Kamil Durczok miał trudne relacje z synem
TRICOLORS/East News
Newsy

Syn Kamila Durczoka zrzeknie się spadku? Kto przejmie majątek dziennikarza?

Zaskakujące ustalenia mediów! Co pozostawił po sobie zmarły dziennikarz i dlaczego jego syn nie wie, czy przejąć spadek?

Syn Kamila Durczoka zrzeknie się spadku po ojcu? Zaskakujące ustalenia mediów! Jak donosi  portal pomponik.pl, Kamil Dufek-Durczok zastanawia się, czy przejmie majątek, który zostawił po sobie Kamil Durczok. Dlaczego Kamil Junior nie wie, czy przyjąć spadek po dziennikarzu? Sprawdźcie, co zdradził informator portalu! 

Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie mówił o chorobach, upadku i hejcie. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

Co ze spadkiem po Kamilu Durczoku?

16 listopada wszystkie media obiegła bardzo smutna informacja o śmierci Kamila Durczoka. Śmierć jednego z najpopularniejszych polskich dziennikarzy wstrząsnęła wszystkimi. Kamil Durczok zmarł w szpitalu, do którego trafił dzień wcześniej w ciężki stanie. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego wydało później oświadczenie, w którym poinformowano, że Kamil Durczok zmarł w "wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia". 

Pogrzeb Kamila Durczoka miał charakter prywatny i odbył się 18 listopada, w Katowicach.

- Gdzieś przeczytałem, że czasem człowiek musi umrzeć, aby dowiedzieć się, jak wielu miał przyjaciół, których brakowało w biedzie. Nic nie zmieni mojego przekonania i pewności, że byłeś dobrym człowiekiem. Zawsze mogłem na ciebie liczyć i wiem, że wskoczyłbyś dla mnie w ogień i wzajemnie. Pewnie chciałbyś powiedzieć naszej mamie jeszcze raz, że ją kochasz. Pewnie chciałbyś jej też podziękować, że o ciebie dbała. Ale wiedz, że martwiła się o ciebie, była z ciebie dumna. Kiedy miałeś kłopoty, nie spała po nocy - na pogrzebie  mówił brat Kamila Durczoka, Dominik.

Zobacz także: Marianna Dufek i Julia Oleś wspominają Kamila Durczoka. Poruszające zdjęcia byłej żony dziennikarza

Pogrzeb Kamila Durczoka
Tadeusz Wypych/REPORTER

Teraz w mediach pojawiła się informacja dotycząca spadku po dziennikarzu. Portal pomponik.pl donosi, że syn Kamila Durczoka nie wie, czy nie zrzeknie się majątku po swoim ojcu! 

- Jego jedynym spadkobiercą w naturalny sposób staje się syn - Kamil junior. To on będzie musiał teraz zdecydować, czy przyjmuje spadek, na który składają się nie tylko nieruchomości, ale i długi. I to ogromne - zdradza informator portalu pomponik.pl.

Zobacz także: Marianna Dufek zaatakowana przez internautkę po śmierci Kamila Durczoka

Syn Kamila Durczoka zmienił nazwisko by odciąć się od ojca
TRICOLORS/East News

Jak donoszą media, Kamil Durczok zostawił po sobie m.in. dom z basenem w Szczyrku, zabytkowy samochód marki Mercedes i pół mieszkania w Katowicach, w którym mieszka jego była żona, Marianna Dufek.

Zobacz także: Julia Oleś po śmierci Kamila Durczoka: "Za mną kilka niełatwych chwil..."

Ostatni wywiad z Kamilem Durczokiem
Jan GRACZYNSKI/East News

 

Pogrzeb Kamila Durczoka
Piotr BLAWICKI/East News
Newsy
Pogrzeb Kamila Durczoka. Podano miejsce i datę 
Kiedy odbędzie się pogrzeb Kamila Durczoka? Przyjaciel podał informację o uroczystości i ostatniej drodze dziennikarza, który zmarł w wieku 53 lat

Przyjaciel Kamila Durczoka, Witold Pustułka, podał informację o pogrzebie zmarłego dziś dziennikarza. Uroczystość odbędzie się już w piątek, 19 listopada 2021 roku, w Katowicach, skąd pochodził. Jak podaje "Super Express" Kamil Durczok spocznie obok swojego ojca, Krystiana Durczoka.  Zobacz także:   Marianna Dufek i Julia Oleś wspominają Kamila Durczoka. Poruszające zdjęcia byłej żony dziennikarza Kamil Durczok nie żyje. Na co zmarł dziennikarz?  Kamil Durczok odszedł rano, 16 listopada 2021 roku, w szpitalu w Katowicach, do którego trafił w poniedziałek. Zmarł w wyniku przewlekłej choroby:   Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13:45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Zmarł 16 listopada o godzinie 4:23 w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia - czytamy w oświadczeniu placówki. Dziennikarz miał 53 lata.  Pogrzeb Kamila Durczoka  Pierwsze informacje o pogrzebie Kamila Durczoka przekazał na Facebooku jego przyjaciel, Witold Pustułka. Ceremonia odbędzie się 19 listopada o godzinie 9 w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Kostuchnie w Katowicach. Tak wiadomość pojawiła się również w aplikacji internetowej założonej przez Kamila Durczoka "Durczokracja". Jak podaje "Super Express" dziennikarz spocznie obok swojego ukochanego ojca, Krystiana Durczoka, który odszedł w 2016 roku. Zobacz także:  Kamil Durczok nie żyje. To jego ostatnie zdjęcia, które publikował na Instagramie Rodzina i bliscy żegnają Kamila Durczoka Kamil Durczok w latach 1995-2017 był mężem Marianny Dufek, wieloletniej dziennikarki TVP. Doczekali się syna, Kamila Juniora...

Pogrzeb Kamila Durczoka
Tadeusz Wypych/REPORTER
Newsy
Pogrzeb Kamila Durczoka. Dziennikarza pożegnał brat, przyjaciele i była żona: "byłeś dobrym człowiekiem"
Podczas pogrzebu Kamila Durczoka nie zabrakło rodziny i przyjaciół. Uroczystość miała charakter prywatny, dziennikarza pożegnano wyjątkowymi słowami.

Informacja o śmierci Kamila Durczoka bardzo poruszyła opinię publiczną. Wiadomo było, że dziennikarz miał kłopoty ze zdrowiem, jednak nikt nie przypuszczał, że są aż tak poważne. Dziennikarz był bardzo aktywny zawodowo i właśnie wprowadził swój najnowszy projekt w życie. Kamil Durczok trafił do szpitala w stanie bardzo ciężkim i zmarł kolejnego dnia nad ranem. W piątek, 18 listopada odbył się pogrzeb dziennikarza w jego rodzinnym mieście, Katowicach.  Pogrzeb Kamila Durczoka. Wzruszające przemówienia rodziny Kamil Durczok odszedł nagle, podobno chorował od dawna i zrezygnował z leczenia się . Dziennikarza pożegnały największe gwiazdy polskiego dziennikarstwa, a także kontrowersyjnym materiałem zrobili to redaktorzy "Faktów" TVN, programu, którym Kamil Durczok zarządzał przez 9 lat. W swoim ostatnim wywiadzie Kamil Durczok wspominał czasy prasy stacji z wielkim sentymentem, jednocześnie przyznając, że przecież praca w TVN była początkiem jego ogromnych problemów.  Rodzina Kamila Durczoka pragnęła, by pogrzeb dziennikarza miał charakter prywatny. Bliscy nie chcieli mediów, zależało im na kameralnym przebiegu ceremonii. Pogrzeb odbył się w rodzinnym mieście dziennikarza, Katowicach. Kamil Durczok został pochowany w rodzinnym grobie, obok swojego taty. Podczas uroczystości akompaniowała górnicza orkiestra, przemawiali także najbliżsi dziennikarza. Podczas pogrzebu głos zabrał brat Kamila Durczoka, Dominik, który nie kryjąc wzruszenia, powiedział:  Gdzieś przeczytałem, że czasem człowiek musi umrzeć, aby dowiedzieć się, jak wielu miał przyjaciół, których brakowało w biedzie. Nic nie zmieni mojego przekonania i pewności, że byłeś dobrym człowiekiem. Zawsze mogłem na ciebie liczyć i wiem, że wskoczyłbyś dla mnie...

Marianna Dufek dziękuje za wsparcie po śmierci Kamila Durczoka
TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Marianna Dufek w imieniu swoim i syna zabrała głos po śmierci Kamila Durczoka
Marianna Dufek opublikowała wpis, w którym poinformowała o pogrzebie byłego męża. Podziękowała za wsparcie po śmierci Kamila Durczoka.

Marianna Dufek w najnowszym wpisie opublikowanym na Facebooku podziękowała, w imieniu swoim i syna, za wyrazy wsparcia i kondolencje po śmierci Kamila Durczoka. Była żona dziennikarza, z którym tworzyła związek ponad dwadzieścia lat, poinformowała również o jego pogrzebie, który ma się odbyć już za kilka dni. Zobaczcie, co napisała Marianna Dufek. Marianna Dufek dziękuje za wsparcie po śmierci Kamila Durczoka Kamil Durczok zmarł 16 listopada. Wiadomość o śmierci dziennikarza wstrząsnęła wszystkimi. Kamil Durczok miał zaledwie 53 lata i jak poinformowało Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, zmarł w "wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia".  Po śmierci Kamila Durczoka, jego przyjaciele, koledzy i bliscy opublikowali w sieci poruszające wpisy i wspomnienia. Marianna Dufek pokazała w sieci kilka prywatnych zdjęć, na których mogliśmy zobaczyć dziennikarza. Tak zapamiętam. Odpoczywaj spokojnie- pisała była żona Kamila Durczoka. Zobacz także:   Wstrząsające informacje dotyczące choroby Kamila Durczoka: "Poddał się. Nie kontynuował leczenia" Teraz była żona dziennikarza, z którą tworzył małżeństwo przed blisko 20 lat,  opublikowała kolejny wpis na Facebooku. Tym razem Marianna Dufek podziękowała, także w imieniu syna, za wiadomości ze wsparciem i poinformowała o pogrzebie Kamila Durczoka. Dziękujemy za kondolencje i słowa wsparcia. Ostatnie pożegnanie Kamila odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 9.00 w  Kościele Trójcy Przenajświętszej  w Katowicach Kostuchnie. Marianna i Kamil Jr.- czytamy na Facebooku. Zobacz także:   Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie: "Pokonałem nowotwór, ale nie nauczyło mnie to szacunku do życia"...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner