Anna Kerth, gwiazda "Na Wspólnej", która gra serialową Gosię, urodziła! Aktorka właśnie pochwaliła się w mediach społecznościowych, że została mamą. Anna Kerth urodziła synka! Co napisała świeżo upieczona mama?

Reklama

Anna Kerth z "Na Wspólnej" urodziła syna

Nigdy nie lubiłam robić sensacji medialnej ze spraw, które dotyczą bezpośrednio mojej prywatności. Dzielę się z Wami informacjami o sobie i swoim życiu zarówno prywatnym, ale przede wszystkim zawodowym poprzez media społecznościowe w taki sposób, w jaki uważam za stosowny i wystarczający. (...)

Dziś z wielką radością chcę dać Wam znać, że niedawno na świat przyszedł mój syn. Nie pytajcie o więcej - wszystko w swoim czasie… Są pytania, które na etapie ciąży a także chwilę po mogą być, delikatnie mówiąc, denerwujące. Zwalcie na hormony albo co tam chcecie. (...)

Jesteśmy razem z moim mężem Michałem szczęśliwi i napajamy się każdą chwilą spędzoną z naszym nowym członkiem rodziny.
Zawodowo byłam aktywna do końca, choć medialnie tak to nie wyglądało. Powrót.. Wiecie jak to jest z planowaniem… „Jeśli nie wiesz jak rozśmieszyć Boga, powiedz Mu o swoich planach” ;)
Zobaczymy... - napisała aktorka na Facebooku (pisownia oryginalna).

Aktorka Anna Kerth czuje się świetnie i podziękowała w szczególności lekarzom i szpitalowi gdzie rodziła.

Szczególne podziękowania chcę skierować do personelu medycznego Oddziału Ginekologicznego Szpital Praski w Warszawie im. Przemienienia Pańskiego w Warszawie. Dziękuję im za opiekę, cierpliwość i dyskrecję a przede wszystkim normalne, rzetelne i profesjonalne traktowanie. (...)

Wszystkich pozdrawiam serdecznie! Trzymajcie za mnie/ nas kciuki w tej jak to mówią „najważniejszej roli” w życiu. :) - czytamy na Facebooku aktorki.

Aktorka nie pokazała na razie synka. Wszystkie chwile z dzieckiem zostawia dla siebie...

Zobacz także: Dzisiaj ważny dzień dla Anny Kerth! Gwiazda "Na Wspólnej" wzięła ślub ZDJĘCIA

Anna Kerth długo ukrywała swoją ciąże, dopiero na jednym z eventów był zauważalny brzuszek aktorki.

Zobacz także

Anna Kerth razem z mężem Michałem zostali rodzicami synka.

Instagram

Reklama

Anna Kerth jeszcze nie wie kiedy wróci na plan "Na Wspólnej". Jej postać w serialu też była w ciąży, jak potoczą się zatem jej losy?

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama