Party Stories
Gwiazdy Sopot Top of the Top Festival 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Drugi dzień festiwalu ToTT w Sopocie od kulis: Gwiazdy na scenie i ściankach [WIDEO]

Kto zaczarował sopocką publiczność?

W sobotę w Sopocie odbył się drugi dzień festiwalu Top of the Top 2013. Widzowie na scenie mogli podziwiać kilku zagranicznych wykonawców i przede wszystkim najpopularniejsze rodzime gwiazdy. Przypomnijmy: Wysyp polskich gwiazd drugiego dnia festiwalu w Sopocie

Bezsprzecznie najwięcej emocji wzbudził mini-recital Edyty Górniak, a także występy Margaret i Honoraty Skarbek, która zaprezentowała zupełnie nowy wizerunek. Publiczność żywo reagowała też na przeboje słynnego DJ Bobo.
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Szymon Majewski na Top Trendy 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
TYLKO U NAS: Czy Szymon Majewski przejdzie do Polsatu?
Dziennikarz zdradza nam swoje plany

Pierwszy dzień festiwalu Top Trendy 2013 w Sopocie stał przede wszystkim pod znakiem koncertu TOP i jubileuszowych koncertów Big Cyca i zespołu HEY. Przypomnijmy: Tak wyglądał pierszy dzień Festiwalu Top Trendy 2013 Jednym z niespodziewanych gości festiwalu był Szymon Majewski , który wystąpił w specjalnej roli w trakcie show grupy Big Cyc. W rozmowie z AfterParty.pl Majewski zdradził skąd wziął się pomysł pojawienia w Sopocie i czy planuje dłuższą współpracę z telewizją Polsat. Zobacz wideo: Zobacz też galerię zdjęć z pierwszego dnia festiwalu Top Trendy 2013 w Sopocie:

Zespół Szwagierkolaska na Top Trendach 2015
ONS
Newsy
W poprzednich latach Górniak i Steczkowska, a teraz? Wiemy, kto będzie obchodził jubileusz w Sopocie
Wybór tego artysty wzbudzi emocje

Wczoraj poznaliśmy listę gwiazd, która pojawi się na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas festiwalu Top Trendy 2015. Wśród 30 artystów zobaczymy m.in. Sylwię Grzeszczak, Annę Wyszkoni, Kamila Bednarka czy Margaret. Przypomnijmy: Znamy gwiazdy Sopot TopTrendy Festiwal 2015! Wystąpi ponad 30 artystów Tradycją już jest, że na festiwalu w Sopocie odbywa się czyjś okrągły jubileusz. W poprzednich latach w Sopocie świętowała m.in. Edyta Górniak, Kasia Nosowska i Hey, a rok temu - zjawiskowa Justyna Steczkowska. Kogo w tym roku będziemy mogli posłuchać? Podczas pierwszego dnia będziemy bawić się z okazji 20-lecia zespołu... Szwagierkolaska, który planuje wielki powrót na scenie.Grupa założona przez Muńka Staszczyka i Andrzeja Zeńczewskiego w 1995 roku na pewno porwie sopocką publiczność przebojem "U cioci na imieninach". Podoba wam się ten wybór? Zobacz: Gwiazdy w tłumie fanów na festiwalu Top Trendy Gwiazdy na Top Trendach:

Kulisy festiwalu Sopot Top of The Top 2013
ONS
Newsy
Festiwal ToTT w Sopocie od kulis: Gwiazdy pozują do zdjęć [WIDEO]
Kto przyciągnął największą uwagę paparazzi?

W piątek w Sopocie odbył się pierwszy koncert w ramach festiwalu Top of The Top 2013. Widzowie mogli podziwiać światowe gwiazdy wykonujące największe przeboje lat 80-tych, a także konkurs, który wyłonił najpopularniejszego artystę europejskiego. Przypomnijmy: Plejada gwiazd na Sopot Top of the Top Festival 2013 Publiczność najbardziej żywo zareagowała na ikony lat 80-tych: Belindę Carlisle , Ricka Astleya czy Helenę Vondrackovą . Zachwycili również młodzi wykonawcy z Europy, m.in. Loreen , Amy MacDonald czy Imany . Na kolana występami powaliła też Edyta Górniak . Redakcja AfterParty.pl jest w Sopocie i z naszą kamerą byliśmy za kulisami festiwalu. Odwiedzimy także dzisiejszy koncert :)

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner