Wojciech Mann, Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk w Szansie na sukces
East News
Newsy

Steczkowska, Farna, Kulig - one zaczynały karierę w "Szansie na sukces"! Zobacz ich występy

Steczkowska, Farna, Kulig - one zaczynały karierę w "Szansie na sukces"! Zobacz ich występy

Program "Szansa na sukces" wraca na antenę TVP! Po kilku latach przerwy hitowe talent-show będzie kontynuowane. Niestety, jak już wiemy w nowych odcinkach nie zobaczymy uwielbianego przez widzów Wojciecha Manna, który prowadził program do 2012 roku. Teraz gospodarzem "Szansy na sukces" będzie Artur Orzech. Premierowa odsłona najnowszej serii show zostanie wyemitowana już 7 kwietnia o godzinie 15:15. Zwycięzcy poszczególnych odcinków wezmą udział w koncercie, którego laureat zaśpiewa podczas festiwalu w Opolu. Czy powracający po latach program znów będzie hitem? Tego dowiemy się za jakiś czas. Teraz zobaczcie, które gwiazdy zaczynały swoją karierę w "Szansie na sukces"! Pamiętacie występy m.in. Ewy Farnej, Kasi Stankiewicz czy Margaret?

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

Kto zadebiutował w "Szansie na sukces"?

Jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, która wystąpiła w programie "Szansa na sukces" jest Justyna Steczkowska. Artystka wzięła udział w show w 1994 roku - Justyna zachwyciła wszystkich wykonaniem piosenki "Boskie Buenos" z repertuaru zespołu Maanam. Posłuchajcie sami!

Kolejną gwiazdą, która zadebiutowała w "Szansie na sukces" była Ewa Farna. Piosenkarka miała zaledwie 12 lat, kiedy wygrała odcinek w którym uczestnicy wykonywali piosenki napisane przez Jacka Cygana. Zobaczcie występ Ewy sprzed lat!

"Szansa na sukces" otworzyła drzwi do kariery m.in. Kasi Stankiewicz, która zaśpiewała piosenkę zespołu Varius Manx "Zamigotał świat". Kiedy po jakimś czasie z zespołem pożegnała się Anita Lipnicka to właśnie Kasia Stankiewicz zajęła jej miejsce. 

"Szansa na sukces" otworzyła drzwi do kariery również Kasi Cerekwickiej. Piosenkarka wystąpiła w programie w 1997 roku i zaśpiewała piosenkę Ewy Bem "Wyszłam za mąż, zaraz wracam". Zobaczcie, jak wyglądał występ Kasi Cerekwickiej (od 31 minuty nagrania).

Swoją przygodę z show-biznesem od występów w programie TVP zaczęła również Dominika Gawęda, która w 2006 roku właśnie w "Szansie na sukces" wzięła udział w castingu na nową wokalistkę zespołu Blue Cafe. (występ Dominiki zaczyna się w 38 minucie nagrania). 

Pamiętacie, że Joanna Kulig, która dziś odnosi ogromne sukcesy jako aktorka również próbowała swoim sił w programie "Szansa na sukces"? Zobaczcie jej występ z 1998 roku - Joanna Kulig wygrała odcinek w którym uczestnicy śpiewali piosenki Grzegorza Turnaua. 

Czy finaliści najnowszej edycji  programu również odniosą sukces na scenie muzycznej? Tego im życzymy! 

Będziecie oglądać odświeżoną wersję "Szansy na Sukces"? Żałujecie, że w muzycznym programie nie pojawi się już Wojciech Mann?

Wojciech Mann do 2012 roku prowadził "Szansę na sukces".

Kto zastąpi Wojciecha Manna w Szansie na sukces?

Ewa Farna jak się zmieniała
YT/Instagram
Newsy
"Szansa na sukces", wypadek, trudny związek - poznaj wszystkie tajemnice Ewy Farnej!
"Szansa na sukces", wypadek, trudny związek - poznaj wszystkie tajemnice Ewy Farnej!

Ewa Farna kończy dziś 25 lat. I choć wokalistka jest jeszcze bardzo młodziutka, ma na swoim koncie już wiele sukcesów oraz przełomowych momentów. Pierwszym z nich okazał się udział w show "Szansa na sukces". Ewa miała 12 lat, jak pojawiła się w programie "Szansa na sukces". Jak jej poszło? Co potem wydarzyło się w jej życiu, co długo było komentowane w mediach? I jak wyglądało jej życie prywatne zanim poznała Martina Chobota i wyszła za niego? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wideo! A Ewie życzymy wszystkiego dobrego!   Zobacz:  Najpierw nowe show, potem ciąża. Ewa Farna podjęła  decyzję  o tym, kiedy zostanie mamą...   Ewa Farna w "Szansie na sukces"

Adriana Kalska bez makijażu
TV-Show
Adriana Kalska wystąpiła w "Szansie na sukces" 8 lat temu. Ciężko ją rozpoznać!
Adriana Kalska wystąpiła w "Szansie na sukces" 8 lat temu. Ciężko ją rozpoznać!

Adriana Kalska udowodniła swój talent wokalny w jednej z edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ale okazuje się, że osiem lat temu serialowa Iza z "M jak miłość" pojawiła się w innym popularnym programie - "Szansa na sukces"! W sieci krąży nagranie z 25-letnią wówczas aktorką. Jak kiedyś wyglądała? Adriana Kalska w "Szansie na sukces"! W "Szansie na sukces" karierę rozpoczynały największe gwiazdy polskiej sceny - m.in. Justyna Steczkowska, Ania Wyszkoni czy Kasia Stankiewicz. Ale w programie TVP 2 brały również udział popularne aktorki - m.in. Joanna Kulig. Okazuje się, że również Ada Kalska próbowała tam swoich sił! Partnerka Mikołaja Roznerkiego wystąpiła w odcinku specjalnym podczas którego wspominano Andrzeja Zauchę. Wykonała wielki hit "Byłaś serca biciem". Uwagę zwraca nie tylko jej piękny głos, ale i wygląd - nie da się ukryć, że Adriana sporo się zmieniła!  Pamiętacie jej występ? Adriana Kalska związana jest z Mikołajem Roznerskim! Niedawno pokazali zdjęcia ślubne z kościoła, ale oczywiście chodziło o ślub w serialu "M jak miłość".   

Izabela Zalewska wygrała "Szansę na sukces"
Facebook
Newsy
Izabela Zalewska wygrała "Szansę na sukces" i wystąpi na festiwalu w Opolu! Posłuchajcie jak śpiewa!
Finał "Szansy na sukces" już za nami"! Kto zachwycił w ostatnim odcinku muzycznego talent-show i teraz zaśpiewa na festiwalu w Opolu?

Finał "Szansy na sukces" już za nami"! Kto zachwycił w ostatnim odcinku muzycznego talent show i teraz zaśpiewa na festiwalu w Opolu? W miniony weekend widzowie telewizyjnej Dwójki zobaczyli finałowe zmagania uczestników "Szansy na sukces". W ostatnim odcinku wystąpiło 11 początkujących wokalistów, którzy zaśpiewali razem z gwiazdami. Na swoich faworytów głosowali widzowie, którzy zdecydowali, że program powinna wygrać Izabela Zalewska! Teraz zwyciężczyni show weźmie udział w koncercie Debiuty podczas 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.  Izabela Zalewska - kim jest zwyciężczyni "Szansy na sukces"? Izabela Zalewska wystąpiła w odcinku, w którym uczestnicy śpiewali piosenki Alicji Majewskiej. W wielkim finale Izabela znów zachwyciła swoim głosem i wygrała najnowszą edycję "Szansy na sukces"! Kim jest zwyciężczyni show? Jak czytamy na Facebooku, Izabela Zalewska pochodzi z małej miejscowości Marzenin koło Wrześni, ale od kilku lat mieszka w Poznaniu. Jest absolwentką Akademii Muzycznej, dyrygentką chóralną i zapalonym sportowcem. Izabela Zalewska w wielkim finale zaśpiewała piosenkę "Jeszcze się tam żagiel bieli" z repertuaru Alicji Majewskiej i wygrała muzyczne talent show. Teraz zwyciężczyni "Szansy na sukces" wystąpi na festiwalu w Opolu w 2020 roku.  Oglądaliście finał "Szansy na sukces"? Zobaczcie występ, który zagwarantował Izabeli Zalewskiej wejście do ścisłego finału show TVP2!  Gratulujemy! Zobacz także:  Steczkowska, Farna, Kulig - one zaczynały karierę w "Szansie na sukces"! Zobacz ich występy Izabela Zalewska wygrała "Szansę na sukces" Zwyciężczyni show wystąpi na festiwalu w Opolu  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner