Serwis PARTY.PL świętuje 3. urodziny! Sprawdź, które gwiazdy wzięły ślub właśnie w 2015 roku! ZDJĘCIA Halina Mlynkova w ślubnej sukni i Leszek Wronka Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami! Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula w szarych marynarkach Agnieszka Hyży świętuje trzecią rocznicę ślubu z Grzegorzem
Serwis PARTY.PL świętuje 3. urodziny! Sprawdź, które gwiazdy wzięły ślub właśnie w 2015 roku! ZDJĘCIA
Zobacz ZDJĘCIA
1/8
Serwis PARTY.PL świętuje 3. urodziny! Sprawdź, które gwiazdy wzięły ślub właśnie w 2015 roku! ZDJĘCIA

 

Serwis Party.pl świętuje właśnie swoje 3. urodziny! Przez ten czas byliśmy świadkami wielu zaskakujących zwrotów akcji w polskim (i nie tylko) show-biznesie. 2015 rok był także szczęśliwy dla kilku znanych par, które właśnie wtedy stanęły na ślubnym kobiercu. Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży, Halina Mlynkova i Leszek Wronka czy też Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula - to tylko kilka przykładów małżeństw, które w tym roku świętują swoją 3. rocznicę "powstania". Kto jeszcze wziął ślub w 2015 roku? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Śluby, rozstania, romanse... Jak dobrze znasz polski show-biznes? Sprawdź się w naszym urodzinowym QUIZIE!

2/8
Halina Mlynkova w ślubnej sukni i Leszek Wronka
East News

 

Halina Mlynkova i Leszek Wronka

 

14 lutego 2015 roku to ważna data dla Halinki Mlynkovej i Leszka Wronki. W tym dniu zakochani ślubowali sobie miłość aż po grób. Piękna uroczystość odbyła się w Pradze w klasztorze benedyktynów pw. św. Markety w Břevnovie. Razem z nimi świętowało aż... 700 gości! Halina i Leszek chcieli, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Piękna piosenkarka na tę okazję wybrała aż 3 kreacje! Zakochani wciąż są szczęśliwi i razem wychowują dzieci z poprzednich związków. Życzymy im jeszcze więcej wspólnych, radosnych chwil! 

3/8
Antonina Turnau i Marek Kondrat zostaną rodzicami!

 

Antonina Turnau i Marek Kondrat

 

Ta para od początku wywoływała sporo kontrowersji! Nie dość, że Marek Kondrat jest starszy od Antoni aż o 38 lat, to jeszcze od dawna był przyjacielem jej ojca! Mimo wszystko para nie zważała na obelgi hejterów i wspólnie dążyła do swojego szczęścia. Ostatecznie Marek Kondrat i Antonina Turnau zostali małżeństwem 19 września 2015 roku. Skromna uroczystość odbyła się w Krakowie. Z kolei przyjęcie weselne wyprawiono w knajpce prowadzonej przez aktora. Czas mija, a oni nadal są w sobie szaleńczo zakochani. Na początku 2018 roku na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko. Gratulujemy! 

4/8
Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula w szarych marynarkach
ONS

 

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula

 

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula również zdołali ukryć niemal do ostatniej chwili swój ślub. Para była przygotowana na atak paparazzi. Zakochani wynajęli bowiem ochroniarzy, którzy osłaniali ich parasolami i utrudniali zrobienie zdjęć. Na pięknej uroczystości pojawiły się również inne znane gwiazdy. Wśród gości można było wypatrzeć między innymi Andrzeja Nejmana z żoną, Pawła Małaszyńskiego z małżonką, czy też Kasię Glinkę z partnerem. Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula doczekali się już pierwszej pociechy. Trzymamy za nich kciuki!

5/8
Agnieszka Hyży świętuje trzecią rocznicę ślubu z Grzegorzem

 

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży

 

Agnieszka i Grzegorz przechytrzyli dziennikarzy i wzięli ślub w tajemnicy. Para ślubowała sobie miłość aż po grób w bardzo romantycznych okolicznościach. Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży pobrali się bowiem w Rzymie! Razem ze swoimi najbliższymi bawili się podczas kolacji na dachu hotelu Victoria na Via Campania. Później impreza przeniosła się na Compo de'Fiori. Agnieszka i Grzegorz Hyży wciąż nie widzą poza sobą świata! Bardzo lubimy tę parę :) 

6/8
Mila Kunis, Ashton Kutcher
SPLASH NEWS/EAST NEWS

 

Mila Kunis i Ashton Kutcher

 

Ich związek nie należał do najłatwiejszych. Mila Kunis i Ashton Kutcher poznali się w 1998 roku podczas pracy na planie serialu "Różowe lata 70.". Wtedy między nimi nie zaiskrzyło. Dopiero w 2012 roku aktorzy zapałali do siebie uczuciem. Jednak sprawę utrudniał fakt, że Ashton Kutcher był wtedy związku z dużo starszą od siebie Demi Moore. Aktor zakończył jednak tę relację i dwa lata później poprosił o rękę Milę Kunis. Ich ślub odbył się w tajemnicy w lipcu 2015 roku. Teraz para żyje szczęśliwie wychowując dwójkę dzieci. 

7/8
Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop w ślubnej sukni
East News

 

Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop

 

Związek ze sporo młodszą od dziennikarza kobietą okazał się być dla niego zbawiennym. Para poznała się w Krakowie. Andrzej Sołtysik był wtedy na zakręcie. Nie było tajemnicą, że dziennikarz zmagał się z uzależnieniem od alkoholu, przez co stracił pracę w TVN-ie. Patrycja dała mu siłę do walki. To dzięki niej stanął na nogach. W maju 2015 roku para zalegalizowała swój związek. Patrycja już wtedy była w ciąży. Kilka miesięcy później na świecie pojawił się ich ukochany synek, Staś. Teraz para dzieli życie między Krakowem a Warszawą. 

8/8
Anna Kerth w ślubnej sukni i Michał Gosiewski
East News

 

Anna Kerth i Michał Gosiewski


Annę Kerth i Michała Gosiewskiego połączyła wspólna praca. Zakochali poznali się bowiem na planie serialu "Na Wspólnej". Aktorka od lat wciela się tam w postać Gosi Zimińskiego. Z kolei Michał pracował tam jako dźwiękowiec. Para pobrała się w 2015 roku. Anna Kerth na tę okazję wybrała klasyczną suknię od Violi Piekut. Niedawno na świecie pojawiła się ich pierwsza pociecha. Gratulujemy! :)

Więcej na temat urodziny Party.pl