Teen Mom PL w MTV Polska
materiały prasowe

MTV Polska coraz chętniej przenosi hitowe zagraniczne formaty na polskie realia. Przebojem jesiennej oferty stacji okazało się reality show "Ekipa z Warszawy. Program z tygodnia na tydzień gromadzi coraz większą widownię, a występujący w nim bohaterowie stali się gwiazdami sieci. Zobacz: "Warsaw Shore" bije rekordy popularności

Stacja ogłosiła, że już niedługo jej widzowie zobaczą kolejne kontrowersyjne reality show zza oceanu. Tym razem będą to "Nastoletnie matki". Właśnie ruszyły zdjęcia do tego dokumentu pokazującego, jak w polskiej rzeczywistości odnajdują się ciężarne uczennice.

Program "Teen Mom PL" pokazywał będzie jak kilkunastoletnie dziewczyny w ciąży godzą obowiązki mam z nauką, pracą i życiem osobistym. Program porusza też kwestie związane z trudnościami, jakie wiążą się z zakładaniem rodziny w bardzo młodym wieku. Reżyserem produkcji jest wielokrotnie nagradzany Marcin Koszałka.

"Nastoletnie matki" do tej pory były kręcone jedynie w Stanach. Polska będzie pierwszym krajem na świecie, który wyprodukuje lokalną wersję tego formatu. Premiera pierwszego odcinka dokumentu, który już wzbudza sporo emocji przewidziana jest na początek przyszłego roku.

Ekipa z Warszawy ostro imprezuje na MTV EMA: