Wojciech Mann, Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk w Szansie na sukces
East News

Steczkowska, Farna, Kulig - one zaczynały karierę w "Szansie na sukces"! Zobacz ich występy

Wojciech Mann, Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk w Szansie na sukces
East News

Program "Szansa na sukces" wraca na antenę TVP! Po kilku latach przerwy hitowe talent-show będzie kontynuowane. Niestety, jak już wiemy w nowych odcinkach nie zobaczymy uwielbianego przez widzów Wojciecha Manna, który prowadził program do 2012 roku. Teraz gospodarzem "Szansy na sukces" będzie Artur Orzech. Premierowa odsłona najnowszej serii show zostanie wyemitowana już 7 kwietnia o godzinie 15:15. Zwycięzcy poszczególnych odcinków wezmą udział w koncercie, którego laureat zaśpiewa podczas festiwalu w Opolu. Czy powracający po latach program znów będzie hitem? Tego dowiemy się za jakiś czas. Teraz zobaczcie, które gwiazdy zaczynały swoją karierę w "Szansie na sukces"! Pamiętacie występy m.in. Ewy Farnej, Kasi Stankiewicz czy Margaret?

Kto zadebiutował w "Szansie na sukces"?

Jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, która wystąpiła w programie "Szansa na sukces" jest Justyna Steczkowska. Artystka wzięła udział w show w 1994 roku - Justyna zachwyciła wszystkich wykonaniem piosenki "Boskie Buenos" z repertuaru zespołu Maanam. Posłuchajcie sami!

Kolejną gwiazdą, która zadebiutowała w "Szansie na sukces" była Ewa Farna. Piosenkarka miała zaledwie 12 lat, kiedy wygrała odcinek w którym uczestnicy wykonywali piosenki napisane przez Jacka Cygana. Zobaczcie występ Ewy sprzed lat!

"Szansa na sukces" otworzyła drzwi do kariery m.in. Kasi Stankiewicz, która zaśpiewała piosenkę zespołu Varius Manx "Zamigotał świat". Kiedy po jakimś czasie z zespołem pożegnała się Anita Lipnicka to właśnie Kasia Stankiewicz zajęła jej miejsce. 

"Szansa na sukces" otworzyła drzwi do kariery również Kasi Cerekwickiej. Piosenkarka wystąpiła w programie w 1997 roku i zaśpiewała piosenkę Ewy Bem "Wyszłam za mąż, zaraz wracam". Zobaczcie, jak wyglądał występ Kasi Cerekwickiej (od 31 minuty nagrania).

Swoją przygodę z show-biznesem od występów w programie TVP zaczęła również Dominika Gawęda, która w 2006 roku właśnie w "Szansie na sukces" wzięła udział w castingu na nową wokalistkę zespołu Blue Cafe. (występ Dominiki zaczyna się w 38 minucie nagrania). 

Pamiętacie, że Joanna Kulig, która dziś odnosi ogromne sukcesy jako aktorka również próbowała swoim sił w programie "Szansa na sukces"? Zobaczcie jej występ z 1998 roku - Joanna Kulig wygrała odcinek w którym uczestnicy śpiewali piosenki Grzegorza Turnaua. 

Czy finaliści najnowszej edycji  programu również odniosą sukces na scenie muzycznej? Tego im życzymy! 

Będziecie oglądać odświeżoną wersję "Szansy na Sukces"? Żałujecie, że w muzycznym programie nie pojawi się już Wojciech Mann?

Wojciech Mann do 2012 roku prowadził "Szansę na sukces".

Kto zastąpi Wojciecha Manna w Szansie na sukces?

Więcej na temat Szansa na sukces
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51