Doda przyćmiła wszystkich na Fryderykach? Artystka pojawiła się dziś na wielkiej gali podczas której razem ze Smolastym zaśpiewa wielki hit "Nim zajdzie słońce". Doda na imprezie w Gliwicach zaskoczyła swoim wyglądem. Tylko spójrzcie na stylizację i fryzurę gwiazdy. Doda wie, jak zwrócić na siebie uwagę.

Reklama

Doda oczarowała swoim wyglądem na Fryderykach

Już dziś wieczorem, w piątek 22 marca, poznamy laureatów prestiżowych nagród muzycznych Fryderyki. Niestety, wśród nominowanych nie znaleźli się Doda i Smolasty, którzy mają na swoim koncie wielki przebój "Nim zajdzie słońce". W rozmowie z nami Doda nie ukrywała, że dla Smolastego to był cios. I chociaż duet nie odbierze dziś nagrody, to usłyszymy ich hit na wielkiej gali.

Doda pojawiła się na Fryderykach w odważnej kreacji i zaskakującej fryzurze!

Doda na Fryderykach 2024
Podlewski/AKPA

Doda zaskoczyła wszystkich i zaprezentowała się w krótkich włosach z grzywką. Tak krótkiej fryzury gwiazda jeszcze nie miała! Myślicie, że to zmiana na stałe? A może artystka zdecydowała się na perukę? Jedno jest pewne- Doda na ściance zwracała na siebie uwagę i była w centrum uwagi. Spójrzcie również na jej stylizację!

Doda na Fryderykach 2024
Podlewski/AKPA

Doda postawiła na odważną suknię w wycięciami w ognistym, czerwonym kolorze. Wyglądała jak milion dolarów!

Zobacz także
Reklama

Podoba się Wam look gwiazdy?

Doda na Fryderykach 2024
AKPA
Doda na Fryderykach 2024
AKPA
Reklama
Reklama
Reklama