Sylwia Juszczak na premierze spektaklu "Powiedzmy miłość"
East News

Sylwia Juszczak pokazała urocze zdjęcie córeczki! Sama słodycz!

Sylwia Juszczak na premierze spektaklu "Powiedzmy miłość"
East News

W marcu spełniło się największe marzenie Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka. Na świecie pojawiła się bowiem ich upragniona córeczka. Wcześniej małżeństwo wychowywało czwórkę synów z poprzednich związków. Dlatego tym bardziej ucieszyli się, że w końcu dołączyła do nich dziewczynka. Sylwia Juszczak w pełni oddała się wychowywaniu córeczki. Aktorka chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami, na których widać, jak spędzają wspólnie czas. Aż miło popatrzeć!

Sylwia Juszczak pokazała zdjęcie córki 

Sylwia Juszczak niemal do ostatniej chwili ukrywała fakt, że jest w ciąży. W końcu jednak wyjawiła, że wraz z Mikołajem Krawczykiem spodziewają się dziecka. Teraz również nie ukrywają przed światem swojego szczęścia. Zarówno Mikołaj, jak i Sylwia chętnie pokazują, jak spędzają czas z córką. Małżeństwo najchętniej spaceruje po Warszawie wraz ze swoimi pociechami. Podobno chłopcy stracili głowę dla swojej siostrzyczki i dzielnie pomagają rodzicom w opiece nad nią!

Zobacz także: Mikołaj Krawczyk pokazał swoją córkę. Zabrał ją na spacer razem z rodzeństwem!

Sylwia Juszczak najbardziej lubi też poranki, gdy cała rodzina wstaje z uśmiechem i spędza ze sobą czas. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym widać szczęśliwą aktorkę z córką. 

Najwspanialsze pobudki 🥰 wszyscy w domu wstają z uśmiechem 😁💖 #love #family #rodzina #córeczka#synowie #najwiekszeszczescie #❤️#mama #tata #bracia #dom@mikolaj_krawczyk_official#mążiżona #😍 - napisała aktorka. 

Aż miło popatrzeć na taki obrazek!

Sylwia Juszczak pokazała na Instagramie zdjęcie swojej córeczki
Instagram

Sylwia Juszczak spełnia się w roli mamy

Sylwia Juszczak na spacerze z córką
Instagram

 

Więcej na temat Sylwia Juszczak
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41