Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Skromne śluby polskich gwiazd
Newsy

Skromne śluby polskich gwiazd! Kto wydał na wesele dwa tysiące złotych, a kto tylko... 65 zł?

Te gwiazdy udowodniły, że na wesele wcale nie trzeba wydawać dziesiątek tysięcy złotych! Kto na wesele wydał tylko 65 zł? Śluby Szelągowskiej, Wiśniewskiego, Mozila, Gessler...

Gwiazdy, także te polskie, przyzwyczaiły nas do swoich hucznych i wystawnych ślubów! Niektórzy na ceremonię wydali nawet 3 mln złotych! Ale jest też sporo takich par, które zrobiły to tanim kosztem, niekiedy nawet niewyobrażalnie niskim. Która z gwiazd na swoje wesele wydała tylko 65 złotych? Kto zamknął się w kwocie dwóch tysięcy? Oni udowodnili, że na ślub wcale nie trzeba zaciągać kredytów!

Tak wyglądają gwiazdy bez farbowania! Szelągowska jest naturalną brunetką, a Woźniak-Starak, Nowakowska i Doda?

Skromne śluby polskich gwiazd! 

W październiku 2020 roku Lara Gessler wzięła ślub z Piotrem Szelągiem - ceremonia odbyła się w tajemnicy przed fanami, para zdecydowała się na kameralną i skromną uroczystość z udziałem tylko bliskich osób. Fotografię ślubną wykonał brat Lary, Tadeusz. Tego dnia córka Magdy Gessler miała na sobie sukienkę polskiej marki „Laurella”, która wówczas kosztowała mniej niż... 300 złotych! 

Ślub Lary Gessler i Piotra

Piąty ślub Michała Wiśniewskiego, z Polą, był znacznie skromniejszy niż poprzednie (m.in. ten na lodowcu z Mandaryną). Niedawno lider "Ich Troje" wspominał kameralną ceremonię:

Nie wiem co na to @weddingdreamcom ale czasami musi wystarczyć takie wesele. 👸🤴 Dwoje gości, dobry gramofon📀 oraz wymiana pocałunków😘 i myśli. I tak było. Może mniej znaczy więcej?

Michał Wiśniewski z żoną podczas ślubu

W 2016 roku tajemniczy ślub z ukochaną Dorotą wziął Czesław Mozil! Ceremonia odbyła się w gronie najbliższych i kosztowała muzyka... 2 tysiące złotych: 

[...] Mogę zdradzić, że wesele kosztowało 2 tysiące złotych. Była najbliższa rodzina. Jak ktoś chce wiedzieć, jak zrobić wesele bez zadłużania się, niech pisze do mnie. Jestem ekspertem. Fotograf nie wiedział o tym, że to jest nasze wesele. (...) Było to ważne, żeby mieć tego dnia spokój i być tylko z najbliższymi - wyznał Czesław w programie "Duży w maluchu".

Ślub Czesława Mozila i Doroty

Na kameralną ceremonię zdecydowała się również aktorka Natalia Klimas, która w 2018 roku poślubiła ukochanego, Michała. Na ślub czesała się i malowała sama, wesele odbyło się w jej domu na Mazurach

Uczesałam i umalowałam się tego dnia, sama. Sukienkę uszyła mi Mama, zwiewną, taką, żebym czuła się w niej swobodnie. Welon to był kawałek tiulu, kupiony za grosze. Przysięga odbyła się pod starym dębem, ozdobionym białymi kwiatami. Potem były tańce na tarasie przy zachodzie słońca, i uroczysta kolacja przy świecach. Wszystko w naszym domu, na Mazurach. Obecnych gości, licząc nas, było dziewiętnaście osób. Wszystkie te osoby znają nas od lat i kochają naprawdę. To były tak ogromne emocje, że wielu szczegółów nie pamiętam, ale pamiętam, że było jakoś tak prawdziwie, wzniośle i pięknie - pisała Klimas w pierwszą rocznicę ślubu.

W listopadzie 2017 roku trzeci ślub wzięła Dorota Szelągowska, absolutna rekordzistka jeśli chodzi o skromne śluby. Na wesele gwiazda programów TVN wydała... 65 złotych:

Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. (...) Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele w Dunkin Donuts, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia - mówiła kilka lat temu w "Twoim Stylu".

Niestety, trzecie małżeństwo gwiazdy również nie przetrwało. 

Dorota Szelągowska w krótkich blond włosach
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Najdroższe śluby polskich gwiazd
Instagram
Newsy
Oto najdroższe śluby polskich gwiazd! Kto wydał na ceremonię ponad 3 mln złotych?
Najdroższe śluby polskich gwiazd. Śluby polskich gwiazd - kto wydał najwięcej na ceremonię?

Na ślubie nie można oszczędzać. A nawet się nie da, o czym doskonale wiedzą wszyscy, którzy mają za sobą ten szczególny dzień w życiu. Jak sytuacja wygląda wśród polskich gwiazd? Tam koszta nie grają roli - ma być luksusowo i z pompą. Dlatego podsumowaliśmy dla Was najdroższe śluby polskich gwiazd z ostatnich lat. Kto wydał na ceremonię ponad 3 mln złotych, a kto zamknął się w 100 tysiącach? Zobaczcie sami! Zobacz także:  To były najgłośniejsze śluby ostatnich czterech lat! Pamiętacie, kto powiedział sobie "Tak"? Ślub Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta 22 lipca 2017 roku ślub wzięli Agnieszka Radwańska i Dawid Celt. Najsłynniejsza polska tenisistka i jej partner powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Agnieszka zachwycała w sukni Agnieszki Maciejak, a wśród gości pojawili się m.in. Małgorzata Socha i Tomasz Hajto. Spekuluje się, że para wydała na imprezę ok. 200 tysięcy złotych. Więcej - tutaj.  Przypomnijmy - Agnieszka i Dawid spodziewają się dziecka! Gratulacje! Ślub Mariny i Wojciecha Szczęsnych W 2016 roku Marina i Wojciech Szczęśni wzięli ślub w Grecji, niedaleko Aten. Na tym wydarzeniu zaśpiewał sam James Arthur. Zaproszeni goście mieli być ubrani na biało. Cena zagranicznego wesela? Około 250 tysięcy złotych. Sam garnitur pana młodego kosztował około... 50 tysięcy!  Ślub Ani i Roberta Lewandowskich Biorąca pod uwagę aktualne zarobki Ani i Roberta, wydaje się, że na ślub, który odbył się pod Warszawą w 2013 rok, przeznaczyli... niewiele. Jednak suma 300 tysięcy złotych robi ogromne wrażenie. Na weselu bawiło się ponad 300 gości, a atrakcją był występ Cezarego Pazury. Tego dnia Ania miała na sobie suknię Macieja Zienia. Więcej - tutaj. Śluby...

Wojciech Błach wziął ślub. Zdjęcia z uroczystości.
Newsy
WOW! Wojciech Błach wziął ślub w domu weselnym znanej aktorki! Zobaczcie suknię jego żony!
To musiało być piękne wesele!

Co za niespodzianka! Wojciech Błach, gwiazdor "Pierwszej Miłości" wziął ślub ze swoją partnerką, Agnieszką! Zdjęcie z uroczystości pojawiło się na Facebooku Zacisza Anny Korcz, czyli domu weselnego aktorki "Na wspólnej". Tam odbyła się piękna uroczystość. Jak wyglądała panna młoda? Podoba się Wam jej suknia?   Wojciech Błach wziął ślub! Wojciech Błach, po rozwodzie z aktorką, Kamillą Baar, długo nie mógł znaleźć sobie nowej miłości. Kiedy w jego życiu pojawiła się Agnieszka, aktor nie chciał opowiadać o swoim życiu prywatnym. W jednym z wywiadów przyznał tylko, że jest zakochany. W międzyczasie media prześcigały się w domysłach, kim jest jego nowa kobieta. Pojawiły się nawet informacje, że aktor spotyka się z... Anetą Zając, która poznał na planie Pierwszej Miłości. W szelkie doniesienia okazały się oczywiście niezgodne z prawdą. Dziś już wiemy, że Wojciech Błach ułożył sobie życie z Agnieszką. Para wzięła ślub w tajemnicy, jednak teraz już wszyscy wiedzą, gdzie odbyła się uroczystość - w domu weselnym Anny Korcz w Pomiechówku . Ceremonia odbyła się zgodnie z planem - było mnóstwo gości, a zabawa trwała do samego rana. W wesele nie przeszkodził nawet deszcz: Bardzo się cieszymy, jest nam cieplutko na sercu!! Niedawno swoje wesele mieli u nas Wojciech Błach i Agnieszka Błach! Było dużo gości! Zabawa do rana! Miło, wesoło i nawet deszcz nie przeszkadzał.  - czytamy na Facebooku hotelu Zacisze. Gratulujemy!   Zobacz także:  Wojciech Błach po rozstaniu z Kamillą Baar: Znów jestem zakochany!   Wojciech Błach ożenił się!   Wojciech Błach wziął ślub z Agnieszką!   Wojciecha Błacha możemy oglądać w serialu Pierwsza Miłość.

Ile Maria Sadowska zapłaciła za ślub?
Instagram
Newsy
Ile Maria Sadowska z mężem Adrianem Łabanowskim zapłacili za swój ślub? To duża kwota?
Ta suma zwala z nóg?

Maria Sadowska po 10 latach zdecydowała się na ślub z muzykiem Adrianem Łabanowskim. Ceremonia odbyła się 17 sierpnia 2017 roku, a ile kosztował ślub i wesele?  Jak donosi "Fakt", wszystko kosztowało około 50 tysięcy złotych. Okazuje się, że para zaręczyła się już 7 lat temu, ale przez zajęty kalendarz oraz pojawienie się na świecie ich dwójki dzieci - Lili i Iwa decyzję o ślubie kościelnym odłożyli. Teraz nadszedł ten odpowiedni czas.   Ile kosztował ślub i wesele Sadowskiej?   Czy 50 tysięcy złotych to dużo? Według nas jest to raczej standardowa cena za taką uroczystość przy więcej niż 100 gościach. A tylu było na ślubie Marysi i Adriana. Gdzie odbył się ślub? Po ceremonii w warszawskim kościele Apostołów Piotra i Pawła zaproszono gości do klubu Mila nad Zalewem Zegrzyńskim. Parę na wesele motorówką jako kapitan przywiózł Piotr Woźniak-Starak. – To była wspaniała impreza wypełniona najlepszą muzyką. Przecież wśród gości było mnóstwo muzyków. Co chwila ktoś śpiewał dla pary młodej. Marysia i Adrian też dali popis swoich wokalnych możliwości. Adrian zaśpiewał nawet z Liroyem. Śpiewy i tańce trwały do białego rana. Jako jeden z ostatnich wyszedł z wesela Mateusz Banasiuk – zdradził informator "Faktu".  A waszym zdaniem 50 tysięcy za taki ślub to dużo czy mało? Zobacz także:  Wiemy, ile kosztowała suknia ślubna Marii Sadowskiej! Kreacja od projektanta nie jest tania... Maria Sadowska zdecydowała się na ślub w wieku 41 lat.    Mają razem dwoje dzieci - 5-letnią Lilę i 2-letniego Iwo. Mówi się, że sześć lat temu Marysia i Adrian wzięli ślub cywilny.   Kim jest Adrian Łabanowski? Z wykształcenia jest fizjoterapeutą, jednak z pasji i zawodu - muzykiem. Łabanowski to współzałożyciel, lider, wokalista, gitarzysta, autor tekstów i muzyki...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner