Weronika Rosati z mamą i córką
1/4
Weronika Rosati z mamą i córką

 

Weronika Rosati ma za sobą bardzo trudne chwile. Po tym, jak urodziła wymarzoną córeczkę rozstała się z partnerem, Robertem Śmigielskim. Ostatnio, po kilku miesiącach od tamtych wydarzeń, Weronika Rosati w rozmowie z magazynem "Gala" powiedziała wprost, że bardzo żałuje, że związała się ojcem swojej córki. 

Uznałam, że Ela będzie miała lepsze życie, jeżeli wychowa się w innym domu. Przyznaję jednak, że jest to moja największa porażka życiowa, że podjęłam złą decyzję, wchodząc w ten związek- przyznała aktorka. 

Weronika Rosati nie zamierza się jednak poddawać i robi wszystko, żeby jej córka miała szczęśliwe dzieciństwo. Aktorka wróciła do pracy na plan "M jak miłość", a w opiece nad małą Elizabeth pomaga jej mama, Teresa Rosati. 

Ostatnio paparazzi spotkali Weronikę z córką i mamą. Zobaczcie ZDJĘCIA! Elizabeth to już duża dziewczynka. Weronika wygląda zaś na naprawdę smutną.

Zobacz także: Weronika Rosati bardzo ostro rozlicza byłego partnera w nowym wywiadzie!

2/4
Weronika Rosati

 

Weronika Rosati została mamą ponad rok temu. Ostatnio aktorka świętowała pierwsze urodziny małej Elizabeth. Gwiazda przygotowała dla swojej córki piękny prezent, który jednak nie spodobał się Magdzie Gessler... Zobacz: Gessler skrytykowała Rosati za prezent dla córki! Mistrzowska riposta Weroniki

3/4
Weronika Rosati z córką

 

Jak widać, Elizabeth to już duża dziewczynka! 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Weronika Rosati komentuje kłótnię z Magdą Gessler na Instagramie!

4/4
Weronika Rosati z mamą i córką
Więcej na temat Weronika Rosati