Meghan i Harry i Archie
EastNews

Szczęśliwa Meghan Markle z dużym brzuszkiem pozuje w objęciach księcia Harry'ego i Archiego

Meghan i Harry i Archie
EastNews

Meghan i Harry od dwóch dni są na językach wszystkich mediów świata za sprawą wywiadu u Oprah Winfrey. Była księżna i książę Sussexów na zawsze opuścili rodzinę królewską, a to wydarzenie sprzyja rozliczeniu się z ich przeszłością. Podczas gdy cały świat patrzy na przejętych Meghan i Harry'ego, fotograf Misan Harriman publikuje wzruszające zdjęcie rodziny. Fani są zachwyceni uroczym obrazkiem miłości byłej księżnej i księcia, a pod fotografią pozostawiają mnóstwo komentarzy. Trzeba przyznać, Meghan ma już spory brzuszek, a Archie bardzo urósł!

Urocze zdjęcie rodzinne Sussexów zachwyciło internautów

Meghan i Harry w trakcie wywiadu ogłosili, że spodziewają się córeczki! Książę Harry powiedział, że jest z tego powodu bardzo szczęśliwy:

Mieć synka a teraz córeczkę - czego można chcieć więcej? Mamy naszą rodzinę. Będzie nas czworo i nasze dwa psy - podsumował Harry.

Nigeryjski fotograf Misan Harriman ujął rodzinę Sussexów w bardzo uroczy sposób. A efekty jego pracy już wcześniej mogliśmy już oglądać. Kilka tygodni temu opublikował zdjęcie małżeństwa na tle wielkiego drzewa życia. Meghan i Harry, bosi i uśmiechnięci tulą się do siebie na łonie natury. 

Wczorajszy dzień kobiet stał się okazją do opublikowania kolejnej fotografii. Skoro świat już się dowiedział, że Meghan i Harry spodziewają się dziewczynki, Harriman umieścił kolejne zdjęcie pary w objęciach, dumnie pisząc: "it's a girl!". Zdjęcie pochodzi z tej samej uroczej sesji zrobionej w ogrodzie wielkiej posiadłości Sussexów w Kanadzie. Na fotografii znalazł się także mały Archie, który wtula się w ramiona mamy. 

Bądźcie szczęśliwi, serdeczne gratulacje!

Tyle miłości! Gratulacje!

Urocze zdjęcie, widać w tym ujęciu wiele miłości - zachwycają się fani.

 

Fotografia jest miłym dla oka zwieńczeniem szokującego wywiadu. Meghan i Harry zrezygnowali w końcu z królewskich obowiązków, by celebrować rodzinność i cieszyć się sobą. Wywiad z Oprah Winnfrey, urocza, naturalna sesja rodzinna rozpoczęła nową epokę, nie tylko w życiu Harry'ego i Meghan, ale także w historii rodziny królewskiej. 

Zobacz także: Meghan u Oprah ujawniła, jakie stosunki łączą ją z Królową Elżbietą II: "Zawsze była dla mnie..."

Meghan Markle i Harry cieszą się tym, że na świat przyjdzie ich córka w domowym ogrodzie. Takich zdjęć członków rodziny królewskiej media jeszcze nie widziały. 

Harry i Meghan potwierdzili, że dziewczynka urodzi się latem. 

Książę Harry i Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem
East News

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48