Królowa o przyszłości Meghan i Harry'ego
Newsy

Dlaczego z aktu urodzenia Archiego zniknęło imię Meghan? "Zmiana narzucona..."

Dlaczego z aktu urodzenia Archiego zniknęło imię Meghan? "Zmiana narzucona..."

Brytyjski tabloid "The Sun" informował ostatnio, że Meghan Markle zmieniła swoje prawdziwe imiona "Rachel Meghan" w akcie urodzenia Archiego i pozostawiła jedynie tytuł „Jej Królewska Wysokość Księżna Sussex”. Oczywiście informację powiązano z plotkami o konflikcie z Kate, a wniosek był taki, że może to byc demonstracyjne leceważenie żony Williama (Kate umieściła swoje imiona na świadectwach swoich dzieci).

Jaka jest prawda? Meghan wydała oświadczenie i zdradziła, kto naprawdę zmienił wpis w akcie urodzenia.

Wpadka Meghan Markle podczas pierwszej wspólnej wizyty z królową! Jak wybrnęła? Nie uwierzycie!

Dlaczego zmieniono akt urodzenia Archiego?

Meghan Markel w oświadczeniu wydanym przez rzecznika byłej pary książęcej zaprzeczyła, że ​​usunięcie jej nazwiska z aktu urodzenia Archiego było „lekceważeniem” wobec Kate i Williama. Co więcej, wyznała że ten ruch był „podyktowany przez Pałac”:

Zmiana nazwiska na dokumentach publicznych w 2019 roku została narzucona przez Pałac, co potwierdzają dokumenty od wyższych urzędników. Nie zażądała tego ani Meghan, księżna Sussex ani książę Sussex - poinformował rzecznik pary w "The Independent".

Meghan Markle definitywnie zaprzeczyła doniesieniom, że to ona prosiła o usunięcie jej prawdziwego imienia z aktu urodzenia Archiego. Jak wiadomo mały Archie urodził się 6 maja 2019 roku, a jego narodziny zostały zarejestrowane 11 dni później, z kolei 5 czerwca dokonano poprawki - w dokumentach narodzin Archiego żona Harry'ego nie widnieje już w rubryce mama jako „Rachel Meghan”, ale zamiast tego pojawił się tytuł „Jej Królewska Wysokość Księżna Sussex”. 

Co zaskakujące, niedługo po wprowadzeniu zmian Meghan i Harry zdecydowali o odejściu ze wspólnej organizacji charytatywnej Fab Four, a potem opuścili rodzinę królewską w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Zobacz także: Czy po wielkim dramacie Meghan Markle i książę Harry pogodzą się z rodziną królewską?

Zmian w akcie urodzenia dokonano miesiąc po przyjściu na świat Archiego.

Meghan Markle Archie
Instagram/ Save The Children UK

Meghan i Harry wydali oświadczenie.

Meghan Markle i książę Harry
East News

 

 

Meghan Markle w camelowym płaszczu w Australii
East News
Newsy
Meghan Markle urodzi w Wielkanoc! Jest coraz więcej dowodów na to, że royal baby przyjdzie na świat w święta?
Meghan Markle urodzi w Wielkanoc! Jest coraz więcej dowodów na to, że royal baby przyjdzie na świat w święta?

Wszystko wskazuje na to, że royal baby przyjdzie na świat w święta Wielkanocne. Ta data porodu już od jakiegoś czasu jest typowana jako najbardziej prawdopodobna, a wszystko dlatego, że księżna Kate urodziła najmłodszego syna, Louisa 23 kwietnia. Żona Williama poszła na urlop macierzyński na koniec marca, dokładnie miesiąc przed narodzinami dziecka, tak samo postępuje Meghan . Jej ostatnie oficjalne wyjście odbyło się 19 marca, zatem zgodnie z obliczeniami termin porodu księżnej Sussex wypada na okres świąteczny. Jest jeszcze jeden dowód, świadczący, o tym, że dziecko Meghan i Harry'ego urodzi się Wielkanoc. Zobaczcie, jaki? Meghan Markle urodzi w Niedzielę Wielkanocną? Okazuje się, że bukmacherzy obstawili najbardziej prawdopodobne daty porodu Meghan Markle . Według ich sugestii royal baby urodzi się w Wielkanoc. Najchętniej obstawianą datą jest Niedziela Wielkanocna czyli 21 kwietnia . Co więcej, jeśli dziecko Meghan i Harry'ego przyjdzie na świat dokładnie tego dnia będzie świętowało urodziny razem z królową Elżbietą II . Byłoby to podwójne święto w rodzinie królewskiej. Królowa tego dnia skończy 93 lata! Jakie imię będzie nosiło dziecko Meghan i Harry'ego? Bukmacherzy są też przekonani, że Meghan urodzi córeczkę . Zakłady dotyczą również imienia, jakie zostanie nadane „baby Sussex”. Najpopularniejsze imiona dla dziewczynki to: Elizabeth, Diana oraz Victoria. Jeśli chodzi o imiona męskie na pierwszy plan wysuwają się Albert i Philip. W brytyjskich mediach pojawia się też coraz więcej doniesień, z których wynika, że księżna Meghan planuje poród domowy w ich wyremontowanej rezydencji Frogmore Cottage . Książęca para podjęła też decyzję i w oficjalnym oświadczeniu poinformowała, że nie pokaże dziecka tuż po narodzinach. Ten czas chcą zarezerwować tylko...

Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews
Newsy
Meghan i Harry nie spędzą świąt z królową Elżbietą! Ta decyzja oburzyła fanów rodziny królewskiej
Meghan i Harry znów zaskoczyli! Książęca para zdecydowała, że święta Bożego Narodzenia spędzą z matką księżnej, Dorią Ragland. Zdecydowali, że pierwsze święta Archiego mają być wyjątkowe i nie chcą tłumów wokół dziecka.

Meghan i Harry znów zaskoczyli! Książęca para zdecydowała, że święta Bożego Narodzenia spędzą z matką księżnej , Dorią Ragland. Zdecydowali, że pierwsze święta Archiego mają być wyjątkowe i nie chcą tłumów wokół dziecka. Rodzina królewska tradycyjnie, co rok zbiera się w Norfolk, gdzie świętują razem z królową. Tym razem będzie inaczej z całą pewnością to Meghan chciała spędzić święta z Archim w małym gronie z babcią Dorią, dlatego razem z Harrym i Archim wyjadą do USA. Czy królowa zaakceptowała taką decyzję? Co jest prawdziwym powodem decyzji Meghan? Brytyjskie tabloidy piszą, że Meghan Markle chce, aby pierwsze święta jej syna odbyły się w rodzinnej atmosferze i nie chce zabierać tak małego dziecka na święta w Sandringham, gdzie zjawia się cała rodzina królewska. Jej decyzję źle ocenia nawet królewska ekspertka: Święta Bożego Narodzenia w Sandringham mogą być dosyć stresujące, może dlatego nie chcą jechać tam z synkiem, kiedy jest jeszcze tak mały (...) Myślę, że to smutne, że Meghan i Harry nie chcą brać udziału w rodzinnym spotkaniu, zwłaszcza gdy królowa i książę Filip są w podeszłym wieku. Królowa może być trochę zraniona, ale jest zbyt łaskawa, aby to pokazać lub powiedzieć - wyznała Ingrid  Seward, biografka królewska w rozmowie z "The Sun". To jednak nie jedyny powód jej decyzji! Nie sposób nie wspomnieć o konflikcie między Meghan i Harrym a Kate i Williamem , który jest już na tyle poważny, że książę Sussex przestał zaprzeczać jego istnieniu. Wszystko wskazuje na to, że Meghan i Harry chcą sobie zaoszczędzić kolejnych stresów i zdecydowali się na święta osobno. Królowa, co prawda się zgodziła, ale z pewnością nie jest zadowolona z takiego obrotu spraw:...

Książę William, księżna Kate, Książę Harry, Meghan Markle
East News
Newsy
Kate i William zrobili na złość Meghan w dniu jej urodzin? Zobaczcie!
Kate i William zrobili na złość Meghan w dniu jej urodzin? Zobaczcie!

Kilka dni temu Meghan Markle świętowała 38. urodziny! Ukochana księcia Harry'ego po raz pierwszy obchodziła je jako mama. Przypomnijmy, księżna Sussex na początku maja urodziła synka. Chłopiec otrzymał imiona Archie Harrison i w przeciwieństwie do swojego rodzeństwa ciotecznego nie ma tytułu królewskiego.  Księżna Meghan zgodnie z królewskim zwyczajem urodziny spędzała w gronie rodziny w  swojej posiadłości Frogmore Cottage. Harry z pewnością przygotował dla niej niespodziankę, ale czy jego brat William i księżna Kate też dali Meghan jakiś prezent? Sądząc po życzeniach na Instagramie, które oburzyły internautów książęca para Cambridge nie celebrowała urodzin Meghan. Tylko spójrzcie, co zauważyli internauci.  Kłótnia o życzenia dla Meghan Markle  Książęca para Cambridge złożyła Meghan Markle życzenia na Instagramie. Niestety te nie spodobały się internautom, którzy zwrócili parze uwagę. Czy Kate i William popełnili jakieś wielkie paux pas? Ich wpis wydaje się bardzo neutralny, ale jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach.  Wszystkiego najlepszego dla Księżnej Sussex 🎈- napisali Kate i William w sieci.  Życzenia opatrzyli zdjęciem całej rodziny, mianowicie Williama, Kate, Meghan, Harry'ego i Karola. Wybór fotografii oburzył fanów księżnej Sussex. Dlaczego małżeństwo nie zdecydowało się na pojedyncze zdjęcie solenizantki? - Lepiej było wybrać zdjęcie samej Meghan - Czekajcie... Dlaczego Meghan nie ma zdjęcia sama? To są JEJ urodziny, dobrze? - Tyle tych królewskich fotografii a nie mogliście wybrać zdjęcia z Meghan w środku? W jakimś innym kolorze?  - Dlaczego jest zdjęcie całej królewskiej rodziny?! Tu nie chodzi o Kate, Williama czy Karola tylko o Meghan! To jest śmieszne -...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner