Antoni i Jan Królikowscy
East News

Jan Królikowski i Joanna Jarmołowicz planują ślub! Według tygodnika, jest już po zaręczynach

Antoni i Jan Królikowscy
East News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma powody do radości. Jak informuje jeden z tygodników w jej rodzinie wkrótce planowany jest ślub i wesele. Syn aktorki postanowił oświadczyć się swojej partnerce i para przygotowuje się do sformalizowania swojego związku. Jak aktorka zareagowała na taką wiadomość?

Syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej planuje ślub

Małgorzata Ostrowska i Paweł Królikowski mieli piątkę dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego. O dwóch starszych synach jest głośno za sprawą ich obecności w show-biznesie. Teraz tygodnik "Rewia" informuje, że młodszy brat Antoniego właśnie się zaręczył ze swoją partnerką. Jan Królikowski i Joanna Jarmołowicz są parą już od kilku lat i wspólnie wychowują rocznego synka, Józefa. 

Gdy tylko się dowiedziałam, aż podskoczyłam z radości, bo dawno chciałam być babcią  - wyznała Małgorzata Ostrowska-Królikowska w tygodniku "Rewia".

28-letni kompozytor zdecydował się na kolejny krok i oświadczył się Joannie Jarmołowicz. Według doniesień tygodnika para już planuje ślub i wesele, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska cieszy się, że syn ma tak wspaniałą rodzinę.

Planują ślub i wesele. Małgosia jest szczęśliwa, że udało mu się założyć rodzinę. Paweł z pewnością też by się z tego bardzo cieszył - zdradził w "Rewii" znajomy rodziny. 

Joanna Jarmołowicz, zanim zaczęła związek z Janem Królikowskim, wcześniej była partnerką Antoniego. Jednak ich związek nie przetrwał i para szybko się rozstała. Obecnie najstarszy syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej spotyka się z Joanną Opozdą. To najbardziej medialny związek aktorka w ostatnich latach!

Zobacz także: Modne fryzury na jesień 2020. Joanna Jarmołowicz postawiła na cięcie "French bob"! To hit Instagrama

 

Joanna Jarmołowicz i Małgorzata Ostrowska- Królikowska

Joanna Jarmołowicz i Małgorzata Ostrowska- Królikowska na Wielkim Teście o Policji
Instagram

Józef przyszedł na świat 19 września. Chłopiec niedawno skończył roczek. 

Królikowski i Jarmołowicz na spacerze z dzieckiem
Instagram

 

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48