Party Stories
Szczegóły ślubu Marcina Mroczka
ONS
Newsy

Ślub Mroczka: Gdzie wyprawi wesele i ile na nie wyda?

Aktor wybrał znany dowrek

Informowaliśmy już, że tego lata odbędzie się kolejny ślub w polskim show-biznesie. Tym razem na ślubnym kobiercu stanie Marcin Mroczek z partnerką. Przypomnijmy: Marcin Mroczek żeni się! Kim jest jego narzeczona?

Ceremonia zbliża się wielkimi krokami, bo ma odbyć się już w lipcu. W mediach pojawia się też coraz więcej informacji i szczegółów dotyczących samego ślubu i wesela. Jak podaje Super Express, Mroczek i narzeczona zaplanowali uroczystość na 200 osób, a wesele odbędzie się w Dworku Many - telewidzom znanym z serialu "Złotopolscy". Zabawa i jedzenie ma być utrzymana w tradycyjnym, polskim stylu. Aktor zamierza przeznaczyć na ślub i wesele ponad 70 tysięcy złotych.

Myślicie, że po ślubie Marcin Mroczek pokaże żonę na którejś z okładek?

Ślub Marcina Mroczka

Marcin Mroczek na koncercie Rafała Brzozowskiego

Zobacz też zdjęcia ze ślubu innej polskiej gwiazdy - Joanny Krupy:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ślub Marcina Mroczka
AKPA/sreen Fakt.pl
Newsy
Mroczek już po ślubie! Tak wygląda jego żona
Jak wyglądała ceremonia i ilu gości zaprosili?

W tym roku w show-biznesie mamy nie tylko baby-boom, ale i wysyp ślubów. Dziś w kościele w Tarczynie pod Warszawą sakramentalne "Tak" powiedział Marcin Mroczek . Aktor po 5 latach znajomości ożenił się z piękną brunetką o imieniu Marlena. Zobacz: Marcin Mroczek żeni się! Kim jest jego narzeczona? Do dziś Marcin ukrywał przed mediami swoją ukochaną. Teraz Marlena z pewnością będzie częściej pojawiała się u boku gwiazdy "M jak miłość". Jak już wcześniej informowaliśmy nowożeńcy wraz z zaproszonymi gośćmi po kościelnej ceremonii udali się do Dworku Many , znanego z serialu "Złotopolscy". To właśnie tam 200 weselników będzie bawiło się do białego rana. Zobacz: Ślub Mroczka: Gdzie wyprawi wesele i ile na nie wyda? Młodej Parze składamy gratulacje. Więcej zdjęć ze ślubu Marcina Mroczka zobaczysz na Fakt.pl  

Kim jest Marlena Muranowicz?
fakt.pl/Facebook
Newsy
Kim jest Marlena Muranowicz - żona Marcina Mroczka?
Nie tylko piękna, ale też bardzo przedsiębiorcza

W sobotę na ślubnym kobiercu stanął Marcin Mroczek i jego narzeczona, Marlena Muranowicz . Sama ceremonia i wesele zostały urządzone w tradycyjnym, polskim stylu. Przypomnijmy: Mroczek już po ślubie! Tak wygląda jego żona Paradoksalnie zaślubiny były pierwszą okazją, podczas której para pojawiła się publicznie razem - do tej pory wybranka aktora była tajemniczą dla mediów postacią. Kim zatem jest Marlena Muranowicz? Świeżo poślubiona 25-letnia żona Marcina Mroczka na co dzień prowadzi swoją agencję hostess "Murano". Agencja w swojej bazie ma hostessy z całej Polski we wszystkich większych miastach, a wśród nich znajdują się dziewczyny z doświadczeniem w pracy modelki. "Murano" współpracuje m.in. z Rozalią Mancewicz . Marlena Muranowicz próbowała również swoich sił jako aktorka. W 2010 roku zagrała epizod w hitowym wówczas serialu "Szpilki na Giewoncie". Wszystko wskazuje na to, że swoje aktorskie pasje porzuciła na rzecz prowadzenia własnego biznesu. Myślicie, że po ślubie będzie próbowała swoich sił w show-biznesie?

M jak miłość - Magda i Andrzej zaręczyli się
MTL Maxfilm
Newsy
Ślub Magdy i Andrzeja w "M jak miłość"! Nie uwierzycie, gdzie zorganizują wesele!
Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość" już wkrótce będą ślubować sobie miłość i wierność małżeńską!

Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) z "M jak miłość" już wkrótce będą ślubować sobie miłość i wierność małżeńską! Kiedy dojdzie do ślubu i gdzie zakochani zorganizują wesele? Okazuje się, że w ostatniej chwili Magda i Andrzej zrezygnują z imprezy w bistro u Kingi (Katarzyna Cichopek)! Gdzie  więc będą świętować? Budzyński wpadnie na bardzo romantyczny pomysł! Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"! Ślub Magdy i Andrzeja w "M jak miłość" O tym, że Magda i Andrzej wezmą ślub dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Para jednak cały czas odkładała przygotowania i wciąż nie wiadomo było, kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość. Już wkrótce jednak wszystko się zmieni! Jak donosi portal superseriale.se.pl w 1476. odcinku "M jak miłość" Budzyński wpadnie na pomysł, gdzie chciałby zorganizować przyjęcie weselne. Chociaż początkowo prawnik i jego narzeczona chcieli zaprosić gości do bistro Kingi, to ostatecznie ich plany mocno się zmienią.  Andrzej wpadnie na pomysł, żeby wesele odbyło się w altanie w ogrodzie Zduńskich! Skąd ten pomysł? Prawnik w rozmowie z Kingą przyzna, że to właśnie tam po raz pierwszy pocałował Magdę.  W 1476. odcinku "M jak miłość" Magda i Andrzej nie tylko rozpoczną przygotowania do ślubu, ale również zaczną urządzać się w nowym mieszkaniu. Co więcej, tuż przed ślubem okaże się, że para będzie musiała zaopiekować się dorastającą córką Marty (Dominika Ostałowska)! Wygląda więc na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość" nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i wielkich emocji! Zobacz także:   Nina w "M jak miłość" poroni! Ukryje stratę dziecka przed Leszkiem? Magda i Andrzej będą szykować się do ślubu....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner