• Rozrywka
Party.pl
Party.pl
Party.pl
  • Newsy
  • TV Show
  • Seriale
  • Styl gwiazd
  • Wideo
  • Gwiazdy
  • Rozrywka
player placeholder
  1. Strona główna
  2. Newsy
  3. Dzieli ich 37 lat, a chcą mieć razem dziecko?! Poznaj historię miłości Karola Strasburgera i pięknej Małgorzaty

Dzieli ich 37 lat, a chcą mieć razem dziecko?! Poznaj historię miłości Karola Strasburgera i pięknej Małgorzaty

Dzieli ich 37 lat, a chcą mieć razem dziecko?! Poznaj historię miłości Karola Strasburgera i pięknej Małgorzaty

Karol Strasburger z Małgorzatą

East News

Anna Kusiak
Opublikowano: 05.04.2018, 10:31
Obserwuj nas w Google

Galeria (7 zdjęcia)

1 / 7
Karol Strasburger z Małgorzatą

East News

Karol Strasburger (70 l.) i piękna Małgorzata Weremczuk (33 l.) są nierozłączni! I mimo że wielu wróżyło im, że ich związek lada moment się rozpadnie, oni dalej mimo przeciwnościom losu darzą się głębokim uczuciem. Małgorzata pomagała Karolowi po stracie żony Ireny uporać się z lękami i smutkiem (Strasburger wspomina zmarłą żonę: Odeszła wspaniała kobieta mojego życia). Ich przyjaźń przerodziła się jednak w coś więcej...

Jak dalej potoczyły się ich losy? Całą historię znajdziesz w naszej galerii.

Zobacz: Finał "Familiady" sprzed 12 lat robi furorę w sieci! To WIDEO obejrzało już blisko milion osób. Zobacz je!

Więcej: Strasburger pierwszy raz o śmierci żony: Człowiek nagle zostaje sam

2 / 7
Karol Strasburger z now? partnerk?

East News

Małgorzata Weremczuk to menadżerka Strasburgera. Po stracie żony Ireny bardzo go wspierała:

Ta dziewczyna sprawiła, że z radością patrzę w przyszłość - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Strasburger.

Przybity Strasburger pierwszy raz na salonach po śmierci żony

3 / 7
Karol Strasburger na planie Familiady

Eastnews

Ona za to powtarzała:

Karol jest jak 40-latek. Ma młodą duszę, jest pełen pasji i aktywności życiowej, która i mnie napędza. Mamy zbliżone marzenia i cele, darzymy się ogromnym szacunkiem - mówiła Małgorzata.

Zmarła żona Karola Strasburgera. Tak wyglądał jej pogrzeb

4 / 7
imgvvHbqJ-8d8665e

Eastnews

Teraz jak podaje "Na żywo", para myśli... o dziecku! Ale na ile jest to prawda? Czasopismo cytuje ich wypowiedzi:

Dziś wiem, że z Małgosią mogę stworzyć nowy, prawdziwy, budowany od fundamentów, ciepły dom - powiedział Strasburger.

Co więcej, Małgorzata zapytana o dziecko, twierdzi że tego nie wyklucza!

Jeśli się tak zdarzy, to cudownie, bo Karol zawsze chciał mieć dzieci.

Karol Strasburger kończy dziś 68 lat! Zobaczcie jak się zmieniał i przypomnijcie sobie jego najlepsze żarty

5 / 7
imgmofYBS-ed99933

Przypomnijmy, Karol Strasburger był związany z Ireną. Jak się poznali?

– Irenę poznałem jakieś 30 lat temu na wyścigach samochodowych, gdzie przyszliśmy jako kibice – opowiadał o żonie Karol Strasburger  – Były podchody. W związku z tym, że byliśmy już w związkach, to nie było to łatwe. Ukradkowe spotkania, telefony. Zajmowała się ekonomią i trochę modą. Fascynowała mnie jej osobowość.

Irena Strasburger zmarła w grudniu 2013 roku.

6 / 7
imgAguRmJ-2f8eb58

AKPA

7 / 7
imgyk0j6S-ddbf85e

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.

związki Karol Strasburger
Zobacz także
page
Tak Cristiano Ronaldo poznał Georginę Rodriguez. Historia jak z bajki
Lenka Klimentova nagle zabrała głos ws. relacji z Janem Klimentem. "Po 17 latach razem..."
Lenka Klimentova nagle zabrała głos ws. relacji z Janem Klimentem. "Po 17 latach razem..."
Mandaryna snuje plany o przyszłości z Michałem Wiśniewskim. Planują zamieszkać razem?
Mandaryna snuje plany o przyszłości z Wiśniewskim. Wyjawiła, czy planują razem zamieszkać
Mandaryna czule o Michale Wiśniewskim. Nie do wiary, co wyjawiła: "Trzymamy się za ręce..."
Mandaryna czule o Michale Wiśniewskim. Nie do wiary, co wyjawiła: "Trzymamy się za ręce..."
Wyszło na jaw, co Kubicka i Zaorski robili wieczorem. Wszystko się nagrało
Wyszło na jaw, co Kubicka i Zaorski robili wieczorem. Wszystko się nagrało
Tomasz Fornal reaguje na plotki o relacji z Jeleniewską. Wymowne słowa siatkarza
Tomasz Fornal reaguje na plotki o relacji z Jeleniewską. Wymowne słowa siatkarza
Bagi zapytany o zaręczyny z Madzią Tarnowską. Jasna deklaracja
Bagi zapytany o zaręczyny z Madzią Tarnowską. Jasna deklaracja
Fornal i Jeleniewska są w związku? Siatkarz zabrał głos i wyjawił prawdę
Fornal i Jeleniewska są w związku? Siatkarz zabrał głos i wyjawił prawdę
Sandra Kubicka nie mogła się powstrzymać. Co za słowa o ukochanym
Sandra Kubicka nie mogła się powstrzymać. Co za słowa o ukochanym
Była żona Marcina Prokopa znów jest zakochana. Pokazała, jak ukochany ją rozpieszcza
Była żona Marcina Prokopa znów jest zakochana. Pokazała, jak ukochany ją rozpieszcza
Adam Zaorski nie wytrzymał. Co za słowa w kierunku Kubickiej
Adam Zaorski nie wytrzymał. Co za słowa w kierunku Kubickiej
Paulina Smaszcz pokazała radosne nagranie z mężczyzną. "Zasłużyłam na ten dzień"
Paulina Smaszcz pokazała radosne nagranie z mężczyzną. "Zasłużyłam na ten dzień"
Joanna Krupa gorzko o kontaktach z byłym mężem: "Bardzo cieżko się dogadujemy
Joanna Krupa gorzko o kontaktach z byłym mężem: "Bardzo ciężko się dogadujemy"
Michał Wiśniewski w ogniu krytyki. Poszło o jego słowa na temat Mandaryny
Michał Wiśniewski w ogniu krytyki za słowa do wokalistki Ich Troje. Nawiązał do Mandaryny
Sylwia Peretti zabrała głos. Pokazała szczęśliwe kadry z mężem
Sylwia Peretti zabrała głos. Pokazała szczęśliwe kadry z mężem
Mocny wpis Poli Wiśniewskiej. Nie przebierała w słowach. "Wszystko, co tracimy..."
Wymowny wpis Poli Wiśniewskiej. Nie przebierała w słowach. "Wszystko, co tracimy..."
Party.pl
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Porady
  • Moje zgody

Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.

©BURDA MEDIA POLSKA SP. Z O. O. 2026

Elle.pl Glamour.pl Cocolita.pl Mamotoja.pl Mojegotowanie.pl National-geographic.pl Polki.pl Kobieta.pl Przyslijprzepis.pl Viva.pl Wizaz.plStory.pl

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.