Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już dosłownie za chwilę powiedzą sobie "tak"! Ślub pary ma się odbyć w najbliższy weekend i jak już wiemy, zostanie zorganizowany w górach. Zakochani już od kilku miesięcy intensywnie przygotowywali się do uroczystości - Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pokazywali, jak wybierali ślubne stylizacje i jak uczyli się choreografii do pierwszego tańca. Teraz z kolei piosenkarka pokazała, jakie dekoracje wybrała na wesele. Są naprawdę piękne!

Reklama

Sylwia Przybysz pokazała dekoracje weselne

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już od kilku lat tworzą szczęśliwy związek. Zakochani doczekali się dwóch córek, a pod koniec 2020 roku zaręczyli się. Jan Dąbrowski w wywiadzie dla magazynu "Party" zdradził później, że zanim oświadczył się swojej partnerce, mieli już zamówioną salę weselną na 2021 rok. Kiedy jednak wybuchła epidemia koronawirusa, Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski przełożyli termin uroczystości.

Ostatnio Sylwia Przybysz zdradziła dokładną datę ślubu i dziś wiemy już, że ceremonia odbędzie się w najbliższy weekend. Teraz przyszła panna młoda pokazała, jakie dekoracje przygotowała na wesele!

Zobacz także: Jakob Kosel wbija szpilkę Karolinie Pisarek w dniu wesela? Ten komentarz mówi wiele

Instagram @sylwiaprzybysz

Jak widać, na stołach nie zabraknie białych kwiatów i świec, które z pewnością stworzą romantyczny klimat. Spore wrażenie z pewnością zrobi również spory napis "Witamy gości weselnych". Widać, że Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zadbali o każdy szczegół i robią wszystko, żeby ich wesele było niezapomniane.

Zobacz także

Zobacz także: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski szykują się do ślubu: "Będzie pięknie"

Instagram @sylwiaprzybysz

Przypominamy, że suknię ślubną dla Sylwii Przybysz zaprojektowała Viola Piekut, ale piosenkarka do tej pory nie zdradziła, w jakim stylu będzie jej kreacja. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na pierwsze zdjęcia ze ślubu zakochanej pary!

Reklama

Zobacz także: Ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Wokalistka zdradziła szczegóły: "Musimy zmniejszać suknię"

East News/PIOTR FOTEK/REPORTER
sylwiaprzybysz/Instagram
Instagram @sylwiaprzybysz
Reklama
Reklama
Reklama