Ilona Krawczyńska i Sylwia Bomba2
TRICOLORS/East News, mat. prasowe/ Wojciech Olkusnik/East News
Newsy

"Taniec z Gwiazdami": Sylwia Bomba skrytykowała Ilonę Krawczyńską: "Jest to dla mnie niezrozumiałe"

Sylwia Bomba szczerze przyznała, że nie podziela zachowania Ilony Krawczyńskie po finale "Tańca z gwiazdami 13". Celebrytka uważa, że influencerka zaszkodziła sama sobie.

Sylwia Bomba, która słynie z ciętego języka tym razem wypowiedziała się na temat zwyciężczyni 13. edycji "Tańca z gwiazdami", Ilony Krawczyńskiej. Okazuje się, że gwiazda TTV, pomimo swojej sympatii, nie ma najlepszego zdania o tym, jak jej koleżanka potraktowała dziennikarzy, odmawiając wywiadów. 

Poruszające wyznanie Sylwii Bomby o samodzielnym macierzyństwie. Zdradziła, co jest dla niej najtrudniejsze

Sylwia Bomba o zachowaniu Ilony Krawczyńskiej

Echa po wielkim finale 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" nie milkną. W ostatecznym, tanecznym pojedynku wielką wygraną okazała się Ilona Krawczyńska, ze swoim tanecznym partnerem, Robertem Rowińskim. Wówczas współprowadząca program "Farma" nie kryła łez szczęścia i wzruszenia. Wygrana tej pary podzieliła internautów. Jednak jeszcze bardziej zszokowało zachowanie influencerki. Wówczas Ilona Krawczyńska nie udzielała wywiadów po finale "Tańca z gwiazdami". Jej niezrozumiałą postawę wobec dziennikarzy komentowały inne gwiazdy - m.in. Ivona Pavlović. Teraz z kolei głos zabrała Sylwia Bomba, która słynie z tego, że zawsze mówi to, co myśli. Gwiazda "Googlebox. Przed Telewizorem" w wywiadzie dla portalu "Plotek" nie ukrywała, że postawa koleżanki z branży nie przypadła jej do gustu:

- Jest to dla mnie niezrozumiałe, ponieważ prawda jest taka, że będąc w show-biznesie, trzeba szanować media, bo media istnieją dzięki nam, a my istniejemy dzięki mediom - szczerze stwierdziła.

Zła Sylwia Bomba

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Doda o Jacku Jelonku po finale: "Akceptacja rośnie wśród nas, większa tolerancja"

Sylwia Bomba, sama rok temu miała okazję występować w programie "Taniec z Gwiazdami". Celebrytka doskonale wie, że show-biznes rządzi się swoimi prawami. Sama często udziela licznych wywiadów i chętnie pozuje na ściankach. W udzielanym wywiadzie stwierdziła, że doskonale zna Ilonę Krawczyńską oraz darzy ją sympatią, jednak nie ukrywa, że taką postawą zaszkodziła sama sobie:

- Szkoda, że ona nie udzieliła wywiadów, bo odbiło się to bardzo szerokim echem i podejrzewam, że niekoniecznie na jej korzyść - stwierdziła Sylwia Bomba.

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w finale Tańca z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami 13": Ilona Krawczyńska zdradziła, na co wyda pieniądze wygrane w show! 

Na temat Ilony Krawczyńskiej w krytyczny sposób wypowiedziała się także osoba z produkcji "Tańca z gwiazdami":

- Zarówno tancerze, jak i gwiazdy, komentowali, że Ilonie już całkiem "odbiła sodówka" i uważa się za nie wiadomo jaką, lepszą od innych, gwiazdę.

Współprowadząca program "Farma" już jakiś czas temu zaznaczała, że ceni swoje życie prywatne, w związku z czym nie przepada za show-biznesem. Nie ukrywała także, że nie lubi udzielania wywiadów i pozowania na ściankach. Pomimo tego jej postawa po finale tanecznego show była dla wszystkich wielkim zdziwieniem. Czy przesadziła?

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w finale Tańca z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Sylwia Bomba pod studiem Dzień Dobry TVN 2

Ilona i Milena Krawczyńskie w Tańcu z Gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Fani oburzeni decyzją Iwony Pavlović po tańcu sióstr ADiHD
"Chyba coś personalnie ma do Ilony"- fani komentują brak "10" od Pavlović. Ilona i Milena Krawczyńskie dały czadu w "Tańcu z Gwiazdami".

Internauci  nie ukrywają rozczarowania decyzją Iwony Pavlović, która nie przyznała Ilonie Krawczyńskiej 10 punktów za jej wspólny taniec z siostrą i Robertem Rowińskim. Występ Ilony i Mileny Krawczyńskich zachwycił internautów i pozostałych jurorów, ale Iwona Pavlović nie oceniła go najwyżej. Po emisji ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami" w sieci zawrzało!  Fani "Tańca z Gwiazdami" mają żal do Iwony Pavlović za 9 punktów dla sióstr Krawczyńskich Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. W najnowszej odsłonie show Polsatu gwiazdy zaprezentowały się na parkiecie z bliską osobą i zatańczyły w duecie. Jak już wiemy z "Tańcem z Gwiazdami" pożegnała się Karolina Pisarek, a Jacek Jelonek i Michał Danilczuk w towarzystwie Aggie zachwycił jurorów i otrzymał 40 punktów.  Na parkiecie zachwycili również Ilona Krawczyńska z siostrą Mileną i Robertem Rowińskim. Razem zatańczyli cha-chę i wydawało się, że padnie pierwsza "40" dla gwiazdy programu "Farma". Jurorzy komentując ich występ nie ukrywali, że są pod wielkim wrażeniem. Robercie, musisz mi wybaczyć, ale w ogóle nie widziałam Cię w tym tańcu, ale to dobrze! Tak dziewczyny zdominowały, tak przyciągały nasz wzrok nie tylko poprawnością tańca, ale też energią, siłą która jest niesamowita- mówiła Iwona Pavlović. Co ciekawe, kiedy jurorzy zaczęli oceniać występ Ilony Krawczyńskiej i jej siostry, Iwona Pavlović jako jedyna nie dała im 10 punktów, a to nie spodobało się widzom! - Najlepszy taniec tego sezonu! Tylko szkoda, że nawet w takim momencie Ilona nie może dostać 40 pkt.. - Pani Iwonie to już podziękujemy . Chyba coś personalnie ma do Ilony 😢 - Pani Iwonoooo!!! Dlaczego nie 10?? 😱😱😱😱😭😭😭 - Najlepiej zatańczyły, a tylko 39. Gdzie ta...

Iwona Pavlović ostro o Ilonie Krawczyńskiej
Wojciech Olkusnik/East News
Newsy
Iwona Pavlović karci Ilonę Krawczyńską! Poszło o jej zachowanie w finale "Tańca z Gwiazdami"
Iwona Pavlović jest nieco oburzona postawą Ilony Krawczyńskiej tuż po finale "Tańca z Gwiazdami": "Uważaj". Ma dla niej ważną radę.

Wielką zwyciężczynią 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" została Ilona Krawczyńska, prowadząca "Farmę" w Polsacie. O wygranej decydowały głosy widzów, a to oznacza, że influencerka cieszy się wielką sympatią i uznaniem. Po finale show Ilona podpadła jednak czekającym w studiu show Polsatu dziennikarzom - gwiazda odmówiła udzielania wywiadów, decydując się na rozmowę z tylko z dwoma serwisami, związanymi ze stacją. Głos w sprawie zabrała sama Iwona Pavlović! "Taniec z Gwiazdami": Iwona Pavlović ostro o zachowaniu Ilony Krawczyńskiej Finał "Tańca z Gwiazdami 13" zakończył się małą aferą ze zwyciężczynią w roli głównej. Okazało się, że tuż po zakończeniu ostatniego odcinka  Ilona Krawczyńska nie chce rozmawiać z mediami zajmującymi się show-biznesem.  Dziennikarze obecni w studiu "Tańca z Gwiazdami" zgodnie stwierdzili, że to chyba pierwsza taka sytuacja w historii, kiedy to zwycięzca odmawia rozmów. O komentarz w tej sprawie została poproszona także Iwona Pavlović, która zawsze udziela wywiadów po każdym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Jurorka nie ukrywała, że jest wielką fanką talentu i pracowitości Ilony. Kiedy redaktor serwisu Pomponik.pl powiedział jej, że prezenterka "Farmy" nie chciała rozmawiać z prasą, Pavlović nie kryła swojego zdziwienia: Powiem ci Ilonko tak. Taka moja rada: Media to twoje życie, a więc uważaj! - oceniła Iwona Iwona Pavlović dodała również, że ze studia "Tańca z Gwiazdami" jako ostatni powinien wychodzić właśnie zwycięzca: My już chcemy wyjść, panowie nas wyrzucają, słuchajcie, ale moim zdaniem, no po to się czasami jest w pewnych programach, żeby również z Państwem rozmawiać, ustalać coś, omawiać i jeżeli tak się zdarzyło, to jest mi bardzo przykro, ponieważ uważam, że zwycięzca...

Ilona Krawczyńska po wygranej Tańca z Gwiazdami
East News/Wojciech Olkusnik/Instagram @siostry_adihd
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami 13": Ilona Krawczyńska zdradziła, na co wyda pieniądze wygrane w show! 
Ilona Krawczyńska zwyciężyła w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Choć gwiazda nie zdecydowała się na rozmowę z dziennikarzami tuż po finale, wiadomo na co przeznaczy pieniądze, które zdobyła w show.

W wielkim finale 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" o zwycięstwo walczyła Ilona Krawczyńska oraz Jacek Jelonek. Po podsumowaniu wszystkich głosów widzów wielką zwyciężczynią okazała się prowadząca "Farmy". Gwiazda po sukcesie nie zdecydowała się wyjść do dziennikarzy, a jedyne wywiady, których udzieliła to te dla telewizji Polsat. Teraz jednak wiadomo, na co Ilona Krawczyńska przeznaczy nagrodę pieniężną.  "Taniec z Gwiazdami 13": Ilona Krawczyńska o pieniądzach z wygranej mówiła jeszcze przed finałem  Rywalizacja w finałowym odcinku  "Tańca z Gwiazdami 13"  była bardzo zacięta i obie gwiazdy miały ogromne szanse na wygraną. Ostatecznie to influencerka została zwyciężczynią show. Tuż po wielkim finale okazało się, że   Ilona Krawczyńska nie chce rozmawiać z mediami zajmującymi się show-biznesem.   Teraz okazuje się, że jeszcze przed finałem Ilona Krawczyńska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że już wie, na co przeznaczy 100 tysięcy złotych.  Gdyby to się udało, to byłabym taka zdroworozsądkowa. Pewnie po części bym sobie spłaciła kredyt za mieszkanie. Przy obecnej inflacji te raty to jest jakiś obłęd, więc myślę, że chociaż to chciałabym zminimalizować - mówiła wówczas Ilona Krawczyńska.  Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami 13": Jacek Jelonek i Michał Danilczuk po przegranej. "Zawsze szkoda, ale w tych okolicznościach..." Ilona Krawczyńska  w swoich mediach społecznościowych zdecydowała się podziękować fanom za oddane głosy, jednak przyznała, że musi ochłonąć po wielu emocjach związanych z udziałem w "Tańcu z Gwiazdami". Gwiazda obiecała, że już niedługo opowie o swojej przygodzie z tańcem. Wyjaśni również, dlaczego nie chciała rozmawiać z dziennikarzami? ...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik