Marianna Dufek i Kamil Durczok z synem
TRICOLORS/EAST NEWS/ONS
Newsy

Marianna Dufek zaatakowana przez internautkę po śmierci Kamila Durczoka

Marianna Dufek opublikowała wiadomość od jednego z fanów, w którym jest oskarżana o brak pomocy Kamilowi Durczokowi. Jak zareagowała? "Bezczelna Ślązarka".

Kamil Durczok zmarł nagle w wieku 53 lat. Śmierć dziennikarza poruszyła opinię publiczną, swoje pożegnania w sieci zamieściło mnóstwo osób, dziennikarzy, publicystów, gwiazd. Ponieważ Kamil Durczok budził wokół swojej osoby ogromne kontrowersje, a jego historia życia była dość skomplikowana, wiele osób komentuje dziennikarza i jego bliskich na podstawie różnych opinii i doniesień. Po śmierci Kamila Durczoka, jego była żona Marianna Dufek poświęciła byłemu mężowi kilka postów w sieci, pisząc o jego odejściu. Wśród wspierających komentarzy pojawiały się także te oskarżycielskie. Dlaczego Marianna Dufek zdecydowała się opublikować jeden z nich i na niego odpowiedzieć? 

Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie mówił o chorobach, upadku i hejcie. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

Marianna Dufek odpowiada na komentarz fanki: "Powie mi Pani jak żyć"

Śmierć Kamila Durczoka poruszyła wszystkich. W ostatnich miesiącach dziennikarz mierzył się z kłopotami zdrowotnymi, ale miał także mnóstwo planów zawodowych, które konsekwentnie realizował. Na początku września światło dziennie ujrzał jeden z jego projektów, aplikacja "Durczokracja". Choć w ostatnim swoim wywiadzie Kamil Durczok wspominał, że z jego zdrowiem nie jest najlepiej, a lekarzy widuje częściej niż własnego brata, to zdawał się rozwijać i planować przyszłość. Tymczasem pokonała go choroba, a przyczyny śmierci zaskoczyły fanów.

Odejście dziennikarza komentowało wiele osób, wielu z nich obok doskonałego dziennikarstwa i wielkiego talentu wspominało o życiowych kłopotach Kamila Durczoka, o jego zaskakującym związku z 23 lata młodszą kobietą, o jego skomplikowanej relacji z synem, o aferach i chorobie alkoholowej. Patrząc na tak barwną i nieoczywistą biografię, niektórzy pozwalają sobie osądzać bliskich dziennikarza i oceniać ich za to, że "nie udzielili mu pomocy". Taki właśnie komentarz znalazł się pod postem Marianny Dufek, w którym dziennikarka żegna byłego męża. Była żona Kamila Durczoka postanowiła opublikować te krytyczne słowa:

Straszna baba ta Dufek. Teraz udaje dobrą, a gdzie była jak upadał, dlaczego synek przeszedł na nazwisko matki. Opluć tę kobietę. Bezczelna ślązarka ma czelność pokazywać zdjęcia z byłym mężem jak go zabiłaś razem z synkiem - napisała internautka. 

Post byłej żony Kamila Durczoka
Marianna Dufek/Facebook

Marianna Dufek oczywiście do tego komentarza się odniosła i postanowiła skomentować słowa internautki dość ironicznie, a w swoim poście napisała:

-Rodzą się i żyją w lepszych miejscach niż Śląsk. Tracą dziewictwo tylko po ślubie. Nie muszą chodzić do spowiedzi - bo żyją wg zasad. Nie kłamią, nie zdradzają, nie oszukują fiskusa, nie łamią przepisów ruchu drogowego. Pomagają potrzebującym. Do ostatnich swoich dni żyją z jednym partnerem, patrząc mu z miłością w oczy. A jeśli doświadczają zdrady i kłamstwa to nie reagują bo tak trzeba. Dostają za to nagrodę od życia. Nie stawia ich w sytuacjach trudnych wyborów. Śpią, bo nie muszą się martwić jak postąpić, by nie urazić uczuć innych i nie wyjść na hipokrytkę kiedy oczekują i nagabują cię o reakcję. Są prawdziwymi autorytetami. To daje im prawo oceny innych i czynią to wydając wysokie wyroki - ironizuje Marianna Dufek i dodaje:

-Tylko dlaczego nie mają nazwisk? I twarzy? Droga Pani, zapraszam Panią do Katowic na kawę. Powie mi Pani jak żyć.  „beszczelna ślązarka”.

Marianna Dufek dziękuje za wsparcie po śmierci Kamila Durczoka
TRICOLORS/EAST NEWS

Zobacz także: Syn Kamila Durczoka chciał odciąć się od ojca. Zmienił nazwisko. Dlaczego? 

Pod postem pojawiło się mnóstwo reakcji osób, które udzieliły Mariannie Dufek mnóstwo wsparcia. Internauci apelują, by bliscy Kamila Durczoka nie brali podobnych słów do siebie, bo są to niczym niepoparte, a tak przecież bolesne oceny:

Oj jakie to jest przykre i smutne 😳 Dlaczego człowiek dla drugiego człowieka jest tak okrutny 🥺

Wielka klasa Pani Marianno❤

Jeszcze raz serdecznie współczuję i życzę dużo sił w zetknięciu z nieludzkim jadem i nienawiścią. Podziwiam Pani klasę nie od dziś - komentują internauci.

Marianna Dufek faktycznie podeszła dość łagodnie do internautki, która pozostawiła obraźliwy komentarz. Była żona Kamila Durczoka zachowała zimną krew, a publikując ten post zamknęła usta kolejnym hejterom. 

Marianna Dufek i Kamil Durczok stare zdjęcia
Facebook Marianna Dufek archiwum prywatne

Marianna Dufek dziękuje za wsparcie po śmierci Kamila Durczoka
TRICOLORS/EAST NEWS
Newsy
Marianna Dufek w imieniu swoim i syna zabrała głos po śmierci Kamila Durczoka
Marianna Dufek opublikowała wpis, w którym poinformowała o pogrzebie byłego męża. Podziękowała za wsparcie po śmierci Kamila Durczoka.

Marianna Dufek w najnowszym wpisie opublikowanym na Facebooku podziękowała, w imieniu swoim i syna, za wyrazy wsparcia i kondolencje po śmierci Kamila Durczoka. Była żona dziennikarza, z którym tworzyła związek ponad dwadzieścia lat, poinformowała również o jego pogrzebie, który ma się odbyć już za kilka dni. Zobaczcie, co napisała Marianna Dufek. Marianna Dufek dziękuje za wsparcie po śmierci Kamila Durczoka Kamil Durczok zmarł 16 listopada. Wiadomość o śmierci dziennikarza wstrząsnęła wszystkimi. Kamil Durczok miał zaledwie 53 lata i jak poinformowało Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, zmarł w "wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia".  Po śmierci Kamila Durczoka, jego przyjaciele, koledzy i bliscy opublikowali w sieci poruszające wpisy i wspomnienia. Marianna Dufek pokazała w sieci kilka prywatnych zdjęć, na których mogliśmy zobaczyć dziennikarza. Tak zapamiętam. Odpoczywaj spokojnie- pisała była żona Kamila Durczoka. Zobacz także:   Wstrząsające informacje dotyczące choroby Kamila Durczoka: "Poddał się. Nie kontynuował leczenia" Teraz była żona dziennikarza, z którą tworzył małżeństwo przed blisko 20 lat,  opublikowała kolejny wpis na Facebooku. Tym razem Marianna Dufek podziękowała, także w imieniu syna, za wiadomości ze wsparciem i poinformowała o pogrzebie Kamila Durczoka. Dziękujemy za kondolencje i słowa wsparcia. Ostatnie pożegnanie Kamila odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 9.00 w  Kościele Trójcy Przenajświętszej  w Katowicach Kostuchnie. Marianna i Kamil Jr.- czytamy na Facebooku. Zobacz także:   Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie: "Pokonałem nowotwór, ale nie nauczyło mnie to szacunku do życia"...

Dufek o małżeństwie z Durczokiem
MARIUSZ GRZELAK/REPORTER
Newsy
Żona Kamila Durczoka udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci dziennikarza
Marianna Dufek we wstrząsającym wywiadzie na temat małżeństwa z Kamilem Durczokiem. Padły moce słowa! "To moje przekleństwo" - mówi.

Marianna Dufek i Kamil Durczok byli małżeństwem przez ponad 20 lat. To ona przez lata wspierała go w najtrudniejszych momentach, pomagała w karierze i znosiła związek na odległość. Teraz, pierwszy raz od śmierci dziennikarza, zdecydowała się opowiedzieć, jak wyglądało ich życie.  Dlaczego się zgodziłam? Bo poczułam, że przyszedł ten moment. Czasem traktuję mówienie i pisanie jak autoterapię. Zamykanie rozdziałów w życiu. Ten się domknął - powiedziała.  Marianna Dufek zdecydowała się opowiedzieć o cieniach małżeństwa z Kamilem Durczokiem.  Marianna Dufek szczerze o Kamilu Durczoku Śmierć Kamila Durczoka poruszyła wszystkich. Choć dziennikarz przez ostatnie miesiące przed śmiercią mierzył się z problemami zdrowotnymi i w wywiadach podkreślał, że częściej widuje się z lekarzem, niż własnym bratem, to wciąż miał mnóstwo planów zawodowych na przyszłość.  Była żona dziennikarza była jedną z pierwszych osób, która potwierdziła śmierć Kamila Durczoka.  Marianna Dufek w imieniu swoim i syna zabrała również głos i podziękowała za kondolencje, mimo że w sieci wciąż pojawiały się nieprzychylne komentarze . Teraz dziennikarka zdecydowała się na szczery wywiad z Mateuszem Szymkowiakiem dla "Fashion Magazine", w którym zdradziła, że życie z Kamilem Durczokiem nie było dla niej łatwe.  Zobacz także:  W sieci pojawiło się ostatnie nagranie z Kamilem Durczokiem. Zagrał w teledysku!  Pierwszą rozmowę z Marianną Dufek po śmierci Kamila Durczoka przeprowadził Mateusz Szymkowiak, prezenter TVP. W mediach społecznościowych dziennikarza pojawiło się kilka fragmentów z całego wywiadu, który ukaże się już niedługo.  - Trudno jest być byłą żoną Kamila Durczoka? -...

Pogrzeb Kamila Durczoka
Tadeusz Wypych/REPORTER
Newsy
Pogrzeb Kamila Durczoka. Dziennikarza pożegnał brat, przyjaciele i była żona: "byłeś dobrym człowiekiem"
Podczas pogrzebu Kamila Durczoka nie zabrakło rodziny i przyjaciół. Uroczystość miała charakter prywatny, dziennikarza pożegnano wyjątkowymi słowami.

Informacja o śmierci Kamila Durczoka bardzo poruszyła opinię publiczną. Wiadomo było, że dziennikarz miał kłopoty ze zdrowiem, jednak nikt nie przypuszczał, że są aż tak poważne. Dziennikarz był bardzo aktywny zawodowo i właśnie wprowadził swój najnowszy projekt w życie. Kamil Durczok trafił do szpitala w stanie bardzo ciężkim i zmarł kolejnego dnia nad ranem. W piątek, 18 listopada odbył się pogrzeb dziennikarza w jego rodzinnym mieście, Katowicach.  Pogrzeb Kamila Durczoka. Wzruszające przemówienia rodziny Kamil Durczok odszedł nagle, podobno chorował od dawna i zrezygnował z leczenia się . Dziennikarza pożegnały największe gwiazdy polskiego dziennikarstwa, a także kontrowersyjnym materiałem zrobili to redaktorzy "Faktów" TVN, programu, którym Kamil Durczok zarządzał przez 9 lat. W swoim ostatnim wywiadzie Kamil Durczok wspominał czasy prasy stacji z wielkim sentymentem, jednocześnie przyznając, że przecież praca w TVN była początkiem jego ogromnych problemów.  Rodzina Kamila Durczoka pragnęła, by pogrzeb dziennikarza miał charakter prywatny. Bliscy nie chcieli mediów, zależało im na kameralnym przebiegu ceremonii. Pogrzeb odbył się w rodzinnym mieście dziennikarza, Katowicach. Kamil Durczok został pochowany w rodzinnym grobie, obok swojego taty. Podczas uroczystości akompaniowała górnicza orkiestra, przemawiali także najbliżsi dziennikarza. Podczas pogrzebu głos zabrał brat Kamila Durczoka, Dominik, który nie kryjąc wzruszenia, powiedział:  Gdzieś przeczytałem, że czasem człowiek musi umrzeć, aby dowiedzieć się, jak wielu miał przyjaciół, których brakowało w biedzie. Nic nie zmieni mojego przekonania i pewności, że byłeś dobrym człowiekiem. Zawsze mogłem na ciebie liczyć i wiem, że wskoczyłbyś dla mnie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik