Justyna Steczkowska w czarnej, koronkowej sukience
Natasza Młudzik / TVP
Newsy

Justyna Steczkowska wraca do "The Voice of Poland"! Zastąpi kogoś w jury? Wiemy! 

Justyna Steczkowska wraca do "The Voice of Poland"! Zastąpi kogoś w jury? Wiemy! 

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów Justyny Steczkowskiej. Okazuje się, że artystka wraca do "The Voice of Poland"! Okazuje się, że wokalistka pojawi się już w najbliższym odcinku muzycznego talent-show. Czy to oznacza, że w finałowej odsłonie programu zastąpi któregoś z jurorów? Wiemy! Spójrzcie tylko na zdjęcia z planu "The Voice of Poland"!

Justyna Steczkowska o swoim małżeństwie w "The Voice of Poland": "Podpisałam intercyzę!"

Justyna Steczkowska w "The Voice of Poland"

Fani Justyny Steczkowskiej i "The Voice of Poland"  z pewnością doskonale pamiętają, że artystka była jurorką w drugiej, czwartej i piątej edycji show- piątą edycję wygrała  jej podopieczna, Aleksandra Nizio. Obecnie trwa jedenasta odsłona programu, a w jury znaleźli się: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron. Teraz okazuje się, że już w najbliższym odcinku- który zostanie wyemitowany w sobotę 14 listopada- pojawi się również Justyna Steczkowska! Czy artystka zastąpi kogoś w jury? Nic z tych rzeczy! Justyna Steczkowska będzie gościem muzycznym "The Voice of Poland". Gwiazda zaśpiewa swój najnowszy singiel "Miej odwagę". Przy okazji wizyty na planie, artystka przekazała uczestnikom kilka cennych porad. 

Najważniejsze, to ciężko pracować. Mieć dużo pozytywnych, dobrych myśli w sobie. Mieć wiarę, że masz coś do powiedzenia światu, że uda ci się mówić swoim własnym głosem. Jeśli chcesz mówić swoim własnym głosem na początek musisz go usłyszeć w sobie. Potem wiedzieć, jak powiedzieć innym o co ci chodzi. I na koniec znaleźć kogoś, kto pomoże zaprezentować światu to, co masz do powiedzenia i zrobi to w takiej formie, że świat się tobą zainteresuje. Bardzo dużo elementów musi się na to złożyć ale początkiem jesteś ty sam. Twoja wiara, wiedza, umiejętności - powiedziała gwiazda.

Co ciekawe, Justyna Steczkowska wspominała również, co było dla niej najtrudniejsze kiedy była jurorką w "The Voice of Poland"!

W programie towarzyszyło mi mnóstwo emocji. Najczęściej były one bardzo pozytywne ale zdarzały się też te trudne. Gdy musiałam pożegnać któregoś z uczestników, zawsze płakałam. Trudno mówić cudownym i utalentowanym osobom, że ich przygoda z tym programem się skończyła. Tym bardziej, że emocjonalnie angażowałam się w ich rozwój muzyczny- wyznała Justyna Steczkowska.

Będziecie oglądać pierwszy z trzech finałowych odcinkóch "The Voice of Poland"? Przypominamy, że w związku z pandemią koronawirusa władze TVP poinformowały ostatnio o sporych zmianach w zasadach programu!

Zobacz także: Zmiany w finałowych odcinkach "The Voice of Poland"! Wszystko przez pandemię koronawirusa. Co z głosowaniem widzów?

Justyna Steczkowska na planie 11. edycji "The Voice of Poland".

Artystka będzie gościem muzycznym i zaśpiewa swój najnowszy singiel "Miej odwagę".

Justyna Steczkowska w czarnej, koronkowej sukience
Natasza Młudzik / TVP

Zobacz także
Justyna Steczkowska na Opolu 2014

QUIZ! 25 lat na scenie! Jak dobrze znasz utwory Justyny Steczkowskiej? Sprawdź!

Justyna Steczkowska pokazała synów na wakacjach

Justyna Steczkowska pokazała synów na wakacjach! Leona wszyscy znają, a Stasia? To też niezły przystojniak 

 

Michał Szpak i Edyta Górniak w programie The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
Newsy
Spięcie między Edytą Górniak a Michałem Szpakiem na planie "The Voice of Poland"! "Jednak nie ugryzę się w język" WIDEO
Między Edytą Górniak a Michałem Szpakiem zrobiło się nerwowo! Już w najbliższym odcinku "The Voice of Poland" będziemy świadkami wymiany zdań między jurorami.

Między Edytą Górniak a Michałem Szpakiem zrobiło się nerwowo! Już w najbliższym odcinku "The Voice of Poland" będziemy świadkami wymiany zdań między jurorami. Co wydarzyło się na planie hitowego talent-show Telewizyjnej Dwójki? Podczas oceniania jednego z uczestników programu Michał Szpak powiedział coś, co nie spodobało się Edycie Górniak. Wokalistka postanowiła stanowczo zareagować, kiedy Michał nazwał ją: "Edzia".  Jednak nie ugryzę się w język. Nie jestem Edzia - Edyta Górniak przerwała wypowiedź Michała Szpaka.  Jak mam do ciebie mówić? - zapytał zaskoczony juror. Edyta Górniak powiedziała Michałowi Szpakowi, jak ma się do niej zwracać, ale chyba nie spodziewała się takiej reakcji...  Musicie zobaczyć TO nagranie! Zobaczcie fragment nowego odcinka "The Voice of Poland"! Zobacz także:   Fani źli na jurorów "The Voice of Poland"! Wnuczka Grażyny Szapołowskiej odrzucona!  Edyta Górniak zwróciła uwagę Michałowi Szpakowi. 

Edyta Górniak w The Voice Poland
Mariusz Grzelak/REPORTER/ East News
TV-Show
Wiadomo już, kto zastąpi Edytę Górniak w "The Voice of Poland"! 
Wielka gwiazda po przerwie wraca do "The Voice of Poland"! Fani artystki będą zachwyceni.

To już pewne, Edyta Górniak nie pojawi się w najnowszej edycji "The Voice of Poland". Artystka zaledwie kilka dni temu poinformowała swoich fanów, że nie będzie trenerem w dwunastej edycji muzycznego talent-show. Od tamtej chwili z pewnością wszyscy widzowie "The Voice of Poland" zastanawiali się, kto zastąpi Edytę Górniak. Teraz media zdradziły nazwisko gwiazdy, która weźmie udział w hicie Telewizyjnej Dwójki! Justyna Steczkowska zastąpi Edytę Górniak w "The Voice of Poland" Edyta Górniak w szczerym wpisie na Instagramie nie ukrywała, że rezygnacja z udziału w dwunastej edycji "The Voice of Poland" była dla niej naprawdę bardzo trudna. Artystka przeprosiła fanów muzycznego programu, ale zapowiedziała, że być może w przyszłości znów zostanie trenerką. (...) To była dla mnie wewnętrzna batalia i ostatecznie bardzo trudna decyzja.. Ostatnie dwa lata, pełne nowych wyzwań dla Nas wszystkich, otworzyły przede mną wiele projektów, w które obecnie jestem zaangażowana. Projekty te wymagają ode mnie staranności i pełnej koncentracji podobnie, jak wypełnienie z oddaniem i zaangażowaniem roli Trenera w tym programie. Nie byłabym w stanie wykonać w równym stopniu wszystkich zobowiązań. Kłaniam się całej Produkcji i mojej Rodzinie „The Voice” ...❤️ Liczę, że spotkamy się już w kolejnym Sezonie- napisała Edyta Górniak.  Według doniesień "Faktu" miejsce Edyty Górniak w "The Voice of Poland" zajmie Justyna Steczkowska! Artystka, która po raz ostatni wzięła udział w muzycznym programie w 2015 roku, po kilku latach przerwy wraca i znów będzie wybierać najlepszy głos w naszym kraju.  Justyna bez wahania zgodziła się na powrót do programu, bo się za nim stęskniła. Choć...

Justyna Steczkowska w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
TV-Show
"The Voice od Poland": Justyna Steczkowska zaskoczyła niespodzianką po bitwie Marty i Wiktora! 
Ta bitwa na długo zapadnie w pamięć widzów "The Voice od Poland"! Justyna Steczkowska zaskoczyła uczestnika nagrodą...

Ostatni odcinek "The Voice od Poland" zaczął się mocnym wejściem. Jako pierwsi na scenie pojawili się uczestnicy z drużyny Justyny Steczkowskiej i od razu były to dwie najmocniejsze osobowości: Marta Burdynowicz i Wiktor Kowalski. Bitwa z pewnością przejdzie do historii, a brawa na widowni nie miały końca. Kogo wybrała Justyna Steczkowska? Gwiazda przygotowała niespodziankę dla drugiego uczestnika... Bitwa Marty i Wiktora "The Voice od Poland" wywołała największe emocje! Justyna Steczkowska miała trudny wybór. Kiedy na scenie  "The Voice od Poland" pojawiła się Marta Burdynowicz oraz Wiktor Kowalski i zaczęli śpiewać, wszyscy zamarli. 29-letnia aktorka już wcześniej mówiła, że uwielbia ten utwór: To jest mój ukochany film, którego uwielbiam i bardzo cieszę się, że go wylosowaliśmy - powiedziała 29- letnia  Marta Burdynowicz. Po występie Justyna Steczkowska nie mogła powstrzymać łez, kiedy para zaśpiewała "My Heart Will Go On". Nie tylko trenerzy byli oczarowani, ale i widowania, która dosłownie oszalała na punkcie tego wykonania i pojawiły się gromkie brawa.  To jest bardzo trudna walka. Mogłabym zastanowić się nad wokalem Wiktora, bo ten głos nie pasuje do wszystkich utwórów, ale po tej piosenkce, wiem, że nie musi pasować - powiedziała Sylwia Grzeszczak. Z kolei Baron dodał: Wasze wykonanie było hitem, początek należał do Ciebie, ale to jak Wiktor zakończył ten utwór, poszedłbym za Tobą - powiedział Baron. Justyna Steczkowska nie kryła, że to dla niej trudna decyzja i ostatecznie wybrała Martę, ale dla Wiktora przygotowała ogromną niespodziankę i zaprosiła go, aby razem z nią zaśpiewał na scenie podczas jej koncertu: Zestawiłam ze sobą fantastycznych wokalistów, aby dać...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner