Mimo wczesnego założenia rodziny, ich kariera rozwijała się w zawrotnym tempie. Jak się okazuje, te gwiazdy, choć mało kto zdaje sobie z tego sprawę, zostały rodzicami w bardzo młodym wieku. Znajdziemy tu nazwiska najsłynniejszych polskich piosenkarek, aktorek i nie tylko. Co więcej, rekordzista miał 15 lat kiedy został tatą. Wiecie o kim mowa?

Reklama

Zobacz także: Gwiazdy, które poświęciły karierę dla macierzyństwa. Niektóre na zawsze zniknęły z show-biznesu, co dziś robią?

Te gwiazdy zostały rodzicami w bardzo młodym wieku

Kora

Kora, a dokładniej Olga Aleksandra Sipowicz urodziła dwóch synów: Mateusza Jackowskiego i Szymona Sipowicza. Jak się okazuje, owoc jej pierwszej miłości przyszedł na świat, kiedy ta miała 21 lat i w tym samym roku, w którym dołączyła do grupy, jeszcze wtedy znanej pod nazwą M-a-M.

Katarzyna Dowbor

Zobacz także

Jak się okazuje Maciej Dowbor, który był owocem szaleńczej, studenckiej miłości, pojawił się na świecie, kiedy Katarzyna Dowbor miała 19 lat. Słynna dziennikarka po raz drugi została mamą już po 40.

Nagle musiałam wszystko zmienić. Wcześniej byłam zajęta tylko sobą. Wtedy poczułam, że będę odpowiedzialna za kogoś do końca życia. Mamy z Maćkiem przyjacielską relację, to jest krew z mojej krwi - wyznała w jednym z wywiadów.

ONS.pl

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak przez lata była związana z Andrzejem Pietrasem, z którym ma dwie córki - 27-letnią Agatę i 39-letnią Katarzynę. Jak się okazuje, swoją starszą pociechę gwiazda urodziła w wieku 21 lat.

Tak właśnie chciałam. Kiedy Kasia była dzieckiem, dawałam sporo koncertów, często nie było mnie w domu. Na szczęście nigdy nie wypominała tych chwil nieobecności. Kiedy wracałam do domu, starałam się być tylko dla niej - wspominała w rozmowie z magazynem "Party".

POLSAT

Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy młodego pokolenia. Piosenkarka i YouTuberka choć ma zaledwie 22 lata, niebawem po raz drugi zostanie mamą. Jej pierwsza dziecko, córka Pola, przyszła na świat rok temu, 15 stycznia.

Agata Młynarska

Agata Młynarska, która jest matką trójki dzieci, swojego pierwszego synka Stanisława, owoc jej związku z Leszkiem Kieniewiczem, urodziła będąc jeszcze studentką polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Gwiazda miała wtedy 20 lat. Jak wyznała, kiedy mając 19 lat dowiedziała się o ciąży, była przeszczęśliwa.

Instagram

Małgorzata Teodorska

Polska aktorka i modelka, która jest jedną z największych gwiazd "Plebanii" może pochwalić się mianem młodej mamy. Jak się okazuje, Małgorzata Teodorska urodziła mając zaledwie 17 lat. Jak przyznała sama aktorka, w młodości sprawiała wiele problemów, a wczesne macierzyństwo sprawiło, że musiała szybko wydorośleć i zacząć żyć przede wszystkim dla swojej córki Wiktorii. Dziś wielu myśli, że są siostrami, co Małgorzatę Teodorską bardzo cieszy.

EastNews

Tomasz Jacyków

Jak się okazuje, to Tomasz Jacyków zajmuje pierwsze miejsce wśród gwiazd, które najszybciej zostały rodzicami. Słynny stylista i osobowość telewizyjna, w wyniku młodzieńczego romansu stał się tatą mając 15 lat.

Tak, potwierdzam, jestem ojcem. Zostałem nim, gdy miałem 15 lat - mówił w rozmowie z "Faktem".

Dziś wiadomo jedynie, że jego syn to już dorosły mężczyzna, który jest architektem.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama