Sting zrezygnował z występu na Wiktorach 2022! Artysta miał być gwiazdą wieczoru podczas powracającającej po latach gali rozdania nagród dla osobowości telewizyjnych. Impreza, którą organizuje TVP odbędzie się 31 marca i będzie emitowana na antenie Telewizyjnej Jedynki. Kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie z udziałem Stinga, który zapowiedział, że zaśpiewa na gali, jednak teraz okazuje się, że tak się nie stanie!

Reklama

Zobacz także: Kto mógłby zagrać Stinga i Shaggy'ego w filmie? Gwiazdy odpowiadają!

Sting odwołał występ na gali Wiktorów

Kiedy Sting ogłosił swój udział w gali Wiktorów w sieci zawrzało. Sporo gwiazd zwróciło się do artysty, żeby odwołał występ w polskiej telewizji publicznej. Teraz okazuje się, że Sting jednak nie pojawi się na rozdaniu Wiktorów! W mediach pojawiło się oświadczenie wytwórni Universal Music Polska z którego dowiadujemy się, że artysta nie weźmie udziału w gali.

- Sting nie wystąpi na gali rozdania Wiktorów 31 marca, wbrew wcześniejszym planom. Sting koncentruje się na wyczekiwanej przez fanów trasie koncertowej "My Songs", przełożonej z powodu pandemii, oraz premierze singla charytatywnego "Russians (Guitar/Cello Version)", z którego zysk netto wesprze organizację charytatywną Help Ukraine Center. Środki zostaną przekazane poprzez niemiecką fundację charytatywną Ernst Prost "People For Peace – Peace for People"- Onet Kultura cytuje treść oświadczenia.

Scott Kirkland/Picturegroup/Shutterstock/East News

Zobacz także: Czy to koniec współpracy Stinga i Shaggy'ego? Zobaczcie, co zdradzili nam muzycy!

Żałujecie, że Sting nie pojawi się na gali rozdania Wiktorów? Widzieliście nagranie, które kilka dni temu pojawiło się na Instagramie?

Zobacz także

- Cześć Polska! Tutaj Sting. Będę występował na gali Wiktorów w TVP1. Nie mogę się doczekać, kiedy zagram dla was swoje utwory w Warszawie- mówił wówczas Sting.

Reklama

Dziś wiadomo już, że muzyk nie zaśpiewa podczas gali rozdania Wiktorów.

Reklama
Reklama
Reklama