Małgorzata Socha Baby Shower Małgorzaty Sochy, jak będzie miała na imię jej córeczka? Małgorzata Socha babyshower Małgorzata Socha babyshower Małgorzata Socha babyshower
Małgorzata Socha
Oryginalnie!
1/5
Małgorzata Socha

Małgorzata Socha już niebawem po raz trzeci zostanie mamą (Ale brzuszek! Socha podkreśla ciążowe krągłości w sukience polskiej marki! Jest przeceniona!). Socha, według wcześniejszych doniesień, miała urodzić córeczkę i wszyscy zastanawiali się jak da jej na imię. Pewną podpowiedzią (a może nawet odpowiedzią!)  na pytanie o płeć i imię dziecka może być jedno ze zdjęć z baby shower Sochy, które odbyło się kilka dni temu. Socha razem z przyjaciółkami już teraz świętowała narodziny swojej trzeciej pociechy, które zbliżają się wielkimi krokami.

 

Na jednym ze zdjęć pojawił się napis z tajemniczym imieniem... Bardzo rzadkim i niespotykanym! Czy właśnie tak Socha da na imię swojemu dziecku?

 

Przekonacie się, przechodząc na następny slajd w naszej galerii!

2/5
Baby Shower Małgorzaty Sochy, jak będzie miała na imię jej córeczka?

Na baby shower Małgorzaty Sochy dominował kolor niebieski, i próżno było szukać koloru różowego, który pojawiał się w zdecydowanej mniejszości. Czy to oznacza, że Socha urodzi chłopca? Kolejnym ważnym szczegółem może być fakt, że na jednym ze zdjęć widać napis "Konfacel Baby Shower"! Czy Małgosia da na imię swojemu dziecku oryginalne imię Konfacel?!

 

Wśród głosów dotyczących imienia dziecka Sochy pojawiła się jeszcze jedna teoria! Jaka? 

3/5
Małgorzata Socha babyshower
Instagram

Chodzi o popularną dziecięcą wyliczankę! Przyjrzyjcie się - pada tu oprócz imienia Konfacel - imię Misia (Michalina) i Kasia (Katarzyna).

Trąf, trąf, Misia Bela, 
Misia Kasia, konfacela, 
Misia A, Misia Be, 
Misia Kasia, konface.

A może Socha nazwie swoją córeczkę Michalina Katarzyna (oczywiście jeśli będzie to dziewczynka! ;)) ?

 

Jak myślicie? Byłoby całkiem słodko: Basia, Zosia i... Misia!

 

Zobacz: Ciąża krok po kroku – 3 trymestry, czyli 9 miesięcy, czyli 40 tygodni

4/5
Małgorzata Socha babyshower
Instagram

Małgorzata Socha ma już dwie córeczki: Zosię i Basię.  (Zobacz: Małgorzata Socha po raz PIERWSZY pokazała zdjęcie z najmłodszą córką! "Boski czas z rodziną")

5/5
Małgorzata Socha babyshower
Instagram
Więcej na temat Małgorzata Socha