Kiedy odbędzie się ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego? Teraz wszystko stało się jasne! Piosenkarka podczas relacji na InstaStories pokazała, jaką niespodziankę przygotowała dla swoich gości, a przy okazji zdradziła dokładny termin uroczystości. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wyjechali już w góry, gdzie ma się odbyć ich ślub...

Reklama

Data ślubu Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już od kilku lat tworzą szczęśliwy związek, a jakiś czas temu postanowili wziąć ślub. Ponad roku temu Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w wywiadzie dla "Party" zdradzili, że planują wielkie góralskie wesele, a od kilku miesięcy trwały intensywne przygotowania do uroczystości. Sylwia Przybysz wybrała suknię ślubną od Violi Piekut, a Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke przygotowali dla przyszłej młodej pary choreografię do pierwszego tańca. Do tej pory zakochani nie zdradzali swoim fanom, kiedy dokładnie powiedzą sobie "tak", ale teraz wszystko stało się jasne!

Sylwia Przybysz podczas relacji na InstaStories pokazała, że goście weselni otrzymają w prezencie cukierki na których... możemy zobaczyć datę ślubu! Okazuje się, że uroczystość odbędzie się 25 czerwca, czyli już w najbliższą sobotę!

Zobacz także: Jakob Kosel wbija szpilkę Karolinie Pisarek w dniu wesela? Ten komentarz mówi wiele

Instagram @sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już kilka dni temu zdradzili, że wyjechali z Warszawy i są już w miejscu, w którym odbędzie się ich ślub. Ostatnio piosenkarka i popularny YouTuber wybierali menu weselne, a teraz zajmowali się pakowaniem drobnych upominków dla swoich gości. Patrząc na ilość cukierków możemy się spodziewać, że na ślubie Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego będą prawdziwe tłumy.

Zobacz także: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski szykują się do ślubu: "Będzie pięknie"

sylwiaprzybysz/Instagram

My już nie możemy doczekać się pierwszych zdjęć ze ślubu Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Jak myślicie, jaką suknię ślubną wybrała piosenkarka? Kreacja będzie w stylu księżniczki czy seksownej syreny?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Wokalistka zdradziła szczegóły: "Musimy zmniejszać suknię"

East News/PIOTR FOTEK/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama