Sylwia Nowak na premierze filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Instagram
Gratulacje!
1/5
Instagram

 

7 lipca obfitował w celebryckie śluby! Sakramentalne "tak" powiedziała między innymi Dominika Gwit. Choć aktorka chciała utrzymać w tajemnicy swój ślub z Wojciechem Duniszewskim, jej przyjaciel nie wytrzymał i zdradził wszystko w mediach społecznościowych!  Nieco więcej szczęścia miała inna serialowa gwiazdka. Aktorce do tej pory udało się utrzymać w tajemnicy nie tylko swój ślub, ale również sam fakt, że... ma narzeczonego! Gwiazda, o której mowa, nie pojawiała się nigdy na imprezach w towarzystwie swojego ukochanego. Dlatego jej ślub tym bardziej wywołał spore zaskoczenie!

 

O kim mowa? Obejrzyj naszą galerię i dowiedz się więcej!

 

POLECAMY: Dwie piękne kobiety, dwie różne ciążowe stylizacje! Socha czy Moro? Która z nich wygląda lepiej? GŁOSUJ!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/5
Sylwia Nowak na premierze filmu Pitbull. Niebezpieczne kobiety
East News

 

7 lipca na ślubnym kobiercu stanęła Sylwia Nowak! Widzowie mogą ją kojarzyć przede wszystkim z mocno krytykowanego serialu "Miłość na bogato", który wypromował również takie gwiazdy, jak choćby Karolina Gilon. Oprócz tego Sylwia Nowak pojawiła się także w serialu "Na Wspólnej". Celebrytka zagrała tam partnerkę Iwa, z którym Kinga zdradzała Michała. Wielbiciele wdzięków Sylwii Nowak mogli ją również podziwiać na okładce "Playboya". Jednak wygląda na to, że ten etap jest już za nią. Wątpimy, czy świeżo upieczony mąż Sylwii Nowak pozwoli jej na rozbierane sesje.

A jak wyglądał ich ślub? Zobacz kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Gwiazda "Na Wspólnej" wychodzi za mąż! Tak wyglądał jej wieczór panieński! ZDJĘCIA

3/5
Instagram

 

Do tej pory mało kto wiedział, że Sylwia Nowak ma narzeczonego. Choć celebrytkę często można spotkać na branżowych imprezach, zazwyczaj przychodzi na nie bez osoby towarzyszącej. Co ciekawe, Sylwia Nowak starała się także nie pokazywać swojego ukochanego w mediach społecznościowych. W końcu jednak uznała, że ślub to dobry moment, aby przedstawić go całemu światu! Kim jest mąż Sylwii Nowak? Odpowiedź na następnej stronie!

4/5
Instagram

 

Mężem Sylwii Nowak został niejaki Bartłomiej! Na razie niewiele wiadomo o tym, czym się zajmuje. Jedno jest pewne: Bartek nie jest związany z show-biznesem. Być może to właśnie dlatego Sylwia Nowak starała się chronić jego prywatności? Ciekawe, czy po ślubie się to zmieni...

5/5
Instagram

 

Świeżo upieczonej parze młodej składamy szczere gratulacje! Przyłączacie się do nas?

Więcej na temat śluby gwiazd