Edyta Górniak The Voice of Poland
East News

Poseł zakażony koronawirusem odpowiada Edycie Górniak! "Dziękuję za docenienie roli statystów "

Edyta Górniak The Voice of Poland
East News

Poseł Jerzy Polaczek aktualnie zmaga się z koronawirusem. Polityk jest hospitalizowany i postanowił odnieść się do niedawnej wypowiedzi Edyty Górniak na temat pandemii. Wokalistka bardzo sceptycznie podchodzi do tematu COVID-19 i ostatnio stwierdziła, że w szpitalach nie leżą chorzy na koronawirusa, a statyści. Zobaczcie, jak na słowa piosenkarki zareagował polityk. 

Zobacz także: Edyta Górniak wróciła do "The Voice of Poland". Dlaczego zabrakło jej w poprzednich edycjach? "Skład trenerski nie był kuszący"

Poseł zakażony koronawirusem odpowiada Edycie Górniak! "Dziękuję za docenienie roli statystów "

Edyta Górniak już od jakiegoś czasu głosi teorie na temat pandemii koronawirusa, które budzą ogromne kontrowersje. Gwiazda jest przeciwna szczepionkom, przekonuje również, że pandemia to spisek, a do tego zachęca nawet swoich fanów, aby nie nosili maseczek, które jedynie dzielą ludzi.

Bardzo wiele emocji wywołały słowa piosenkarki na temat osób przebywających w szpitalach. Zdaniem artystki, w placówkach medycznych leżą statyści, a nie chorzy na koronawirusa. Te słowa oburzyły środowisko medyczne, a gwiazda została została za nie dość mocno skrytykowana. Lekarze zapraszali Edytę Górniak na wolontariat, aby na własne oczy przekonała się, jaka jest prawda. 

Słowa Edyty Górniak dotarły również do chorych, w tym posła Jerzego Polaczka, który postanowił zamieścić wpis w mediach społecznościowych, skierowany właśnie do wokalistki. Polityk dodał również zdjęcie ze szpitala, w którym aktualnie przebywa z powodu zakażenia koronawirusem. Zaprosił też gwiazdę do odwiedzenia w szpitalu chorych na COVID-19.

Dziękuję Edycie Górniak za docenienie roli statystów w "spektaklu" chorzy na COVID-19. Są wśród nas nie tylko statyści, ale wręcz aktorzy, którzy odgrywają sceny ataków duszenia się, niemożności zaczerpnięcia powietrza czy sceny śmierci i pakowania do worków. Zapraszamy Panią - napisał Jerzy Polaczek na Twitterze. 

Myślicie, że gwiazda odpowie na wpis polityka? 

 

Edyta Górniak od samego początku bardzo sceptycznie podchodzi do tematu pandemii. Jej niedawne teorie dotyczące tematu koronawirusa mocno oburzyły między innymi lekarzy, którzy stwierdzili, że wokalistka swoimi poglądami wyrządza szkodę polskiej ochronie zdrowia. 

Edyta Górniak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

 

 

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17