Karol pokazał zdjęcia z wakacji z Laurą
@karol.maciesz, Instagram
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol o związku z Laurą: "Dla mnie te 365 dni były darem"

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rok temu zdecydował się na poważne zmiany w życiu. Po rozwodzie z Igą związał się z Laurą! Co o niej mówi?

Rok temu Karol Maciesz z ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił odmienić swoje życie o 180 stopni. I rzeczywiście, udało mu się to jak nikomu innemu. W show wziął ślub z Igą - to małżeństwo nie przetrwało, ale dzięki producentom Karol i tak jest dziś bardzo szczęśliwy. Wszystko dzięki Laurze, którą poznał w trakcie emisji programu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka poradziła sobie z rozstaniem? "Było ciężko"

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dziękuje producentom, że mógł poznać Laurę

Tego obrotu spraw nie spodziewali się pewnie sami zainteresowani, a na pewno nie widzowie. Maciej, który w show ożenił się z Igą, po rozwodzie z uczestniczką, związał się z Laurą. Ta z kolei w tej samej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" była w związku małżeńskim z Maciejem. Prawdziwy mezalians, na szczęście z happy endem, przynajmniej dla Laury i Karola. Para poznała się w trakcie emisji poprzedniej edycji, a spotkali się na początku marca 2021 po tym, jak Karol zaprosił Laurę na Facebooku. Już na drugiej randce całowali się, szybko też ze sobą zamieszkali! Teraz uczestnik show podsumował, jak zmieniło się jego życie, odkąd wziął udział w programie:

Rok. Pewien czas naszego życia. Jedni stwierdzą, że jest to krótki moment egzystencji. Inni leniwie czekają na jego zakończenie i nowe szanse które da im kolejny okres. Dla mnie te 365 dni były darem, którego sam sobie zasponsorowałem... jedną decyzją, chęcią zmiany i zakończenia bezczynności poprzednich lat...

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej komentuje romantyczne zdjęcie Laury opublikowane przez Karola!

Karol ze

W dalszej części wpisu Karol dziękuje producentom, że mógł poznać Laurę, przy okazji zastanawia się, co byłoby, gdyby od razu to z nią stanął na ślubnym kobiercu w "Ślubie od pierwszego wejrzenia":

Rok temu mogłem stanąć u boku tej osoby... Pokazać wam, że uczucie rodzące się między dwojgiem osób może być na tyle silne by wprowadzać zmiany. Zmiany w sobie, w swoim otoczeniu, w drugiej osobie. Poczuć, że jest się ważnym i pokazać, że codzienność przy tej drugiej połówce nabiera coraz ciekawszych, nieznanych do tej pory dla mnie barw. Choć poznałem Laurę w dość nieoczywistych okolicznościach to wiem, że przy jej boku mogę spędzać codzienność bez żadnych zmartwień, wiedząc, że i ja i Ona myślimy MY nie JA. Jedyne co mogę dodać to ogromnie się cieszę za szansę którą dałem sobie. Magdzie, Piotrowi , Panu Profesorowi i ekipie podziękować za to, że uwierzyli w moją osobę kwalifikując mnie do programu i dali kopa do dalszego działania. I za to, że Laura też się tam znalazła, bez Was ciężko byłoby mi ją odnaleźć na tym Śląsku 🙂

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" Karol i Laura są już po ślubie? "Chyba jest czego gratulować?"

Laura i Karol ze
Instagram @lori.label.love

Tymczasem byli małżonkowie Laury i Karola, czyli Maciek i Iga, bawią się doskonale w swoim towarzystwie! Jak myślicie, czy kiedyś dojdzie do spotkania całej czwórki i żadne z nich nie będzie rozpamiętywać przeszłości? 

Iga i Maciej ze Ślubu od pierwszego wejrzenia spotkali się
Instagram

Laura i Karol podczas ślubu w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Mat. prasowe
TV-Show
Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem? Fani mają na to dowody!
Czy to możliwe, że Laura i Karol, którzy w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" nie znaleźli miłości, postanowili poszukać uczucia u siebie nawzajem? Widzowie nie mają wątpliwości.

Laura i Karol nie zdołali zbudować szczęśliwego związku w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli spokojnego i łagodnego usposobieniem Karola z otwartą i emocjonalną Igą, zaś dominującą Laurę dobrali do ugodowego i pogodnego Maćka. Te połączenia wzbudziły na początku sezonu wielkie emocje wśród fanów. Widzowie denerwowali się na ekspertów, sądząc, że bardzo się pomylili. Eksperci są jednak innego zdania i utrzymują, że ich wybory dobrze prosperowały. Jeśli ktoś z widzów zastanawiałby się, jak wyglądałaby para Laury i Karola to możliwe, że niedługo się o tym dowiemy. Fani są bowiem pewni, że tych dwoje łączy prawdziwy romans! Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą? Widzowie są pewni, że tak! Ma o tym świadczyć kilka rzeczy, które da się wytropić przez media społecznościowe Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Przede wszystkim uwagę widzów przykuło jedno ze zdjęć Laury, na którym pozuje ze swoim psem. W telewizorze odbija się cień sylwetki, która zdaniem fanów jest identyczna jak postura Karola! To jednak nie wszystko. Bardziej dociekliwi zauważyli, że Karol, który jest posiadaczem dwóch różnych kont na Instagramie, z obu obserwuje Laurę, co może świadczyć o zainteresowaniu uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Laurą.  Karol obserwuje Laurę z dwóch swoich kont. Nikogo innego w ten sposób nie dodał - piszą fani. Choć dowody wydają się być niezobowiązujące i nie jakieś poważne, fani rzadko się mylą w swoich domysłach. W mediach społecznościowych nic się nie ukryje. Niektórzy sądzą także, że widzieli Laurę i Karola na żywo i widać było, że mają się ku sobie. Jak myślicie, czy uczestnicy pasowaliby do siebie? Ciekawe, jak na ich...

Laura i karol ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram / karol.maciesz
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej komentuje romantyczne zdjęcie Laury opublikowane przez Karola!
Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się zdjeciem z romantycznego wieczoru z Laurą. Internautów zaskoczyła reakcja byłego męża uczestniczki, Macieja! Kibicuje parze czy wręcz przeciwnie?

Uczucie Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozkwita, a para coraz chętniej dzieli się z Internautami romantycznymi zdjęciami, na których widać, że są naprawdę szczęsliwi. Niedawno Karol po raz pierwszy opublikował wspólne zdjęcie z Laurą i opisał je jednym słowem "miłość". Teraz uczestnik 5. edycji kontrowersyjnego eksperymentu pokazał, jak spędzają wspólne wieczory, a ku zaskoczeniu fanów programu, zdjęcie skomentował Maciej! Jaka była jego reakcja? Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje romantyczne zdjęcie Laury opublikowane przez Karola! Związek Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  to największa niespodzianka 5. edycji. Początkowo oboje zostali połączeni w pary z innymi uczestnikami, ale szybko okazało się, że te relacje nie przetrwają. Jednak miłość wygrała i dziś Laura i Karol są szczęśliwi i planują wspólną przyszłość. Przystojny kucharz właśnie pochwalił się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem Laury i napisał, że chciałby zatrzymać te chwile: #zatrzymacchwile #nicdodaćnicująć - napisał na Instagramie. Internauci zauważyli, że Maciej polubił zdjęcie Laury opublikowane przez Karola i wygląda na to, że kibicuje parze. Fani programu nie mają wątpliowści, że były mąż Laury tą reakcją udowodnił swoją klasę. Zresztą Maciej Książek od początku cieszy się ogromną sympatią fanów i pokazał się w programie od najlepszej strony, a teraz udowadnia, że faktycznie zależy mu na szczęściu byłej żony! Maciek polubił Twoje zdjęcie Laury..., to się nazywa klasa Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej żałuje udziału w programie? Zabrał głos Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie kryje swojego szczęścia i coraz...

Karol staje w obronie Laury ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
karol.maciesz,lori.label.love/Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nazwali Laurę "żenadą". Riposta Karola mistrzowska!
Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają wielu fanów ale często mierzą się z krytyką. Jednak internauta, który zaatakował Laurę, został od razu uciszony!

Karol i Laura coraz chętniej chwalą się swoją miłością na Instagramie. Para na początku bardzo ukrywała swoje uczucie. Oczywiście na trop, że tych dwoje łączy coś więcej wpadli spostrzegawczy fani, którzy szybko znaleźli dowody na to, że tak zaskakująco potoczyły się losy bohaterów 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć pod wspólnymi zdjęciami pary znajdziemy raczej komentarze w któryh fani piszą: "od początku powinniście być razem!" to znajdują się także sceptycy, którzy wciąż mają żal do Laury za to, jak potraktowała Macieja, z którym była w małżeństwie. Co na to Karol? "Ślub od pierwszego wejrzenia" Karol broni Laury przed fanami Historia Laury i Karola należy do wyjątkowo romantycznych. Oboje zdecydowali się na udział w " Ślubie od pierwszego wejrzenia " bo marzyli o znalezieniu prawdziwej miłości i założeniu rodziny. Dopasowanie par przez ekspertów wzbudziło ogromne emocje wśród fanów , którzy uważali, że popełniono ogromny błąd. Okazuje się, że wielu widzów już wcześniej zauważyło, że Laura i Karol byliby doskonałą parą. Jednak według ekspertów Karol został sparowany z Igą, z którą stworzył najbardziej kontrowersyjny związek w historii programu, zaś Laura związała się z Maćkiem, uczestnikiem o wielkim sercu, którego fani pokochali od razu! W przypadku Karola związek skończył się definitywnym rozwodem , a znajomość z Igą została ostatecznie przerwana . Laura zaś zakończyła swoją relację z Maćkiem bardzo szybko po finale, bo jak przyznała, nie była w stanie się w nim zakochać i w jej małżeństwie zwyczajnie zabrakło uczuć z jej strony.  Jak się okazuje, są fani, którzy mają wciąż za złe Laurze, że nie doceniła ogromnego serca Maćka i jego wielkiego uczucia i oddania....

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak