Księżna Kate po urlopie macierzyńskim Księżna Kate po urlopie macierzyńskim Księżna Kate po urlopie macierzyńskim księżna kate księżna Kate
Księżna Kate po urlopie macierzyńskim
East News
1/5
Księżna Kate po urlopie macierzyńskim
East News

Księżna Kate po narodzinach trzeciego dziecka zrobiła sobie kilka miesięcy przerwy od królewskich obowiązków. Najmłodszy syn pary książęcej przyszedł na świat 23 kwietnia 2018 roku. Przez pięć miesięcy Kate poświęcała się wyłącznie opiece nad dziećmi, jednak przyszedł czas powrotu z urlopu macierzyńskiego.

 

Zobacz: Fan brytyjskiej monarchii pokazał… pocztówkę księcia Louisa!

 

Oczywiście księżna brała udział w oficjalnych uroczystościach, ale różnego rodzaju wizyty czy działalność charytatywna musiały poczekać na jej oficjalny powrót. Kate do swoich obowiązków wróciła od października i jako pierwsze, odwiedziła dzieci w leśnej szkole Sayers Croft Forest and Wildlife Garden. Wzięła udział w zajęciach na świeżym powietrzu, rozmawiała z dziećmi i opiekunami.

 

 

2/5
Księżna Kate po urlopie macierzyńskim
ONS.pl

Wizyta w szkole okazała się dobrym momentem do własnych wspomnień, którymi księżna się podzieliła. Dowiedziała się również o pozytywnym wpływie nauki na świeżym powietrzu na rozwój dziecka.

 

Zaskoczyć może casualowa stylizacja księżnej Kate. Spodnie jeansowe pochodzą z lubianej przez nią sieciówki - Zara, ich cena w przybliżeniu to 199 zł.  Idealnie pasuje do nich jedwabna koszula za 700 zł, wełniany sweter dostępny za 600 zł oraz sportowa kurtka Fjällräven, która kosztuje ok. 1 900 zł.

 

Z kolei długie kozaki kosztowały 2 400 zł, ale księżna posiada je już od 2004 roku. Wtedy widzieliśmy ją w nich po raz pierwszy. W roli dodatku pojawiły się onyksowe kolczyki za 660 zł. Cały casualowy zestaw, w którym rzadko możemy zobaczyć Kate, to koszt ok 6 500 tyś. zł. Jednak nawet w tak prostej, chociaż nie taniej, stylizacji prezentowała się rewelacyjnie. Prawda?

 

Zobacz: Księżna Kate zaliczyła wpadkę! Zrobiła to samo co Meghan. Mamy nagranie!

3/5
Księżna Kate po urlopie macierzyńskim
ONS.pl

Wizyta w szkole leśnej to dopiero początek oficjalnych wyjść Kate. W październiku czeka na nią również ślub księżniczki Eugenii, kilka oficjalnych wizyt oraz World Mental Health Day, który wraz z księciem Williamem bardzo wspierają.

4/5
księżna kate
East News

Księżna Kate z dziećmi. Księżniczka Charlotte i książę George zawsze świetnie się bawią, nawet podczas oficjalnych wizyt. 

5/5
księżna Kate
East News

Przypominamy zdjęcie z chrztu księcia Louisa. 

Więcej na temat Księżna Kate