Finał drugiej edycji "Dance Dance Dance"
Instagram

Tak wyglądał finał "Dance Dance Dance". Anna Mucha zaszalała z kreacją! 

Finał drugiej edycji "Dance Dance Dance"
Instagram

Wielki finał drugiej edycji "Dance Dance Dance" już za nami! Co działo się w ostatnim odcinku tanecznego show Telewizyjnej Dwójki? W minioną sobotę widzowie mogli zobaczyć fragmenty wcześniejszych występów finalistów i to właśnie na ich podstawie wskazali zwycięski duet- najwięcej głosów otrzymali Pamela i Mateusz z Fit Lovers! Spójrzcie na zdjęcia z wielkiego finału programu! Jak prezentowały się wszystkie gwiazdy? Anna Mucha zaszalała z kreacją!

Anna Mucha skradła show w finale "Dance Dance Dance"?

W związku z pandemią koronawirusa finałowy odcinek "Dance Dance Dance" został nagrany w studiu "Pytania na Śniadanie". Niestety, ze względów bezpieczeństwa finaliści nie mogli zatańczyć w ostatnim odcinku "Dance Dance Dance". W programie zabrakło publiczności, a nawet Anny Muchy i Roberta Kupisza- prowadzący łączyli się z jurorami online. A jak prezentowały się wszystkie gwiazdy? Show zdecydowanie skradła Anna Mucha! Jurorka w poprzednich odcinkach pokazywała się w odważnych stylizacjach, jednak to co pokazała w finale przebiło wszystko! Anna Mucha wybrała efektowny strój, w którym mogłaby zatańczyć podczas karnawału w Rio! 

- Stylizacja sztos! 🔥💪🏻😸-napisał Rafał Jonkisz.
- SKROMNIE ,ALE GUSTOWNIE!!!- napisał Robert Kupisz. 
- Ale kreacja! Mega!😍❤️🤗
- Kreacja godna finału
- Stylizacja petarda 🔥🔥😍😍👍🏻👍🏻- komentowali internauci. 

Zobaczcie zdjęcia gwiazd z finału drugiej edycji "Dance Dance Dance"! Kto zachwycił swoją stylizacją? Anna Mucha przyćmiła wszystkich?

Zobacz także: Krzysztof Jonkisz z "Dance Dance Dance" skradł serce Anny Muchy: "Miesiąc temu sortowałeś ryby. Dzisiaj jesteś w prime timie!"

Pamela i Mateusz z Fit Lovers wygrali "Dance Dance Dance".

Finał drugiej edycji "Dance Dance Dance"
Instagram

Kto zachwycił swoim wyglądem?

Finał drugiej edycji "Dance Dance Dance"
Instagram

Anna Mucha przyćmiła wszystkich?

Finał drugiej edycji "Dance Dance Dance"
Instagram

 

Więcej na temat Dance, Dance, Dance
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47