Justin Bieber Justin Bieber Justin Bieber Justin Bieber Justin Bieber
Justin Bieber
Instagram
1/5
Justin Bieber
Instagram

Kiedy zaczynał swoją karierę, był słodkim i zdolnym nastolatkiem. Szalały za nim wszystkie dziewczynki, nucąc przy tym "Oh, baby, baby, baby! Uhhhh...!". Justin Bieber, bo o nim mowa, nie jest jednak już tym samym uroczym chłopcem. Bieber wkręcił się w świat show-biznesu i nieprędko stamtąd ucieknie... Młody piosenkarz zaczął zmieniać swój wizerunek - chciał stać się "bad boyem" - a krokiem do tego miały być tatuaże, z którymi chyba w pewnym momencie przesadził.

 

Justin Bieber pochwalił się nowym zdjęciem, na którym widać zupełnie nowe dzieło jego tatuatora. Jego cała klata jest teraz JEDNYM WIELKIM TATUAŻEM.

 

My jesteśmy przerażeni! Zobaczcie w galerii nowe "dzieło" na jego ciele i sami oceńcie, czy jest aż tak źle.

 

Justin Bieber został przyłapany z piękną dziewczyną! To jego nowa partnerka?

 

Katy Perry, Justin Bieber i Adele - zobacz ich największe WPADKI podczas występów na żywo

2/5
Justin Bieber
Instagram

Tak wygląda jego nowy tatuaż. Wcześniej na ciele Justina Biebera widzieliśmy już dzieła - udane - i te mniej udane. Ale to, co teraz prezentuje na klatce piersiowej i brzuchu - to już naszym zdaniem przesada! Autorem tatuażu jest nowojorski Bang Bang. Jego prace na swoim ciele mają m.in. Rihanna, Cara Delevigne, Katy Perry czy Miley Cyrus.

3/5
Justin Bieber
Instagram

Justin Bieber wylewa siódme poty na siłowni, by mieć idealne ciało. Tatuaże miały je tylko podkreślić, jednak teraz wyglądają jak wielkie czarne plamy.

4/5
Justin Bieber
Instagram

Zawadiacki uśmiech i ciało całe w tatuażach - często to współgra. Ale czy jest tak w przypadku Justina Biebera?

5/5
Justin Bieber
Instagram
Więcej na temat Justin Bieber