Ilona Krawczyńska po wygranej Tańca z Gwiazdami
East News/Wojciech Olkusnik/Instagram @siostry_adihd
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami 13": Ilona Krawczyńska zdradziła, na co wyda pieniądze wygrane w show! 

Ilona Krawczyńska zwyciężyła w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Choć gwiazda nie zdecydowała się na rozmowę z dziennikarzami tuż po finale, wiadomo na co przeznaczy pieniądze, które zdobyła w show.

W wielkim finale 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" o zwycięstwo walczyła Ilona Krawczyńska oraz Jacek Jelonek. Po podsumowaniu wszystkich głosów widzów wielką zwyciężczynią okazała się prowadząca "Farmy". Gwiazda po sukcesie nie zdecydowała się wyjść do dziennikarzy, a jedyne wywiady, których udzieliła to te dla telewizji Polsat. Teraz jednak wiadomo, na co Ilona Krawczyńska przeznaczy nagrodę pieniężną. 

"Taniec z Gwiazdami": Iwona Pavlović nie zgadza się z werdyktem? Wskazała, która para powinna wygrać

"Taniec z Gwiazdami 13": Ilona Krawczyńska o pieniądzach z wygranej mówiła jeszcze przed finałem 

Rywalizacja w finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami 13" była bardzo zacięta i obie gwiazdy miały ogromne szanse na wygraną. Ostatecznie to influencerka została zwyciężczynią show. Tuż po wielkim finale okazało się, że  Ilona Krawczyńska nie chce rozmawiać z mediami zajmującymi się show-biznesem. 

Teraz okazuje się, że jeszcze przed finałem Ilona Krawczyńska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że już wie, na co przeznaczy 100 tysięcy złotych. 

Gdyby to się udało, to byłabym taka zdroworozsądkowa. Pewnie po części bym sobie spłaciła kredyt za mieszkanie. Przy obecnej inflacji te raty to jest jakiś obłęd, więc myślę, że chociaż to chciałabym zminimalizować - mówiła wówczas Ilona Krawczyńska. 

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński
Wojciech Olkusnik/East News

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami 13": Jacek Jelonek i Michał Danilczuk po przegranej. "Zawsze szkoda, ale w tych okolicznościach..."

Ilona Krawczyńska w swoich mediach społecznościowych zdecydowała się podziękować fanom za oddane głosy, jednak przyznała, że musi ochłonąć po wielu emocjach związanych z udziałem w "Tańcu z Gwiazdami". Gwiazda obiecała, że już niedługo opowie o swojej przygodzie z tańcem. Wyjaśni również, dlaczego nie chciała rozmawiać z dziennikarzami? 

Jak ochłoniemy to powiemy więcej - napisała. 

Ilona Krawczyńska z Kryształową Kulą
Instagram @siostry_adihd

Zobacz także: Iwona Pavlović karci Ilonę Krawczyńską! Poszło o jej zachowanie w finale "Tańca z Gwiazdami"

Kibicowaliście Ilonie Krawczyńskiej w "Tańcu z Gwiazdami"? Waszym zdaniem prowadząca "Farmy" zasłużyła na zwycięstwo w tanecznym show Polsatu? 

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w Tańcu z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w finale Tańca z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w finale Tańca z gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News

Iwona Pavlović ostro o Ilonie Krawczyńskiej
Wojciech Olkusnik/East News
Newsy
Iwona Pavlović karci Ilonę Krawczyńską! Poszło o jej zachowanie w finale "Tańca z Gwiazdami"
Iwona Pavlović jest nieco oburzona postawą Ilony Krawczyńskiej tuż po finale "Tańca z Gwiazdami": "Uważaj". Ma dla niej ważną radę.

Wielką zwyciężczynią 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" została Ilona Krawczyńska, prowadząca "Farmę" w Polsacie. O wygranej decydowały głosy widzów, a to oznacza, że influencerka cieszy się wielką sympatią i uznaniem. Po finale show Ilona podpadła jednak czekającym w studiu show Polsatu dziennikarzom - gwiazda odmówiła udzielania wywiadów, decydując się na rozmowę z tylko z dwoma serwisami, związanymi ze stacją. Głos w sprawie zabrała sama Iwona Pavlović! "Taniec z Gwiazdami": Iwona Pavlović ostro o zachowaniu Ilony Krawczyńskiej Finał "Tańca z Gwiazdami 13" zakończył się małą aferą ze zwyciężczynią w roli głównej. Okazało się, że tuż po zakończeniu ostatniego odcinka  Ilona Krawczyńska nie chce rozmawiać z mediami zajmującymi się show-biznesem.  Dziennikarze obecni w studiu "Tańca z Gwiazdami" zgodnie stwierdzili, że to chyba pierwsza taka sytuacja w historii, kiedy to zwycięzca odmawia rozmów. O komentarz w tej sprawie została poproszona także Iwona Pavlović, która zawsze udziela wywiadów po każdym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Jurorka nie ukrywała, że jest wielką fanką talentu i pracowitości Ilony. Kiedy redaktor serwisu Pomponik.pl powiedział jej, że prezenterka "Farmy" nie chciała rozmawiać z prasą, Pavlović nie kryła swojego zdziwienia: Powiem ci Ilonko tak. Taka moja rada: Media to twoje życie, a więc uważaj! - oceniła Iwona Iwona Pavlović dodała również, że ze studia "Tańca z Gwiazdami" jako ostatni powinien wychodzić właśnie zwycięzca: My już chcemy wyjść, panowie nas wyrzucają, słuchajcie, ale moim zdaniem, no po to się czasami jest w pewnych programach, żeby również z Państwem rozmawiać, ustalać coś, omawiać i jeżeli tak się zdarzyło, to jest mi bardzo przykro, ponieważ uważam, że zwycięzca...

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali Taniec z Gwiazdami
East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Ilona Krawczyńska zalała się łzami. Tak cieszyła się ze zwycięstwa 
Ilona Krawczyńska popłakała się na scenie w finale "Tańca z Gwiazdami". Tak zareagowała na wygraną w programie. Zdjecia

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali 13. edycję "Tańca z Gwiazdami". Według widzów okazali się bezkonkurencyjni i to właśnie do nich trafiła Kryształowa Kula oraz nagroda pieniężna. Ilona Krawczyńska popłakała się ze szczęścia. Udział w "Tańcu z Gwiazdami" od dawna był jej marzeniem, a teraz spełniło się coś, o czym nawet nie śniła. Zobaczcie poruszające zdjęcia z momentu ogłoszenia wyników.  "Taniec z Gwiazdami": Wielka radość Ilony Krawczyńskiej po wygranej Za nami ostatni odcinek 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". W wielkim finale zmierzyli się Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska. Walka o Kryształową Kulę była tak wyrównana, że właściwie to głosy widzów zdecydowały, która z gwiazd sięgnie po statuetkę oraz zgarnie 100 tysięcy złotych nagrody głównej dla siebie oraz 50 tysięcy złotych dla tancerza. Emocje sięgały zenitu, jednak ostatecznie okazało się, że "Taniec z Gwiazdami 13" wygrywają Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński.  Ilona Krawczyńska podczas finałowego odcinka uroniła niejedną łzę. Przyznała, że będzie tęskniła za Robertem Rowińskim oraz wszystkimi godzinami na sali treningowej. Pierwsze łzy pociekły tuż przed ostatnim finałowym tańcem. Gdy okazało się, że to właśnie ona wygrywa 13. edycję "Tańca z Gwiazdami" rzuciła się w tanecznemu partnerowi w ramiona.  Zobacz także:  Karolina Gilon w "Tańcu z Gwiazdami" pojawiła się z uczestnikiem "Love Island"! Fani: "Pasujecie do siebie" Nawet Krzysztof Ibisz nie ukrywał, że Ilona Krawczyńska już dawno zdradziła mu, że udział w Tańcu z Gwiazdami to spełnienie jej marzeń, a teraz zapisała się w historii programu jako wielka zwyciężczyni 13. edycji "Tańca z Gwiazdami".  - Robert pomagałeś mi przez całe trzy miesiące, to że trafiłam...

Gwiazdy po półfinale Tańca z Gwiazdami
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami 13" za kulisami. Szczęśliwi Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska, zakochany Piotr Mróz
Paparazzi przyłapali gwiazdy po wyjściu ze studia "Tańca z Gwiazdami". Jak zachowywał się Wiesław Nowobilski po porażce w półfinale?

Za nami półfinał 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". W wielkim finale o "Kryształową Kulę" zawalczą Jacek Jelonek oraz Ilona Krawczyńska. Walka jednak była mocno wyrównana. Uwielbiany przez widzów Wiesław Nowobilski z "Nasz nowy dom" może poszczycić się trzecim miejscem w edycji. Jak gwiazdy świętowały swój sukces po ostatnim odcinku? Zobaczcie zdjęcia paparazzi.  "Taniec z Gwiazdami 13": Tak gwiazdy bawiły się po półfinale Wiadomo już kto zatańczy w finale "Tańca z Gwiazdami 13".   W finałowym starciu zmierzą się Jacek Jelonek i Michał Danilczuk oraz Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Każdy z tych dwóch duetów niemalże od pierwszego odcinka udowadniał, że zasługuje na finał. Walka będzie bardzo wyrównana. Tuż przed finałem z programem pożegnał się jednak Wiesław Nowobilski, jednak swoją przygodę w "Tańcu z Gwiazdami" zakończył z uśmiechem na ustach. Co robiły gwiazdy, gdy kamery Polsatu przestały nagrywać? Zobaczcie zdjęcia paparazzi tuż po wyjściu uczestników, jurorów, prowadzących i zaproszonych gości ze studia.  Kciuki za Ilonę Krawczyńską trzymała jej siostra Milena Krawczyńska, która na widowni pojawiła się z partnerem. Siostry ADiHD to duet nie do zdarcia. Milena w jednym z poprzednich odcinków miała okazję zatańczyć wraz z siostrą i bezsprzecznie zrobiły furorę na parkiecie. Jak widać Mileny nie opuszczał doskonały humor. Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami 13": Jacek Jelonek w finale! Tak wytańczył sukces w półfinale To samo można powiedzieć o Ilonie Krawczyńskiej. W końcu tego wieczora miała, co świętować. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński jako pierwsi dowiedzieli się, że zatańczą w finale.  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa gorzko komentuje ćwierćfinał: "Znów nie...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik