Ich przeciwniczką jest Justyna Steczkowska, która z okazji Święta Niepodległości zdecydowała się na wzruszający post - nawiązała w nim m.in. do opieki nad swoją schorowaną mamą i szacunku do lekarzy i personelu medycznego, który walczy w szpitalach z pandemią:

Wiem, że wszyscy damy sobie radę i przejdziemy ten trudny czas. Tylko proszę Was, postarajmy się o więcej empatii do siebie nawzajem, miłości i zrozumienia. Wielu ludziom jest ciężko. Artystom też. Od lutego do grudnia powinnam zagrać około 100 koncertów, a zagrałam tylko 5, ale wiem, że ludzie mają większe problemy, bo nie tylko nasza branża przeżywa kryzys. Dlatego, żeby nie zwariować, staram się tworzyć nowe rzeczy, szukać w sercu nowych dźwięków i myśleć z nadzieją o przyszłości. 😍 Miejcie we wszystkim swój własny rozum i nie pozwólcie odebrać sobie dobrej energii. Obserwujcie sytuacje, doceniajcie fakty, a nie tylko „spiskowe teorie dziejów”.

Gwiazda zaapelowała do szacunek do lekarzy:

Szanujmy lekarzy, pielęgniarki i ich ciężką pracę. To też (poza swoją pracą), po prostu ludzie tacy jak każdy z nas. Mają swoje rodziny, problemy nie tylko trudne zawodowe sprawy i emocje. Wierzę w ich dobre intencje i oddanie sprawie. Bardziej niż ludzie zawodzi tu system, gadające głowy, które nigdy nie zderzyły się z taką rzeczywistością. Od kiedy pielęgnuje moją niepełnosprawną (już teraz tylko leżącą) mamunię, ❤️ Doceniam tym bardziej pracę każdej pielęgniarki i salowej. 🙏 Kocham moją mamą i jestem jej szczerze oddana, opatruję rany, myję, przebieram, pielęgnuję itd., ale nie można wymagać od służby zdrowia, żeby kochała każdego pacjenta jak własną rodzinę. Pomóżmy im dobrym słowem i zrozumieniem. Człowiek jest cudowną energetyczną istotą. Dobre słowo, miłość i empatia potrafią zdziałać cuda! Od nas zależy, jak będzie wyglądał ten trudny czas. Czy będzie tylko udręką i złością, czy też prawdziwym czasem oczyszczenia i ważną lekcją CZŁOWIECZEŃSTWA dla nas wszystkich. ❤️

Choć Justyna bezpośrednio nie odniosła się do wyznań Edyty Górniak, trudno nie zauważyć kilku nawiązań. Pikanterii dodaje fakt, że Edyta w ostatnich wywiadach nie wypowiadała się w dobrym tonie na temat Justyny. Czy doczekamy się riposty Górniak? Wolelibyśmy nie. 

Przypomnijmy - już w sobotę zobaczymy kolejny odcinek "The Voice of Poland", z gościnnym udziałem Justyny Steczkowskiej, która zaprezentuje widzom swój nowy singiel. Jurorką w show jest Edyta.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, mamy Święto Niepodległości i wiele powodów do dumy. 🇵🇱 Żyjemy w wolnym kraju i pomimo wielu różnic, poglądów, jakie dzielą nas teraz, warto to docenić. Mam prawie 50 lat i w ciągu mojego życia byłam świadkiem upadku komunizmu, Muru Berlińskiego, zmiany ustroju, Czarnobyla, 11 września i wielu innych trudnych sytuacji rodzinnych, które pozostawiła po sobie II Wojna Światowa w moich rodzicach i dziadkach... ale żyję. ❤️ Wiem, że wszyscy damy sobie radę i przejdziemy ten trudny czas. Tylko proszę Was, postarajmy się o więcej empatii do siebie nawzajem, miłości i zrozumienia. Wielu ludziom jest ciężko. Artystom też. Od lutego do grudnia powinnam zagrać około 100 koncertów 🙂, a zagrałam tylko 5, ale wiem, że ludzie mają większe problemy, bo nie tylko nasza branża przeżywa kryzys. Dlatego, żeby nie zwariować, staram się tworzyć nowe rzeczy, szukać w sercu nowych dźwięków i myśleć z nadzieją o przyszłości. 😍 Miejcie we wszystkim swój własny rozum i nie pozwólcie odebrać sobie dobrej energii. Obserwujcie sytuacje, doceniajcie fakty, a nie tylko „spiskowe teorie dziejów”. Szanujmy lekarzy, pielęgniarki i ich ciężką pracę. To też (poza swoją pracą), po prostu ludzie tacy jak każdy z nas. Mają swoje rodziny, problemy nie tylko trudne zawodowe sprawy i emocje. Wierzę w ich dobre intencje i oddanie sprawie. Bardziej niż ludzie zawodzi tu system, gadające głowy, które nigdy nie zderzyły się z taką rzeczywistością. Od kiedy pielęgnuje moją niepełnosprawną (już teraz tylko leżącą) mamunię, ❤️ Doceniam tym bardziej pracę każdej pielęgniarki i salowej. 🙏 Kocham moją mamą i jestem jej szczerze oddana, opatruję rany, myję, przebieram, pielęgnuję itd., ale nie można wymagać od służby zdrowia, żeby kochała każdego pacjenta jak własną rodzinę. Pomóżmy im dobrym słowem i zrozumieniem. Człowiek jest cudowną energetyczną istotą. Dobre słowo, miłość i empatia potrafią zdziałać cuda! Od nas zależy, jak będzie wyglądał ten trudny czas. Czy będzie tylko udręką i złością, czy też prawdziwym czasem oczyszczenia i ważną lekcją CZŁOWIECZEŃSTWA dla nas wszystkich. ❤️ Resztę tekstu znajdziecie na drugim zdjeciu 😉 #justynasteczkowska #świętoniepodległości #covid19 #koronawirus

Post udostępniony przez Justyna Steczkowska (@justynasteczkowska)

Justyna Steczkowska wraca do "The Voice of Poland", by zaśpiewać swój nowy singiel! 

Justyna Steczkowska w czarnej, koronkowej sukience
Natasza Młudzik / TVP

Tymczasem Edyta Górniak na swoim Instagramie promuje teorie spiskowe.

Edyta Górniak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

Zobacz także
Ania Gąsienica-Byrcyn w The Voice of Poland

Niesamowity występ w "The Voice of Poland"! Edyta Górniak zdradziła swoją tajemnicę, żeby przekonać uczestniczkę, by wybrała jej drużynę

Edyta Górniak The Voice of Poland

Poseł zakażony koronawirusem odpowiada Edycie Górniak! "Dziękuję za docenienie roli statystów "

 

Justyna Steczkowska na Opolu 2014
Newsy
QUIZ! 25 lat na scenie! Jak dobrze znasz utwory Justyny Steczkowskiej? Sprawdź!

Choć ciężko w to uwierzyć, Justyna Steczkowska świętuje 25-lecie pracy artystycznej! Jej wielka kariera zaczęła się od programu "Szansa na sukces", a kropką nad i był potem wygrany festiwal w Opolu. I to właśnie tam Justyna będzie świętować swój jubileusz! Na sobotnim koncercie artystka wykona medley swoich największych hitów, o które pytamy w naszym QUIZIE! Jej show będzie zapowiedzią wielkiej trasy koncertowej, w którą ruszy już w przyszłym roku (jeśli koronawirus nie pokrzyżuje jej planów). Planowanych jest aż 25 koncertów z 25 niezwykłymi gośćmi! Zanim to wszystko - jubileusz Justyny Steczkowskiej w Opolu oraz nasz QUIZ!

Czas start!

Zobacz także: Justyna Steczkowska rapuje w #hot16challenge i nominuje Dodę oraz Edytę Górniak! "Przekażmy sobie znak pokoju"

Choć ciężko w to uwierzyć, Justyna Steczkowska świętuje 25-lecie pracy artystycznej! Jej wielka kariera zaczęła się od programu "Szansa na sukces", a kropką nad i był potem wygrany festiwal w Opolu. I to właśnie tam Justyna będzie świętować swój jubileusz! Na sobotnim koncercie artystka wykona medley swoich największych hitów, o które pytamy w naszym QUIZIE! Jej show będzie zapowiedzią wielkiej trasy koncertowej, w którą ruszy już w przyszłym roku (jeśli koronawirus nie pokrzyżuje jej planów). Planowanych jest aż 25 koncertów z 25 niezwykłymi gośćmi! Zanim to wszystko - jubileusz Justyny Steczkowskiej w Opolu oraz nasz QUIZ! Czas start! Zobacz także:   Justyna Steczkowska rapuje w #hot16challenge i nominuje Dodę oraz Edytę Górniak! "Przekażmy sobie znak pokoju"

Nie żyje mama Justyny Steczkowskiej, Danuta Steczkowska
Newsy
Nie żyje ukochana mama Justyny Steczkowskiej. "Do zobaczenia, Mamusiu" - napisała Magda Steczkowska 
Danuta Steczkowska nie żyje. Mama Justyny Steczkowskiej nie żyje. Zmarła matka Justyny Steczkowskiej i Magdy Steczkowskiej.

Nie żyje Danuta Steczkowska, mama Justyny Steczkowskiej . O śmierci poinformowała na swoim Instagramie Magda Steczkowska: Do zobaczenia, Mamusiu💔 Wiem, że już jesteś w tym lepszym świecie...bez bólu...z Tatą u boku... Dziękuję Ci za wszystko, Mamuś❤         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Magda Steczkowska (@magdasteczkowska) Nie żyje mama Justyny Steczkowskiej, Danuta Steczkowska Pani Danuta Steczkowska wraz ze swoim mężem, Stanisławem Steczkowskim, doczekali się dziewięciorga dzieci - w ten sposób od lat tworzyli jedną z najpopularniejszych muzycznych rodzin w Polsce. Największą sławę zdobyła Justyna Steczkowska, ale na scenie świetnie radzą sobie również Magda Steczkowska czy Agata Steczkowska.  Pani Danuta Steczkowska ostatnie lata swojego życia spędziła w domu Justyny Steczkowskiej - przeszła dwa wylewy, wymagała stałej opieki. Justyna zapewniła jej najlepsze z możliwych warunków. O swojej decyzji opowiadała kilka miesięcy temu w rozmowie z Vivą! [...] Po drugim wylewie jest kompletnie niepełnosprawna. Nie chciałam, żeby trafiła do domu opieki, więc wzięłam to na siebie. Przerobiłam parter domu pod wymogi osoby niepełnosprawnej i mieszkamy razem.   Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Ona mi dała życie, które jest największą wartością  i jestem jej – i mojemu tacie -  wdzięczna. Dlatego chcę, żeby mama czuła się zaopiekowana, kochana i potrzebna. Jest z nami w domu, w którym jest rodzina, dzieci, wnuki, gosposia, wszyscy ją kochają, wspierają każdego dnia-  mówiła...

Magda Gessler ostro o Edycie Górniak
Newsy
Magda Gessler o teoriach spiskowych Edyty Górniak: "Fałszujesz koleżanko!" Jest mocna odpowiedź piosenkarki
Magda Gessler o teoriach spiskowych Edyty Górniak: "Fałszujesz koleżanko!" Jest mocna odpowiedź piosenkarki

Ostatni live Edyty Górniak odbił się głośnym echem. Wokalistka podczas kilkugodzinnej transmisji na żywo opowiadała o swoich przemyśleniach na temat (jej zdaniem nieistniejącej) pandemii koronawirusa i podejmowanych przez rząd działań. Według kontrowersyjnej teorii gwiazdy w szpitalach covidowych leżą statyści, odporność można wzmocnić oregano. Wypowiadała się również m. in. na tematy aborcji. Poglądy Edyty Górniak zdenerwowały Magdę Gessler, która opublikowała mocny wpis skierowany do koleżanki z branży:  "Fałszujesz koleżanko!" Na odpowiedź wokalistki nie trzeba było długo czekać.  Zobacz także:  Edyta Górniak mówiła, że "w szpitalach leżą statyści". Miała zniknąć z Instagrama, ale wróciła. Jej nowy wpis to hit! Spór o teorie spiskowe. Edyta Górniak odpowiada Magdzie Gessler  W minioną niedzielę Edyta Górniak zorganizowała trwającą prawie trzygodzinną transmisję na żywo, w której przedstawiła swoje poglądy na temat pandemii koronawirusa. Zachęcała do nienoszenia maseczek, co według niej tylko dzieli ludzi. Pokusiła się również o stwierdzenie, że w szpitalach covidowych leżą statyści, co wywołało oburzenie wielu lekarzy. Wypowiedział się m. in.   prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, profesor Andrzej Matyja: Jak ja słyszę od jednej publicznej osoby, że my w szpitalach przetrzymujemy statystów i że nie ma koronawirusa, to ta osoba pewnie swoją wiedzę ma z czasów starożytności. Warto byłoby ją czasami uaktualnić. W związku z tym takie postawy negujące istnienie koronawirusa i z tym związane niebezpieczeństwa, powinny być ścigane wręcz. Ścigane - jako obowiązek państwa! - powiedział w wywiadzie dla TVN24 Edyta Górniak...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik